015/876-055

esloznica1955@gmail.com

Са нама се лакше и лепше учи

Ванредни ученици

Матурски и завршни испит

Пријава матурских и завршних испита 08.02.-12.02.2021.

Консултативна настава 17.02.-19.02.2021.

Полагање матурског и завршног испита 22.02.-26.02.2021.

Консултативна настава за ванредне ученике (ЈАНУАР 2021)

 

Наставни предмет

Наставник

e-mail

Маркетинг у туризму, Хотелијерство, Национална економија, Рачуноводство, Техника продаје и услуге купцима, Економика туристичких и угоститељских предузећа, Основи економије, Пословна економија, Савремена пословна кореспонденција, Трговинско пословање, Практична настава, Маркетинг

Шотра Милица

milica.sotra@esloznica.rs

 

Тимотић Никола

nikola.timotic@esloznica.rs

Професионална пракса (кувар), Куварство са практичном наставом,

Златковић Небојша

nebojsa.zlatkovic@esloznica.rs

Јовановић Љиљана

ljiljana.jovanovic@esloznica.rs

Српски језик и књижевност

Спасојевић Маја

maja.spasojevic@esloznica.rs

Репић Јована

jovana.repic@esloznica.rs

Основе посластичарства, Посластичарство, Професионална пракса, Чоколатерство

Лазаревић Дејана

dejana.lazarevic@esloznica.rs

Симић Драгана

dragana.d.simic@esloznica.rs

Право, Устав и права грађана

Јовановић Светлана

svetlana.jovanovic@esloznica.rs

Веселиновић Ивана

ivana.stojanovic@esloznica.rs

Верска настава

Тешић Радинко

radinko.tesic@esloznica.rs

Митрић Бранко

branko.mitric@esloznica.rs

Математика

Ђурђевић Верица

verica.djurdjevic@esloznica.rs

Станојевић Славица

slavica.stanojevic@esloznica.rs

Енглески језик

Лакановић Весна

vesna.lakanovic@esloznica.rs

Јанковић Зоран

zoran.jankovic@esloznica.rs

Руски језик

Булатовић Ивана

ivana.bulatovic@esloznica.rs

 

 

Туристичка географија, Географија

Николић Драган

dragan.nikolic@esloznica.rs

Несторовић Горан

goran.nestorovic@esloznica.rs

Познавање робе, Хемија

Мишковић Смиља

smilja.miskovic@esloznica.rs

Јокић Бојан

bojan.jokic@esloznica.rs

Социологија са правима грађана, Филозофија, Социологија

Гвозденовић Биљана

biljana.gvozdenovic@esloznica.rs

Тадић Марица

marica.tadic@esloznica.rs

Психологија у туризму и угоститељству

Станић Снежана

snezana.stanic@esloznica.rs

 

 

Ликовна култура

Јелић Мл. Данијела

danijela.jelic-mladenovic@esloznica.rs

 

 

Здравствена култура, Исхрана, Хигијена, Екологија. Биологија

Васиљевић Гордана

gordana.vasiljevic@esloznica.rs

 

 

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Ђурђевић Верица

verica.djurdjevic@esloznica.rs

Филиповић Зоран

zoran.filipovic@esloznica.rs

 

Консултативна настава се одржава до 29. јануара путем електронске поште, а полагање испита ће се обавити 30. и 31. јануара.

 

Распоред полагања испита за ванредне ученике (НОВЕМБАР 2020)

Субота 28. новембар 2020

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Маја Спасојевић

Лидија Рогулић Зекић

09:00-09:45

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

09:45-10:15

Рачунарство и информатика, Пословна информатика у туризму и угоститељству

Филиповић Зоран

Ђурђевић Верица

10:15-11:00

Енглески језик (писмени)

