015/876-055

esloznica1955@gmail.com

Са нама се лакше и лепше учи

Ванредни ученици

Јануарско-фебруарски рок термини

Пријава испита: 08.01.2020.-10.01.2020.

Консултативна настава: 13.01.2020.-24.01.2020.

Полагање испита: 25.01.2020. и 26.01.2020.

Пријава матурских и завршних испита: 28.01.2020.-30.01.2020.

Припремна настава: 18.02.2020.-21.02.2020.

Матурски и завршни испити: 24.02.2020.-28.02.2020.

Распоред полагања испита за ванредне ученике (НОВЕМБАР 2019)

Субота 30. новембар 2019

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Биљана Туфегџић

Сања Старчевић

09:00-09:45

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Тања Ђурић

09:45-10:45

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Филиповић Зоран

Ђурђевић Верица

10:45-11:30

Руски језик (писмени)

Ивана Булатовић

Оливера Чикарић

10:45-11:30

Немачки језик (писмени)

Оливера Чикарић

Стевка Виторовић

11:30-12:15

Енглески језик (писмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

12:15-12:35

Уставно и привредно право, Право

Светлана Јовановић

Милена Лазић

12:15-12:35

Географија, Туристичка географија

Николић Драган

Несторовић Горан

12:35-12:50

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Гвозденовић Биљана

Тадић Марица

12:35-12:50

Психологија

Снежана Станић

Гајић Александра

12:50-13:40

Екологија, Биологија, Здравствена култура, Хигијена, Исхрана, Екологија и заштита животне средине

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

13:40-14:00

Физика

Мирољуб Станојевић

 

14:00-15:00

Рачуноводство (писмени), Савремена пословна кореспонденција, Статистика (писмени), Пословна комуникација, Национална економија, Пословна кореспонденција, Монетарна економија и банкарство

Слађана Станковић

Ивана Драгићевић

14:00-15:00

Основи економије, Пословна економија, Трговинско пословање, Основи трговине, Техника продаје и услуге купцима

Душан Марић

Дарко Павић


Недеља 01. децембар 2019

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (усмени)

Биљана Туфегџић

Сања Старчевић

09:00-09:40

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Тања Ђурић

09:40-09:50

Руски језик (усмени)

Ивана Булатовић

Оливера Чикарић

09:40-10:00

Немачки језик (усмени)

Оливера Чикарић

Стевка Виторовић

10:00-10:40

Енглески језик (усмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

10:40-11:00

Физичко васпитање

Предраг Бесеровац

Милан Недељковић

11:00-11:20

Музичка уметност

Јевтић Добривоје

Јелић Мл. Данијела

11:20-11:30

Ликовна култура

Јелић Мл. Данијела

Јевтић Добривоје

11:30-11:50

Грађанско васпитање

Љиљана Ђунић

Добривоје Јевтић

11:50-12:30

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

12:30-12:50

Услуживање, Професионална пракса, Барско пословање

Марковић Ђорђе

Симић Драгана

12:50-13:30

Куварство са практичном наставом

Слободан Спасојевић

Дејана Лазаревић

13:30-13:45

Историја

Милош Неговановић

Ђорђе Вукмировић

13:45-14:00

Хемија, Познавање робе

Мишковић Смиља

Ковач Бојана

14:00-15:00

Рачуноводство (усмени), Статистика (усмени), Монетарна економија и банкарство, Маркетинг, Агенцијско и хотелијерско пословање, Економика и организација предузећа

Слађана Станковић

Ивана Драгићевић

14:00-15:00

Практична настава, Предузетништво, Основе туризма и угоститељства, Основи економике трговине

Душан Марић

Дарко Павић

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (НОВЕМБАР 2019)

Наставни предмет

Наставник

Време

Екологија и заштита животне средине, Исхрана , Биологија, Хигијена, Екологија, Здравствена култура

Гордана Васиљевић

Петак 12:30

   

Основи економије, Пословна економија, Трговинско пословање, Основи трговине, Техника продаје и услуге купцима, Практична настава, Предузетништво, Основе туризма и угоститељства, Основи економике трговине

Душан Марић

Петак 12:30

Дарко Павић

Понедељак 15:00

Рачуноводство, Савремена пословна кореспонденција, Статистика, Пословна комуникација, Национална економија, Пословна кореспонденција, Монетарна економија и банкарство, Маркетинг, Агенцијско и хотелијерско пословање, Економика и организација предузећа

