015/876-055

esloznica1955@gmail.com

Са нама се лакше и лепше учи

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ 3 - 4. 11. 2022.

КОМИСИЈА I Субота 03. 12. 2022.

 

08:00-08:45 Српски језик и књижевност (писмени)

08:45-09:30 Математика (писмени)

09:30-10:15 Енглески језик (писмени)

10:15-11:00 Пословни Енглески језик (писмени)

11:00-11:20 Пословна Информатика

11:20-11:50 Физичко васпитање

11:50-12:05 Грађанско Васпитање

12:05-12:10 Економска географија

12:10-12:25 Биологија, Екологија и заштита животне средине

12:25-12:35 Историја, Историја (одабране теме)

12:35-13:25 Увод у право, Организација државе, Увод у јавну администрацију, Кореспонденција и правни послови, Уставно и привредно право

13:25-13:35 Верска настава

13:45-15:05 Рачуноводство (писмени), Статистика (писмени), Трговинско пословање, Маркетинг у трговини, Принципи економије, Пословна кореспонденција и комуникација, Економско пословање, Монетарна економија и банкарство, Маркетинг.

 

КОМИСИЈА II Субота 03. 12. 2022.

 

08:00-08:45 Српски језик и књижевност (писмени)

08:45-09:30 Математика (писмени)

09:30-10:15 Енглески језик (писмени)

10:15-11:00 Руски језик, Француски језик (писмени)

11:00-11:15 Физичко васпитање

11:15-12:00 Здравствена култура, Исхрана, Хигијена, Екологија и заштита животне средине

12:05-12:15 Грађанско васпитање

12:15-12:45 Туристичка географија, Географија, Туристичке дестинације света, Општа туристичка Географија

12:45-13:45 Економика туристичких и угоститељских предузећа, Основе туризма и угоститељства, Пословна комуникација, Агенцијско и хотелијерско пословање, Предузетништво, Практична настава, Психологија потрошача

13:45-14:10 Верска настава                                          

14:10-14:35 Ликовна култура

КОМИСИЈА I Недеља 04. 12. 2022.

08:15-08:50 Српски језик и књижевност (усмени), Култура језичког изражавања, Реторика и беседништво.

08:50-09:10 Математика (усмени)

09:10-09:35 Енглески језик (усмени), Пословни Енглески (усмени)

09:35-09:55 Филозофија, Социологија са правима грађана

09:55-11:15 Рачуноводство (усмени), Статистика (усмени), Пословна Кореспонденција, Основи финансија, Предузетништво, Јавне финансије, Основи економије, Вештине комуникације, Пословна економија.

КОМИСИЈА II Недеља 04. 12. 2022.

08:15-08:30 Српски језик и књижевност (усмени)

08:30-08:35 Математика (усмени)

08:35-08:40 Енглески језик (усмени)

08:40-08:45 Руски језик(усмени)

08:45-08:50 Француски језик (усмени)

08:50-09:05 Познавање животних намирница, Комерцијално познавање робе

09:05-09:15 Социологија са правима грађана

09:15-10:35 Куварство, Професионална пракса

10:35-10:40 Основе услуживања

Прва комисија - списак ванредних ученика (економски техничар, финансијско-рачуноводствени техничар, правно-пословни техничар, комерцијалиста, конобар, посластичар)

1. Васић Душан
2. Јездић Снежана
3. Јовановић Данијел
4. Миловановић Драгана
5. Милошевић Анабела
6. Нешић Сташа
7. Нешковић Сања
8. Николић Александра
9. Петровић Михаило
10. Симић Кристина
11. Степановић Милијана
12. Тимотић Марија

Друга комисија - списак ванредних ученика (туристичко-хотелијески техничар, кулинарски техничар, кувар трговац)

1. Васић Наташа
2. Гавриловић Никола
3. Глишић Андреа
4. Ђурић Анђела
5. Јаковљевић Невена
6. Јовановић Миле
7. Јокић Бранко
8. Миљковић Бранко
9. Недељковић Милош
10. Перић Марија
11. Саакјан Полина
12. Савић Бранка
13. Спасојевић Сандра
14. Тадић Ивана
15. Цветиновић Урош