Зоран Јанковић

Светлана Васић

11:00-11:30

Основи правних поступака

Светлана Јовановић

Марина Илић Васић

11:30-12:00

Биологија, Хигијена  

Гордана Васиљевић

 Јустина Јанковић

12:00-12:30

Историја

Милош Неговановић

Ђорђе Вукмировић

12:30-13:00

Физика

Мирољуб Станојевић

13:00-14:00

Економика туристичких и угоститељских предузећа, Основи туризма и угоститељства, Основи економије, Агенцијско и хотелијерско пословање, Професионална пракса (туристички техничар), Статистика (усмени)

Драгица Будаковић Петрић

Милена Вуловић

 

Недеља 29. новембар 2020

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (усмени)

Маја Спасојевић

Лидија Рогулић Зекић

09:00-09:45

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

09:45-10:30

Енглески језик (усмени)

Зоран Јанковић

Светлана Васић

10:30-11:00

Филозофија

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

11:00-11:30

Услуживање

Марковић Ђорђе

Симић Драгана

11:30-11:50

Грађанско васпитање

Александра Савић

Горан Несторовић

11:50-12:15

Ликовна култура

Јелић Мл. Данијела

12:15-12:45

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

 

Понедељак 30. новембар 2020

 

10:00-10:30

Туристичка географија, Географија

Драган Николић

Горан Несторовић

10:30-11:00

Наука о исхрани, Познавање робе, Хемија

Смиља Мишковић

Бојана Ковач

11:00-11:30

Куварство са практичном наставом, Куварство, Професионална пракса (кувар), Посластичарство, Професионална пракса (посластичар)

Љиљана Јовановић

Дејана Лазаревић

11:30-12:30

Статистика (писмени), Основи трговине, Пословна комуникација, Техника продаје и услуге купцима, Маркетинг у трговини, Основи пословања у трговини, Практична настава (трговац), Хотелијерство, Маркетинг у туризму

Драгица Будаковић Петрић

Милена Вуловић

 

Консултативна наставa за ванредне ученике (НОВЕМБАР 2020)

Наставни предмет

Наставник

e-mail

Биологија, Хигијена  

Гордана Васиљевић

gordanavasiljevic.eko@gmail.com

  

Економика туристичких и угоститељских предузећа, Основи туризма и угоститељства, Основи економије, Агенцијско и хотелијерско пословање, Професионална пракса (туристички техничар), Статистика, Основи трговине, Пословна комуникација, Техника продаје и услуге купцима, Маркетинг у трговини, Основи пословања у трговини, Практична настава (трговац), Хотелијерство, Маркетинг у туризму

Драгица Будаковић Петрић

dragicape@gmail.com

Милена Вуловић

vulovic.milena@yahoo.com

Куварство са практичном наставом, Куварство, Професионална пракса (кувар), Посластичарство, Професионална пракса (посластичар)

