Са нама се лакше и лепше учи

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (НОВЕМБАР 2019)

Наставни предмет

Наставник

Време

Екологија и заштита животне средине, Исхрана , Биологија, Хигијена, Екологија, Здравствена култура

Гордана Васиљевић

Петак 12:30

   

Основи економије, Пословна економија, Трговинско пословање, Основи трговине, Техника продаје и услуге купцима, Практична настава, Предузетништво, Основе туризма и угоститељства, Основи економике трговине

Душан Марић

Петак 12:30

Дарко Павић

Понедељак 15:00

Рачуноводство, Савремена пословна кореспонденција, Статистика, Пословна комуникација, Национална економија, Пословна кореспонденција, Монетарна економија и банкарство, Маркетинг, Агенцијско и хотелијерско пословање, Економика и организација предузећа

Слађана Станковић

Петак 13:20

Ивана Драгићевић

Уторак 12:30

Куварство са практичном наставом

Слободан Спасојевић

Петак 14:05

Дејана Лазаревић

Уторак 15:00

Српски језик и књижевност

Биљана Туфегџић

Среда 16:50

Сања Старчевић

Понедељак 17:40

Историја

Милош Неговановић

Петак 10:45

Ђорђе Вукмировић

Уторак 09:00

Физичко васпитање

Предраг Бесеровац

Четвртак 11:15

Милан Недељковић

Среда 11:15

Право, Уставно и привредно право

Светлана Јовановић

Четвртак 17:00

Милена Лазић

Уторак 10:00

Верска настава

Радинко Тешић

Понедељак 14:15

Бранко Митрић

Уторак 10:40

Математика

Верица Ђурђевић

Уторак 10:40

Тања Ђурић

Среда 14:10

Енглески језик

Весна Лакановић

Уторак 10:40

Светлана Васић

Понедељак 09:35

Немачки језик

Оливера Чикарић

Петак 10:20

Стевка Виторовић

Уторак 14:15

Туристичка географија, Географија

Николић Драган

Уторак 14:15

Несторовић Горан

Уторак 12:25

Рачунарство и информатика, Пословна информатика

Филиповић Зоран

Понедељак 11:30

Ђурђевић Верица

Уторак 10:40

Музичка уметност

Јевтић Добривоје

Среда 10:00

Аврамовић Љиљана

Петак 15:00

Физика

Станојевић Мирољуб

Среда 11:30

   

Хемија, Познавање робе

Мишковић Смиља

Уторак 11:40

Ковач Бојана

Петак 13:20

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Гвозденовић Биљана

Уторак 18:40

Тадић Марица

Четвртак 12:30

Грађанско васпитање

Љиљана Ђунић

Уторак 10:40

Добривоје Јевтић

Среда 10:00

Психологија

Снежана Станић

Уторак 13:30

Гајић Александра

Петак 16:00

Ликовна култура

Јелић Мл. Данијела

Петак 15:45

   

Руски језик

Ивана Булатовић

Среда 15:45

   

Барско пословање, Услуживање, Професионална пракса

Марковић Ђорђе

Четвртак 09:35

Симић Драгана

Уторак 12:30

Консултативна настава се одвија од 18. новембра до 29. новембра , а испити ће се обавити 30. новембра и 01. децембра 2019.