Са нама се лакше и лепше учи

Распоред полагања испита за ванредне ученике (НОВЕМБАР 2019)

Субота 30. новембар 2019

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Биљана Туфегџић

Сања Старчевић

09:00-09:45

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Тања Ђурић

09:45-10:45

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Филиповић Зоран

Ђурђевић Верица

10:45-11:30

Руски језик (писмени)

Ивана Булатовић

Оливера Чикарић

10:45-11:30

Немачки језик (писмени)

Оливера Чикарић

Стевка Виторовић

11:30-12:15

Енглески језик (писмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

12:15-12:35

Уставно и привредно право, Право

Светлана Јовановић

Милена Лазић

12:15-12:35

Географија, Туристичка географија

Николић Драган

Несторовић Горан

12:35-12:50

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Гвозденовић Биљана

Тадић Марица

12:35-12:50

Психологија

Снежана Станић

Гајић Александра

12:50-13:40

Екологија, Биологија, Здравствена култура, Хигијена, Исхрана, Екологија и заштита животне средине

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

13:40-14:00

Физика

Мирољуб Станојевић

 

14:00-15:00

Рачуноводство (писмени), Савремена пословна кореспонденција, Статистика (писмени), Пословна комуникација, Национална економија, Пословна кореспонденција, Монетарна економија и банкарство

Слађана Станковић

Ивана Драгићевић

14:00-15:00

Основи економије, Пословна економија, Трговинско пословање, Основи трговине, Техника продаје и услуге купцима

Душан Марић

Дарко Павић


Недеља 01. децембар 2019

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (усмени)

Биљана Туфегџић

Сања Старчевић

09:00-09:40

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Тања Ђурић

09:40-09:50

Руски језик (усмени)

Ивана Булатовић

Оливера Чикарић

09:40-10:00

Немачки језик (усмени)

Оливера Чикарић

Стевка Виторовић

10:00-10:40

Енглески језик (усмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

10:40-11:00

Физичко васпитање

Предраг Бесеровац

Милан Недељковић

11:00-11:20

Музичка уметност

Јевтић Добривоје

Јелић Мл. Данијела

11:20-11:30

Ликовна култура

Јелић Мл. Данијела

Јевтић Добривоје

11:30-11:50

Грађанско васпитање

Љиљана Ђунић

Добривоје Јевтић

11:50-12:30

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

12:30-12:50

Услуживање, Професионална пракса, Барско пословање

Марковић Ђорђе

Симић Драгана

12:50-13:30

Куварство са практичном наставом

Слободан Спасојевић

Дејана Лазаревић

13:30-13:45

Историја

Милош Неговановић

Ђорђе Вукмировић

13:45-14:00

Хемија, Познавање робе

Мишковић Смиља

Ковач Бојана

14:00-15:00

Рачуноводство (усмени), Статистика (усмени), Монетарна економија и банкарство, Маркетинг, Агенцијско и хотелијерско пословање, Економика и организација предузећа

Слађана Станковић

Ивана Драгићевић

14:00-15:00

Практична настава, Предузетништво, Основе туризма и угоститељства, Основи економике трговине

Душан Марић

Дарко Павић