Љиљана Јовановић

ljiljanajovanovic.lo@gmail.com

Дејана Лазаревић

dejanalazarevic@yahoo.com

Српски језик и књижевност

Маја Спасојевић

maja90maki@gmail.com

Лидија Рогулић Зекић

lidija.zekic22@gmail.com

Историја

Милош Неговановић

elnegovani@gmail.com

Ђорђе Вукмировић

djordje.r.vukmirovic@gmail.com

Основи правних поступака

Светлана Јовановић

svetlanacecazoran1965@gmail.com

Марина Илић Васић

marinailic2503@gmail.com

Верска настава

Радинко Тешић

radinkotesic@gmail.com

Бранко Митрић

branko_billy@hotmail.com

Математика

Верица Ђурђевић

prof.verica@gmail.com

Славица Станојевић

miroljubstanojevic@mts.rs

Енглески језик

Зоран Јанковић

gingertoxiqo@yahoo.com

Светлана Васић

svetlana.vasic12@gmail.com

Туристичка географија, Географија

Драган Николић

vidra12@open.telekom.rs

Горан Несторовић

gorannestorovic75@gmail.com

Рачунарство и информатика, Пословна информатика у туризму и угоститељству

Зоран Филиповић

profesorfilipovic@gmail.com

Верица Ђурђевић

prof.verica@gmail.com

Наука о исхрани, Познавање робе, Хемија

Смиља Мишковић

smiljaloznica@gmail.com

Бојана Ковач

bojana.kovac13@gmail.com

Филозофија

Биљана Гвозденовић

biljana.gvozdenovic@gmail.com

Марица Тадић

tadicmarica62@gmail.com

Грађанско васпитање

Александра Савић

aleksandra69savic@hotmail.com

Горан Несторовић

gorannestorovic75@gmail.com

Ликовна култура

Јелић Мл. Данијела

denisee@open.telekom.rs

  

Физика

Мирољуб Станојевић

miroljubstanojevic@mts.rs

  

Услуживање

Марковић Ђорђе

djordjem015@gmail.com

Симић Драгана

dragana.disic.lo@gmail.com

Консултативна настава се одржава до 27. новембра путем електронске поште

Распоред полагања испита за ванредне ученике (АВГУСТ 2020)

Понедељак 17. август 2020

 

08:30-09:15

Српски језик и књижевност (писмени)

Јелена Тодоровић

Лидија Рогулић

09:15-09:40

Куварство са практичном наставом, Куварство, Националне кухиње

Дејана Лазаревић

Љиљана Јовановић

09:4010:30

Познавање робе, Наука о исхрани

Смиља Мишковић

Бојана Ковач

10:30-11:00

Туристичка географија


Драган Николић

Моника Васић

11:00-11:10

Уметничко обликовање

Данијела Јелић Младеновић

 

11:10-11:55

Енглески језик (писмени)

Весна Лакановић

Зоран Јанковић

11:55-12:40

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

12:40-13:00

Пословна информатика

Верица Ђурђевић

Зоран Филиповић

13:00-14:00

Основи економије, Пословна економија, Статистика(писмени), Монетарна економија и банкарство, Рачуноводство(писмени), Маркетинг, Основи финансија, Финансијско пословање

Милица Шотра

Душан Марић

 

Уторак 18. август 2020

 

08:30-08:50

Српски језик и књижевност (усмени)

Јелена Тодоровић

Лидија Рогулић

08:50-09:10

Енглески језик (усмени)

Весна Лакановић

Зоран Јанковић

09:10-09:40

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

09:40-09:50

Историја

Ђорђе Вукмировић

Милосава Савић

09:50-10:00

Основе услуживања

Ђорђе Марковић

Драгана Симић

10:00-10:30

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

10:30-11:00

Уставно и привредно право, Социологија са правима грађана

Светлана Јовановић

Марина Илић Васић

11:00-11:20

Физичко васпитање

Јелена Петровић

Милан Недељковић

11:20-11:50

Филозофија, Социологија

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

11:50-13:00

Статистика(усмени), Рачуноводство(усмени), Предузетништво, Економика и организација туристичких предузећа, Професионална пракса, Маркетинг у туризму и угоститељству

Милица Шотра

Душан Марић

 

 

Консултативна настава за ванредне ученике (АВГУСТ 2020)

 

Наставни предмет

Наставник

e-mail

Основи економије, Пословна економија, Статистика, Монетарна економија и банкарство, Рачуноводство, Маркетинг, Основи финансија, Финансијско пословање, Предузетништво, Економика и организација туристичких предузећа, Професионална пракса, Маркетинг у туризму и угоститељству