Слађана Станковић

Петак 13:20

Ивана Драгићевић

Уторак 12:30

Куварство са практичном наставом

Слободан Спасојевић

Петак 14:05

Дејана Лазаревић

Уторак 15:00

Српски језик и књижевност

Биљана Туфегџић

Среда 16:50

Сања Старчевић

Понедељак 17:40

Историја

Милош Неговановић

Петак 10:45

Ђорђе Вукмировић

Уторак 09:00

Физичко васпитање

Предраг Бесеровац

Четвртак 11:15

Милан Недељковић

Среда 11:15

Право, Уставно и привредно право

Светлана Јовановић

Четвртак 17:00

Милена Лазић

Уторак 10:00

Верска настава

Радинко Тешић

Понедељак 14:15

Бранко Митрић

Уторак 10:40

Математика

Верица Ђурђевић

Уторак 10:40

Тања Ђурић

Среда 14:10

Енглески језик

Весна Лакановић

Уторак 10:40

Светлана Васић

Понедељак 09:35

Немачки језик

Оливера Чикарић

Петак 10:20

Стевка Виторовић

Уторак 14:15

Туристичка географија, Географија

Николић Драган

Уторак 14:15

Несторовић Горан

Уторак 12:25

Рачунарство и информатика, Пословна информатика

Филиповић Зоран

Понедељак 11:30

Ђурђевић Верица

Уторак 10:40

Музичка уметност

Јевтић Добривоје

Среда 10:00

Аврамовић Љиљана

Петак 15:00

Физика

Станојевић Мирољуб

Среда 11:30

   

Хемија, Познавање робе

Мишковић Смиља

Уторак 11:40

Ковач Бојана

Петак 13:20

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Гвозденовић Биљана

Уторак 18:40

Тадић Марица

Четвртак 12:30

Грађанско васпитање

Љиљана Ђунић

Уторак 10:40

Добривоје Јевтић

Среда 10:00

Психологија

Снежана Станић

Уторак 13:30

Гајић Александра

Петак 16:00

Ликовна култура

Јелић Мл. Данијела

Петак 15:45

   

Руски језик

Ивана Булатовић

Среда 15:45

   

Барско пословање, Услуживање, Професионална пракса

Марковић Ђорђе

Четвртак 09:35

Симић Драгана

Уторак 12:30

Консултативна настава се одвија од 18. новембра до 29. новембра , а испити ће се обавити 30. новембра и 01. децембра 2019.

Распоред полагања испита за ванредне ученике (АВГУСТ 2019)

Субота 17. август 2019 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Јелена Тодоровић

Биљана Туфегџић

09:00-09:45

Енглески језик (писмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

09:00-09:45

Руски језик (писмени)

Ивана Булатовић

Светлана Васић

09:45-10:00

Уставно и привредно право

Светлана Јовановић

Илић Васић Марина

10:00-11:00

Хотелијерство, Маркетинг у туризму, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (писмени), Савремена пословна кореспонденција, Маркетинг, Статистика (писмени)

Никола Тимотић

Милица Шотра

11:00-11:20

Наука о исхрани

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

11:20-12:05

Математика (писмени)

Тања Ђурић

Верица Ђурђевић

12:05-12:20

Рачунарство и информатика, Пословна информатика

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

12:20-12:45

Социологија, Филозофија

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

12:45-13:15

Верска настава

Тешић Радинко

Митрић Бранко

13:15-13:30

Економска географија, Туристичка географија

Горан Несторовић

Драган Николић

13:30-13:40 Физичко васпитање Милан Недељковић
Јелена Петровић

Недеља 18. август 2019 

08:15-08:45

Српски језик и књижевност (усмени)

Јелена Тодоровић

Биљана Туфегџић

08:45-09:30

Рачуноводство (усмени), Организација набавке и продаје, Обука у виртуелном предузећу, Трговинско пословање, Међународна шпедиција, Статистика (усмени), Монетарна економија и банкарство

Никола Тимотић

Милица Шотра

09:30-10:00

Математика (усмени)

Тања Ђурић

Верица Ђурђевић

10:00-10:10

Руски језик (усмени)

Ивана Булатовић

Светлана Васић

10:10-10:40

Енглески језик (усмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

10:40-11:00

Познавање робе, Комерцијално познавање робе

Смиља Мишковић

Бојана Ковач

11:00-11:30

Куварство са практичном наставом

Дејана Лазаревић

Слободан Спасојевић

 