Милица Шотра

sotra.milica@esloznica.rs

Душан Марић

maric.dusan@esloznica.rs

Куварство са практичном наставом, Куварство, Националне кухиње

Дејана Лазаревић

lazarevic.dejana@esloznica.rs

Љиљана Јовановић

jovanovic.ljiljana@esloznica.rs

Српски језик и књижевност

Јелена Тодоровић

todorovic.jelena@esloznica.rs

Лидија Рогулићl.rogulic@hotmail.com

Историја

Ђорђе Вукмировић

djordje.r.vukmirovic@gmail.com

Милосава Савићmilosavasavic@gmail.com

Уставно и привредно право, Социологија са правима грађана

Светлана  Јовановић

svetlanacecazoran1965@gmail.com

Марина Илић Васић

ilic.vasic.marina@esloznica.rs

Верска настава

Радинко Тешић

tesic.radinko@esloznica.rs

Бранко Митрић

mitric.branko@esloznica.rs

Математика

Верица Ђурђевић

djurdjevic.verica@esloznica.rs

Славица Станојевић

stanojevic.slavica@esloznica.rs

Енглески језик

Весна Лакановић

lakanovic.vesna@esloznica.rs

Зоран Јанковић

jankovic.zoran@esloznica.rs

Основе услуживања

Ђорђе Марковић

markovic.djordje@esloznica.rs

Драгана Симић

simic.d.dragana@esloznica.rs

Туристичка географија

Драган Николић

nikolic.dragan@esloznica.rs

Моника Васић

vasic.monika@esloznica.rs

Познавање робе, Наука о исхрани

Смиља Мишковић

miskovic.smilja@esloznica.rs

Бојана Ковач

kovac.bojana@esloznica.rs

Филозофија, Социологија

Биљана Гвозденовић

biljana.gvozdenovic@gmail.com

Марица Тадић

tadic.marica@esloznica.rs

Пословна информатика,

Верица Ђурђевић

djurdjevic.verica@esloznica.rs

Зоран Филиповић

filipovic.zoran@esloznica.rs

Физичко васпитање

Јелена Петровић

petrovic.jelena@esloznica.rs

Милан Недељковић

nedeljkovic.milan@esloznica.rs

Уметничко обликовање

Данијела Јелић Младеновић

jelic.danijela@esloznica.rs

  

Консултативна настава се одржава до 14. августа путем електронске поште

Августовски рок 2020

Пријава испита од 04.08.-07.08.2020.

Консултативна настава (online) 10.08.-14.08.2020.

Полагање испита 17.08. и 18.08.2020.

Пријава матурских и завршних испита 19.08.2020.

Консултативна настава за полагање матурског и завршног испита 20.08.-21.08.2020.

Матурски и завршни испити 24.08.-28.08.2020.

Распоред полагања испита за ванредне ученике (јун 2020)

Субота 20. јун 2020 

08:30-09:15

Српски језик и књижевност (писмени)

Тодоровић Јелена

Старчевић Сања

09:15-10:00

Пословна економија, Статистика (писмени), Монетарна економија и банкарство, Рачуноводство (писмени), Национална економија, Основи економије

Драгићевић Ивана

Станковић Слађана

10:0010:45

Математика (писмени)

Ђурђевић Верица

Ђурић Тања

10:45-11:15

Пословна информатика

Верица Ђурђевић

Зоран Филиповић

11:1511:30

Екологија и заштита животне средине, Наука о исхрани

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

11:30-12:10

Социологија, Филозофија

Гвозденовић Биљана

Тадић Марица

12:10-12:20

Физика

Мирољуб Станојевић

 

12:20-12:40

Туристичка географија

Николић Драган

Несторовић Горан

12:40-13:10

Физичко васпитање

Јелена Петровић

Милан Недељковић

13:10-13:55

Енглески језик (писмени)

Лакановић Весна

Јанковић Зоран

 Недеља 21. јун 2020 

08:30-09:10

Српски језик и књижевност (усмени)

Тодоровић Јелена

Старчевић Сања

09:10-09:30

Енглески језик (усмени)

Лакановић Весна

Јанковић Зоран

09:30-09:50

Математика (усмени)