Распоред консултативне наставе – АВГУСТ 2019

Наставни предмет

Предметни професор

Време консултација

Српски језик и књижевност

Јелена Тодоровић

уторак 09:00

и четвртак 09:00

Биљана Туфегџић

Енглески језик

Весна Лакановић

уторак 09:30

и четвртак 09:30

Светлана Васић

Пословна информатика

Верица Ђурђевић

среда 09:00

и петак 09:00

Зоран Филиповић

Руски језик

Ивана Булатовић

среда 09:30

и петак 09:30

 

Хотелијерство, Маркетинг у туризму, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство, Савремена пословна кореспонденција, Маркетинг, Организација набавке и продаје, Обука у виртуелном предузећу, Трговинско пословање, Међународна шпедиција, Статистика, Монетарна економија и банкарство, Финансијско пословање.

Никола Тимотић

уторак 11:30

и четвртак 11:30

Милица Шотра

Куварство са практичном наставом

Дејана Лазаревић

среда 10:00

и петак 10:00

Слободан Спасојевић

Економска географија, Туристичка географија

Горан Несторовић

уторак 10:00

и четвртак 10:00

Драган Николић

Познавање робе, Комерцијално познавање робе

Смиља Мишковић

уторак 10:30

и четвртак 10:30

Бојана Ковач

Уставно и привредно право

Светлана Јовановић

среда 11:00

и петак 11:00

Илић Васић Марина

Математика

Јасмина Благојевић

среда 10:30

и петак 10:30

Тања Ђурић

Социологија, Филозофија

Биљана Гвозденовић

уторак 11:00

и четвртак 11:00

Марица Тадић

Наука о исхрани

Гордана Васиљевић

среда 11:00

и петак 11:00

 
Физичко васпитање Јелена Петровић

уторак 11:30

и четвртак 11:30

Милан Недељковић

Верска настава

Радинко Тешић

среда 11:30

и петак 11:30

Бранко Митрић

Консултативна настава ће се обавити у периоду од 12.08.2019.-16.08.2019. а испити ће се реализовати 17. и 18. августа 2019.

Термини – испитни рок август

05.08.-08.08.2019. Пријава испита

12.08.-16.08.2019. Консултативна настава

17. и 18.08.2019. Полагања испита

19.08.2019.     Подношење пријава за полагање  матурског  и  завршног испита

20.08. – 21.08.2019.   Припремна настава за полагање матурског и  завршног испита

22.08. – 27.08.2019.   Полагање матурског и завршног испита

Распоред полагања испита (мај 2019)

Субота 25. мај 2019

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Јелена Тодоровић

Сања Старчевић

09:00-09:45

Енглески језик (писмени)

Зоран Јанковић

Светлана Васић

09:45-10:05

Биологија, Хигијена, Екологија

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

10:05-11:00

Савремена пословна кореспонденција,  Економика и организација трговинских предузећа, Предузетништво, Монетарна економија и банкарство, Статистика (писмени), Основе туризма и угоститељства, Рачуноводство (писмени)

Тијана Станић

Весна Андрић

11:00-11:10

Уметничко обликовање, Историја уметности

Данијела Јелић Младеновић

Добривоје Јевтић

11:10-11:55

Математика (писмени)

Тања Ђурић

Верица Ђурђевић

11:55-12:20

Рачунарство и информатика, Пословна информатика

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

12:20-12:40

Устав и права грађана, Уставно и привредно право

Светлана Јовановић

Илић Васић Марина

12:40-12:55

Физика

Станојевић Мирољуб

Петровић Петар

12:55-13:20

Економска географија, Туристичка географија

Горан Несторовић

Драган Николић

13:20-13:45

Физичко васпитање

Јелена Петровић

Милан Недељковић

13:45-14:25

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

14:25-14:55

Хемија, Познавање робе, Комерцијално познавање робе

Смиља Мишковић

Бојана Ковач

14:55-15:40

Немачки језик (писмени)

Оливера Чикарић

Славка Нинић


Недеља 26. мај 2019

 

08:15-08:40

Српски језик и књижевност (усмени)