Ђурђевић Верица

Ђурић Тања

09:50-10:00

Хемија

Мишковић Смиља

Ковач Бојана

10:00-10:40

Куварство са практичном наставом, Куварство, Професионална пракса

Лазаревић Дејана

Јовановић Љиљана

10:40-11:00

Грађанско васпитање

Љиљана Ђунић

Добривоје Јевтић

11:00-11:30

Верска настава

Тешић Радинко

Митрић Бранко

11:30-11:45

Историја

Вукмировић Ђорђе

Неговановић Милош

11:45-12:30

Право, Устав и права грађана, Уставно и привредно право

Јовановић Светлана

Илић Васић Марина

12:30-13:30

Статистика (усмени), Рачуноводство (усмени), Економика и организација трговинских предузећа, Маркетинг у туризму, Хотелијерство, Економика туристичких и угоститељских предузећа, Економика и организација предузећа

Драгићевић Ивана

Станковић Слађана

Консултативна настава за ванредне ученике (ЈУН 2020)

Консултативна настава се одржава до 19. јуна путем електронске поште

Наставни предмет

Наставник

e-mail

Пословна економија, Статистика, Монетарна економија и банкарство, Рачуноводство, Национална економија, Основи економије, Економика и организација трговинских предузећа, Маркетинг у туризму, Хотелијерство, Економика туристичких и угоститељских предузећа, Економика и организација предузећа

Драгићевић Ивана

ivanad_lo87@yahoo.com

Станковић Слађана

sladjanastankovic77@gmail.com

Куварство са практичном наставом, Куварство, Професионална пракса

Лазаревић Дејана

lazarevic.dejana@esloznica.rs

Јовановић Љиљана

jovanovic.ljiljana@esloznica.rs

Српски језик и књижевност

Тодоровић Јелена

todorovic.jelena@esloznica.rs

Старчевић Сања

starcevic.sanja@esloznica.rs

Историја

Вукмировић Ђорђе

djordje.r.vukmirovic@gmail.com

Неговановић Милош

negovanovic.milos@esloznica.rs

Право, Устав и права грађана, Уставно и привредно право

Јовановић Светлана

svetlanacecazoran1965@gmail.com

Илић Васић Марина

ilic.vasic.marina@esloznica.rs

Верска настава

Тешић Радинко

tesic.radinko@esloznica.rs

Митрић Бранко

mitric.branko@esloznica.rs

Математика

Ђурђевић Верица

djurdjevic.verica@esloznica.rs

Ђурић Тања

djuric.tanja@esloznica.rs

Енглески језик

Лакановић Весна

lakanovic.vesna@esloznica.rs

Јанковић Зоран

jankovic.zoran@esloznica.rs

Екологија и заштита животне средине, Наука о исхрани

Гордана Васиљевић

vasiljevic.gordana@esloznica.rs

 

 

Туристичка географија

Николић Драган

nikolic.dragan@esloznica.rs

Несторовић Горан

nestorovic.goran@esloznica.rs

Хемија

Мишковић Смиља

miskovic.smilja@esloznica.rs

Ковач Бојана

kovac.bojana@esloznica.rs

Социологија, Филозофија

Гвозденовић Биљана

biljana.gvozdenovic@gmail.com

Тадић Марица

tadic.marica@esloznica.rs

Пословна информатика

Верица Ђурђевић

djurdjevic.verica@esloznica.rs

Зоран Филиповић

filipovic.zoran@esloznica.rs

Физичко васпитање

Јелена Петровић

petrovic.jelena@esloznica.rs

Милан Недељковић

nedeljkovic.milan@esloznica.rs

Грађанско васпитање

Љиљана Ђунић

djunic.ljiljana@esloznica.rs

Добривоје Јевтић

jevtic.dobrivoje@esloznica.rs

Физика

Мирољуб Станојевић

miroljub161@gmail.com

 

 

 

Распоред полагања испита за ванредне ученике (април 2020)

Понедељак 01. јун 2020

 

08:30-09:00

Верска настава

Тешић Радинко

Митрић Бранко

09:00-09:45

Психологија

Станић Снежана

Гајић Александра

09:45-10:45

Социологија, Филозофија

Гвозденовић Биљана

Тадић Марица

10:45-11:45

Уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

Јевтић Добривоје

11:4512:30

Француски језик (писмени)