Јелена Тодоровић

Сања Старчевић

08:40-10:15

Организација набавке и продаје, Агенцијско и хотелијерско пословање, Финансијско пословање, Маркетинг у туризму и угоститељству, Професионална пракса, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (усмени),  Статистика (усмени)

Тијана Станић

Весна Андрић

10:15-10:45

Математика (усмени)

Тања Ђурић

Верица Ђурђевић

10:45-11:00

Енглески језик (усмени)

Зоран Јанковић

Светлана Васић

11:00-11:15

Психологија, Психологија у туризму и угоститељству

Александра Гајић

Снежана Станић

11:15-11:45

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

11:45-12:05

Историја

Татјана Радић

Ђорђе Вукмировић

12:05-12:50

Немачки језик (усмени)

Оливера Чикарић

Славка Нинић

 

Понедељак 27. мај 2019

 

15:30-15:45

Основе услуживања

Ђорђе Марковић

Драгана Д. Симић

15:45-15:55

Основе посластичарства

Дејана Лазаревић

Драгана Д. Симић

15:55-16:30

Куварство, Националне кухиње, Куварство са практичном наставом

Дејана Лазаревић

Слободан Спасојевић

 

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (МАЈ 2019)

 

Наставни предмет

Предметни професор

Време консултација

Српски језик и књижевност

Јелена Тодоровић

петак 17:00

Сања Старчевић

среда 12:30

Енглески језик

Зоран Јанковић

уторак 14:15

Светлана Васић

петак 15:00

Рачунарство и информатика, Пословна информатика

Верица Ђурђевић

уторак 15:00

Зоран Филиповић

петак 11:30

Немачки језик

Оливера Чикарић

четвртак 10:00

Славка Нинић

уторак 14:30

Организација набавке и продаје, Агенцијско и хотелијерско пословање, Финансијско пословање, Маркетинг у туризму и угоститељству, Професионална пракса, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство, Савремена пословна кореспонденција, Комерцијално пословање, Економика и организација трговинских предузећа, Предузетништво, Монетарна економија и банкарство, Статистика, Основе туризма и угоститељства

Тијана Станић

уторак 18:40

Весна Андрић

среда 11:40

Куварство, Националне кухиње, Куварство са практичном наставом

Дејана Лазаревић

среда 18:00

Слободан Спасојевић

уторак 19:00

Верска настава

Радинко Тешић

уторак 11:40

Бранко Митрић

среда 10:45

Историја

Татјана Радић

понедељак 12:30

Ђорђе Вукмировић

четвртак 19:00

Уметничко обликовање, Историја уметности

Данијела Јелић Младеновић

уторак 14:15

   

Економска географија, Туристичка географија

Горан Несторовић

уторак 13:15

Драган Николић

петак 16:15

Физика

Мирољуб Станојевић

среда 17:40

   

Хемија, Познавање робе

Смиља Мишковић

петак 13:30

Бојана Ковач

четвртак 18:00

Устав и права грађана, Уставно и привредно право

Светлана Јовановић

четвртак 12:30

Илић Васић Марина

уторак 16:30

Психологија, Психологија у туризму и угоститељству

Александра Гајић

четвртак 12:00

Снежана Станић

петак 18:40

Математика

Тања Ђурић

среда 12:30

Верица Ђурђевић

уторак 15:00

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Биљана Гвозденовић

понедељак 12:00

Марица Тадић

четвртак 12:00

Физичко васпитање

Јелена Петровић

среда 13:30

Милан Недељковић

уторак 12:00

Биологија, Хигијена, Екологија

Гордана Васиљевић

понедељак 15:00

   

Основе услуживања

Ђорђе Марковић

среда 17:00

Драгана Д. Симић

четвртак 12:00

Основе посластичарства

Драгана Д. Симић

четвртак 12:00

Дејана Лазаревић

среда 18:00

Консултативна настава ће се обавити у периоду од 13.05.2019.- 24.05.2019. а испити ће се реализовати 25. и 26. маја 2019.