Васић Мирјана

Лукић Никола

11:45-12:30

Енглески језик (писмени)

Лакановић Весна

Јанковић Зоран

12:30-13:15

Математика (писмени)

Ђурђевић Верица

Ђурић Тања

13:15-14:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Тодоровић Јелена

Старчевић Сања

14:00-15:00

Основи економије, Пословна економија, Трговинско пословање, Рачуноводство (писмени)

Станић Тијана

Андрић Весна


Уторак 2. јун 2020

 

08:30-09:00

Историја

Вукмировић Ђорђе

Неговановић Милош

09:00-09:45

Право, Устав и права грађана

Јовановић Светлана

Илић Васић Марина

09:45-11:10

Куварство са практичном наставом

Лазаревић Дејана

Јовановић Љиљана

11:10-12:10

Туристичка географија, Економска географија, Географија

Николић Драган

Несторовић Горан

12:10-13:00

Познавање робе, Комерцијално познавање робе, Наука о исхрани

Мишковић Смиља

Ковач Бојана

13:00-13:15

Француски језик (усмени)

Васић Мирјана

Лукић Никола

13:15-13:30

Енглески језик (усмени)

Лакановић Весна

Јанковић Зоран

13:30-14:00

Математика (усмени)

Ђурђевић Верица

Ђурић Тања

14:00-14:15

Српски језик и књижевност (усмени)

Тодоровић Јелена

Старчевић Сања

14:15-15:00

Рачуноводство (усмени), Савремена пословна коресподенција, Практична настава, Маркетинг, Национална економија, Хотелијерство, Маркетинг у туризму,

Агенцијско-хотелијерско пословање

Станић Тијана

Андрић Весна

 

 

Априлски и јунски рок 2020

Априлски рок:

Полагање испита 01 и 02 јун

 

Јунски рок:

Пријава испита 03-05 јун

Консултативна настава 08-19 јун

Полагање испита 20 и 21 јун

Консултативна настава – април 2020

 

Наставни предмет

Наставник

e-mail

Основи економије, Пословна економија, Трговинско пословање, Рачуноводство, Савремена пословна коресподенција, Практична настава, Маркетинг, Национална економија, Хотелијерство, Маркетинг у туризму,

Агенцијско-хотелијерско пословање

Станић Тијана

stanic.tijana@esloznica.rs

Андрић Весна

andric.vesna@esloznica.rs

Куварство са практичном наставом

Лазаревић Дејана

lazarevic.dejana@esloznica.rs

Јовановић Љиљана

jovanovic.ljiljana@esloznica.rs

Српски језик и књижевност

Тодоровић Јелена

todorovic.jelena@esloznica.rs

Старчевић Сања

starcevic.sanja@esloznica.rs

Историја

Вукмировић Ђорђе

djordje.r.vukmirovic@gmail.com

Неговановић Милош

negovanovic.milos@esloznica.rs

Право, Устав и права грађана

Јовановић Светлана

svetlanacecazoran1965@gmail.com

Илић Васић Марина

ilic.vasic.marina@esloznica.rs

Верска настава

Тешић Радинко

tesic.radinko@esloznica.rs

Митрић Бранко

mitric.branko@esloznica.rs

Математика

Ђурђевић Верица

djurdjevic.verica@esloznica.rs

Ђурић Тања

djuric.tanja@esloznica.rs

Енглески језик

Лакановић Весна

lakanovic.vesna@esloznica.rs

Јанковић Зоран

jankovic.zoran@esloznica.rs

Француски језик

Васић Мирјана

vasic.mirjana@esloznica.rs

Лукић Никола

lukic.nikola@esloznica.rs

Туристичка географија, Економска географија, Географија

Николић Драган

nikolic.dragan@esloznica.rs

Несторовић Горан

nestorovic.goran@esloznica.rs

Познавање робе, Комерцијално познавање робе, Наука о исхрани

Мишковић Смиља

miskovic.smilja@esloznica.rs

Ковач Бојана

kovac.bojana@esloznica.rs

Социологија, Филозофија

Гвозденовић Биљана

biljana.gvozdenovic@gmail.com

Тадић Марица

tadic.marica@esloznica.rs

Психологија

Станић Снежана

stanic.snezana@esloznica.rs

Гајић Александра

argus@mts.rs

Уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

jelic.danijela@esloznica.rs

   

Консултативна настава се одржава до 29. априла путем електронске поште, а распоред испита и начин реализације ће накнадно бити утврђен.

Априлски рок

Пријава испита обавиће се у четвртак и петак (2. и 3. април) и врши се електронски на е-маил школе esloznica1955@gmail.com, тако што се доставља име и презиме кандидата, као и испити који се пријављују. Сликана уплатница се доставља путем Viber-a на број: 064/682-07-25 или на е-маил: esloznica1955@gmail.com

Распоред полагања матурских и завршних испита

24.02.2020. у 08:00   Седница испитног одбора

24.02. 08:15   Српски језик и књижевност (Економски техничар, Трговински техничар и Кулинарски техничар).

25.02. 10:00   Економски техничар, практичан рад учионица ( теоријски део)

25.02. 10:00   Трговински техничар, практичан рад учионица ( теоријски део)

25.02. 10:00   Кулинарски техничар, практичан рад учионица ( теоријски део)

26.02. 08:00   Економски техничар, изборни предмет

26.02. 08:00   Трговински техничар, изборни предмет

26.02. 08:00   Кулинарски техничар, изборни предмет

27.02. 10:00   Економски техничар, одбрана рада

27.02. 10:00   Трговински техничар, одбрана рада

27.02. 10:00   Кулинарски техничар, одбрана рада

27.02. 08:00   Завршни рад (Кувар)

27.02. 13:00   Седница испитног одбора

Консултације матурски и завршни испит

Консултације за матурски и завршни испит за све образовне профиле одржаће се у уторак 18. фебруара 2020 у 12:00. Наредне термине саопштиће вам чланови испитне комисије.

Распоред полагања испита за ванредне ученике (јануар 2020)

Субота 25. јануар 2020

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Јелена Тодоровић

Сања Старчевић

08:15-09:00

Руски језик (писмени)

Ивана Булатовић

Оливера Чикарић

08:15-09:00

Немачки језик (писмени)

Оливера Чикарић

Ивана Булатовић

09:00-09:45

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Тања Ђурић

09:45-10:30

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Филиповић Зоран

Ђурђевић Верица

10:30-11:00

Биологија, Здравствена култура

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

11:00-11:45

Енглески језик (писмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

11:45-12:00

Уставно и привредно право, Устав и права грађана

Светлана Јовановић

Милена Лазић

12:0012:45

Туристичка географија, Географија, Економска географија, Туристичке дестинације света

Николић Драган

Несторовић Горан

12:4513:25

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Гвозденовић Биљана

Тадић Марица

13:25-13:35

Психологија

Снежана Станић

Гајић Александра

13:35-14:15

Физика

Мирољуб Станојевић

 

14:15-15:15

Основи економије, Пословна економија, Трговинско пословање, Техника продаје и услуге купцима, Практична настава, Предузетништво, Рачуноводство (писмени), Савремена пословна кореспонденција, Статистика (писмени), Агенцијско и хотелијерско пословање, Основи туризма и угоститељства

Весна Андрић

Тијана Станић


Недеља 26. јануар 2020

 

08:15-08:40

Куварство са практичном наставом, Куварство, Професионална пракса

Љиљана Јовановић

Дејана Лазаревић

08:40-08:50

Српски језик и књижевност (усмени)

Јелена Тодоровић

Сања Старчевић

08:50-09:10

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Тања Ђурић

09:10-09:20

Руски језик (усмени)

Ивана Булатовић

Оливера Чикарић

09:20-09:50

Немачки језик (усмени)