Распоред полагања испита (април 2019)

Субота 13. април 2019

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Биљана Туфегџић

Маја Спасојевић

09:00-09:45

Енглески језик (писмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

09:00-09:45

Латински језик (писмени)

Снежана Поповић Зољић

Мирјана Васић

09:45-10:30

Француски језик (писмени)

Никола Лукић

Мирјана Васић

09:45-10:30

Маркетинг, Рачуноводство (писмени)

Ивана Драгићевић

Слађана Станковић

10:30-11:15

Маркетинг у туризму, Статистика (писмени)

Ивана Драгићевић

Слађана Станковић

10:30-11:15

Математика (писмени)

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

11:15-11:45

Рачунарство и информатика, Пословна информатика

Славица Станојевић

Верица Ђурђевић

11:45-12:10

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

12:10-12:25

Биологија

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

12:25-13:00

Туристичке дестинације света, Економска географија, Туристичка географија

Горан Несторовић

Драган Николић

13:00-13:25

Психологија

Александра Гајић

Снежана Станић

13:25-13:45

Куварство, Куварство са практичном наставом, Професионална пракса

Дејана Лазаревић

Слободан Спасојевић

13:45-14:00

Физика

Станојевић Мирољуб

Петровић Петар


Недеља 14. април 2019

 

08:15-08:30

Српски језик и књижевност (усмени)

Биљана Туфегџић

Маја Спасојевић

08:30-10:15

Хотелијерство, Статистика (усмени), Монетарна економија и банкарство, Савремена пословна кореспонденција, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (усмени), Пословна кореспонденција, Пословна и службена кореспонденција, Економика туристичких и угоститељских предузећа, Предузетништво, Биротехника

Ивана Драгићевић

Слађана Станковић

10:15-10:30

Математика (усмени)

Славица Станојевић

Верица Ђурђевић

10:30-10:45

Француски језик (усмени)

Никола Лукић

Мирјана Васић

10:30-10:45

Латински језик (усмени)

Снежана Поповић Зољић

Мирјана Васић

10:45-11:10

Енглески језик (усмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

11:10-11:40

Хемија, Познавање робе, Комерцијално познавање робе, Познавање животних намирница

Смиља Мишковић

Бојана Ковач

11:40-12:00

Ликовна култура, уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

Јевтић Добривоје

12:00-12:15

Физичко васпитање

Александар Томић

Предраг Бесеровац

12:15-12:45

Устав и права грађана, Уставно и привредно право, Основи права, Основи радног права, Државно уређење

Милена Лазић

Илић Васић Марина

12:45-13:00

Верска настава

Тешић Радинко

Митрић Бранко

13:00-13:15

Историја

Милосава Савић

Ђорђе Вукмировић

 

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (АПРИЛ 2019)

Распоред консултативне наставе – АПРИЛ 2019

Наставни предмет

Предметни професор

Време консултација

Српски језик и књижевност

Биљана Туфегџић

понедељак 18:45

Маја Спасојевић

петак 10:00

Енглески језик

Весна Лакановић

уторак 09:00

Светлана Васић

петак 15:00

Рачунарство и информатика, Пословна информатика

Верица Ђурђевић

уторак 15:00

Зоран Филиповић

петак 11:30

Француски језик

Никола Лукић

петак 15:00

Мирјана Васић

петак 12:30

Латински језик

Снежана Поповић Зољић

четвртак 17:00

   

Хотелијерство, Маркетинг у туризму, Статистика, Монетарна економија и банкарство, Маркетинг, Савремена пословна кореспонденција, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство, Пословна кореспонденција, Предузетништво, Пословна и службена кореспонденција, Биротехника, Економика туристичких и угоститељских предузећа,

Ивана Драгићевић

понедељак 11:00

Слађана Станковић

среда 13:30

Куварство, Професионална пракса, Куварство са практичном наставом

Дејана Лазаревић

среда 18:00

Слободан Спасојевић

уторак 19:00

Верска настава

Радинко Тешић

уторак 11:40

Бранко Митрић

среда 10:45

Историја

Милосава Савић

понедељак 15:00

Ђорђе Вукмировић

четвртак 19:00

Ликовна култура, Уметничко обликовање

Данијела Јелић Младеновић

уторак 14:15

   

Туристичке дестинације света, Економска географија, Туристичка географија

Горан Несторовић

уторак 13:15

Драган Николић

петак 16:15

Физика

Мирољуб Станојевић

среда 17:40

   

Хемија, Познавање робе, Комерцијално познавање робе, Познавање животних намирница

Смиља Мишковић

петак 13:30

Бојана Ковач

четвртак 18:00

Устав и права грађана, Уставно и привредно право, Основи права, Основи радног права, Државно уређење

Илић Васић Марина

уторак 16:30

Светлана Јовановић

четвртак 12:30

Психологија

Александра Гајић

четвртак 12:00

Снежана Станић

петак 18:40

Математика

Славица Станојевић

петак 12:00

Верица Ђурђевић

уторак 15:00

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Биљана Гвозденовић

понедељак 12:00

Марица Тадић

четвртак 12:00

Физичко васпитање

Александар Томић

понедељак 10:00

Предраг Бесеровац

уторак 11:00

Биологија

Гордана Васиљевић

понедељак 15:00

   

Консултативна настава ће се обавити у периоду од 01.04.2019.- 12.04.2019. а испити ће се реализовати 13. и 14. априла 2019.