Оливера Чикарић

Ивана Булатовић

09:50-10:30

Енглески језик (усмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

10:30-10:40

Физичко васпитање

Александар Томић

Јелена Петровић

10:40-11:00

Ликовна култура, Уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

Јевтић Добривоје

11:00-11:10

Грађанско васпитање

Горан Несторовић

Добривоје Јевтић

11:10-11:30

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

11:30-11:40

Барско пословање

Марковић Ђорђе

Симић Драгана

11:40-12:15

Историја

Милош Неговановић

Ђорђе Вукмировић

12:15-13:00

Хемија, Познавање робе

Мишковић Смиља

Ковач Бојана

13:00-14:00

Рачуноводство (усмени), Економика и организација трговинских предузећа, Економика и организација предузећа, Основи пословања у трговини, Маркетинг у трговини, Пословна комуникација, Статистика (усмени), Монетарна економија и банкарство

Весна Андрић

Тијана Станић

 

 

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (ЈАНУАР 2020)

 

Наставни предмет

Наставник

Време

Биологија, Здравствена култура,  

Гордана Васиљевић

Петак 12:30

   

Основи економије, Пословна економија, Трговинско пословање, Техника продаје и услуге купцима, Практична настава, Предузетништво, Рачуноводство, Савремена пословна кореспонденција, Економика и организација трговинских предузећа, Економика и организација предузећа, Основи пословања у трговини, Маркетинг у трговини, Пословна комуникација, Статистика, Монетарна економија и банкарство, Агенцијско и хотелијерско пословање, Основи туризма и угоститељства

Весна Андрић

Четвртак 14:05

Тијана Станић

Понедељак 11:30

Куварство са практичном наставом, Куварство, Професионална пракса

Љиљана Јовановић

Уторак 14:10

Дејана Лазаревић

Уторак 15:00

Српски језик и књижевност

Јелена Тодоровић

Уторак 12:30

Сања Старчевић

Понедељак 17:40

Историја

Милош Неговановић

Петак 10:45

Ђорђе Вукмировић

Уторак 09:00

Физичко васпитање

Александар Томић

Понедељак 15:00

Милан Недељковић

Среда 11:15

Уставно и привредно право, Устав и права грађана

Светлана Јовановић

Четвртак 17:00

Милена Лазић

Уторак 10:00

Верска настава

Радинко Тешић

Понедељак 14:15

Бранко Митрић

Уторак 10:40

Математика

Јасмина Благојевић

Уторак 09:00

Тања Ђурић

Среда 14:10

Енглески језик

Весна Лакановић

Уторак 10:40

Светлана Васић

Понедељак 09:35

Немачки језик

Оливера Чикарић

Петак 10:20

Ивана Булатовић

Среда 15:45

Туристичка географија, Географија, Економска географија, Туристичке дестинације света

Драган Николић

Уторак 14:15

Горан Несторовић

Уторак 12:25

Рачунарство и информатика, Пословна информатика

Зоран Филиповић

Понедељак 11:30

Верица Ђурђевић

Уторак 10:40

Физика

Мирољуб Станојевић

Среда 11:30

   

Хемија, Познавање робе

Смиља Мишковић

Уторак 11:40

Бојана Ковач

Петак 13:20

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Биљана Гвозденовић

Уторак 18:40

Марица Тадић

Четвртак 12:30

Грађанско васпитање

Љиљана Ђунић

Уторак 10:40

Горан Несторовић

Уторак 12:25

Психологија

Снежана Станић

Уторак 13:30

Гајић Александра

Петак 16:00

Ликовна култура, Уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

Петак 15:45

   

Руски језик

Ивана Булатовић

Среда 15:45

   

Барско пословање

Марковић Ђорђе

Четвртак 09:35

Симић Драгана

Уторак 12:30

Консултативна настава се одвија од 13. јануара до 24. јануара , а испити ће се обавити 25. и 26. јануара 2020.