Априлски рок-термини

Пријава испита: 25. март – 28. март 2019

Консултативна настава: 01. април – 12. април 2019

Полагање испита: 13. и 14. април

Распоред полагања матурских и завршних испита (фебруар 2019)

28.02.2019. у 08:00   Седница испитног одбора

28.02. 08:15   Српски језик и књижевност (Правни техничар и Кулинарски техничар).

01.03. 10:00   Правни техничар, практичан рад учионица ( теоријски део)

01.03. 10:00   Кулинарски техничар, практичан рад учионица ( теоријски део)

04.03. 08:00   Правни техничар, изборни предмет

04.03. 08:00   Кулинарски техничар, изборни предмет

05.03. 10:00   Правни техничар, одбрана рада

05.03. 10:00   Кулинарски техничар, одбрана рада

05.03. 08:00   Завршни рад (Кувар)

05.03. 13:00   Седница испитног одбора

Распоред консултација за матурски и завршни испит ванредних ученика:

25.02.2019.-27.02.2019.

 Кувар

Практичан рад

  1. Лазаревић Дејана уторак 13:00, среда 17:00
  2. Јовановић Љиљана понедељак 13:15, среда 15:00

Правни техничар

Српски језик

  1. Туфегџић Биљана понедељак 19:00, среда 12:00
  2. Спасојевић Маја понедељак 15:00, уторак 17:00
  3. Тодоровић Јелена понедељак 19:00, уторак 13:30

Филозофија

  1. Гвозденовић Биљана понедељак 12:00, среда 11:00
  2. Тадић Марица уторак 12:00, среда 12:30

           

Практичан рад

  1. Илић Васић Марина уторак 16:15, среда 11:00
  2. Јовановић Светлана уторак 13:15
  3. Лазић Милена понедељак 09:00

Кулинарски техничар

Српски језик

  1. Туфегџић Биљана понедељак 19:00, среда 12:00
  2. Спасојевић Маја понедељак 15:00, уторак 17:00
  3. Тодоровић Јелена понедељак 19:00, уторак 13:30

Наука о исхрани

  1. Мишковић Смиља понедељак 10:00, уторак 17:00
  2. Ковач Бојана уторак 16:00

Практичан рад

  1. Лазаревић Дејана уторак 13:00, среда 17:00
  2. Јовановић Љиљана понедељак 13:15, среда 15:00

Распоред полагања испита за ванредне ученике (јануар 2019)

Субота 19. јануар 2019

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Тодоровић Јелена

Старчевић Сања

09:00-09:40

Здравствена култура, Исхрана, Биологија, Хигијена, Екологија и заштита животне средине

Васиљевић Гордана

Јанковић Јустина

09:40-10:00

Психологија, Психологија у туризму

Гајић Александра

Станић Снежана

10:00-10:45

Математика (писмени)

Благојевић Јасмина

Ђурђевић Верица

10:45-11:30

Рачунарство и информатика, Пословна информатика у туризму и угоститељству

Ђурђевић Верица

Филиповић Зоран

11:30-12:15

Енглески језик (писмени)

Јанковић Зоран

Васић Светлана

12:15-12:50

Туристичка географија, Економска географија, Географија

Несторовић Горан

Николић Драган

12:50-13:10

Социологија, Филозофија

Тадић Марица

Гвозденовић Биљана

13:10-13:45

Куварство, Куварство са практичном наставом, Професионална пракса

Јовановић Љиљана

Лазаревић Дејана

13:45-14:10

Физика

Станојевић Мирољуб

 

14:10-15:10

Основе туризма и угоститељства, Основи економије, Пословна економија, Савремена пословна коресподенција, Рачуноводство (писмени), Агенцијско и хотелијерско пословање, Финансијско пословање.

Стошић Ката

Миловановић Зорица


Недеља 20. јануар 2019

 

08:15-08:45

Српски језик и књижевност (усмени)

Тодоровић Јелена

Старчевић Сања

08:45-09:15

Математика (усмени)

Благојевић Јасмина

Ђурђевић Верица

09:15-09:45

Енглески језик (усмени)

Јанковић Зоран

Васић Светлана

09:45-10:15

Хемија, Познавање робе, Познавање животних намирница

Ковач Бојана

Мишковић Смиља

10:15-10:45

Ликовна култура, уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

Јевтић Добривоје

10:45-10:55

Музичка култура

Јевтић Добривоје

Јелић Мл. Данијела

10:55-11:05

Физичко васпитање

Петровић Јелена

Недељковић Милан

11:05-11:15

Устав и права грађана

Јовановић Светлана

Илић Васић Марина

11:15-11:45

Верска настава

Тешић Радинко

Митрић Бранко

11:45-12:15

Историја

Неговановић Милош

Марковић Татјана

12:15-13:15

Рачуноводство (усмени), Маркетинг у туризму и угоститељству, Пословна и службена коресподенција, Економика туристичких и угоститељских предузећа, Економика и организација предузећа

Стошић Ката

Миловановић Зорица

Распоред консултативне наставе – ЈАНУАР 2019

Наставни предмет

Предметни професор

Време консултација

Српски језик и књижевност

Јелена Тодоровић

Петак 10:00

 Сања Старчевић  Петак 14:30

Енглески језик

Светлана Васић

Четвртак 11:00

Зоран Јанковић

Четвртак 18:00

Рачунарство и информатика, Пословна информатика у туризму и угоститељству

Верица Ђурђевић

Среда 10:00

Зоран Филиповић

Четвртак 12:30

Здравствена култура, Исхрана, Биологија, Хигијена, Екологија и заштита животне средине

Гордана Васиљевић

Четвртак 10:00

   

Основе туризма и угоститељства, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство, Савремена пословна коресподенција, Агенцијско и хотелијерско пословање, Финансијско пословање, Маркетинг у туризму и угоститељству, Пословна и службена коресподенција, Економика туристичких и угоститељских предузећа, Економика и организација предузећа

Ката Стошић

Петак 12:30

Зорица Миловановић

Четвртак 12:30

Куварство, Професионална пракса, Куварство са практичном наставом

Дејана Лазаревић

Петак 09:30

Љиљана Јовановић

Среда 11:40

Верска настава

Радинко Тешић

Петак 15:00

Бранко Митрић

Четвртак 11:45

Историја

Милош Неговановић

Петак 17:00

Татјана Марковић

Четвртак 10:00

Ликовна култура, Уметничко обликовање

Данијела Јелић Младеновић

Уторак 16:00

   

Географија, Економска географија, Туристичка географија

Горан Несторовић

Уторак 17:50

Драган Николић

Четвртак 09:00

Физика

Мирољуб Станојевић

Петак 09:00

   

Хемија, Познавање робе, Познавање животних намирница

Смиља Мишковић

Петак 12:30

Бојана Ковач

Четвртак 10:45

Устав и права грађана

Светлана Јовановић

Четвртак 18:35

Илић Васић Марина

Уторак 15:00

Психологија, Психологија у туризму

Александра Гајић

Петак 15:00

Снежана Станић

Четвртак 08:45

Математика

Тања Ђурић

Петак 09:00

Верица Ђурђевић

Среда 10:00

Социологија, Филозофија

Биљана Гвозденовић

Четвртак 15:00

Марица Тадић

Петак 15:00

Физичко васпитање

Милан Недељковић

Петак 15:00

Јелена Петровић

Понедељак 11:45

Музичка култура

Добривоје Јевтић

Четвртак 12:30

   

Консултативна настава ће се обавити у периоду од 09.01.2019.- 18.01.2019. а испити ће се реализовати 19. и 20. јануара 2019.

Ванредни ученици – јануарски рок

Пријава испита 24.12.2018-28.12.2018

Консултативна настава 09.01.2019-18.01.2019

Полагање испита 19. и 20. јануар 2019

Пријава матурских и завршних испита 28.01.2019-30.01.2019

Консултативна настава за полагање матурских и завршних испита 25.02.2019-27.02.2019

Полагање матурског и завршног испита 28.02.2019-01.03.2019