Са нама се лакше и лепше учи

Распоред испита за ванредне ученике (јануар 2022)

Субота 05.02.2022.

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Биљана Туфегџић

Маја Спасојевић

09:00-09:45

Пословни енглески језик, Енглески језик (писмени)

Светлана Васић

Весна Лакановић

09:45-10:30

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

10:30-11:00

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

11:00-11:20

Физичко васпитање

Предраг Бесеровац

Александар Томић

11:20-11:50

Ликовна култура, Уметничко обликовање, Музичка уметност

Данијела Јелић Младеновић

11:50-12:15

Физика

Мирољуб Станојевић

12:15-13:00

Биологија, Хигијена, Екологија и заштита животне средине, Здравствена култура

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

13:10-13:45

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

13:45-14:15

Економска географија, Географија, Географија културе

Драган Николић

Горан Несторовић

14:15-14:30

Историја

Ђорђе Вукмировић

Милосава Савић

14:30-15:30

Пословна кореспонденција и комуникација, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (писмени), Статистика (писмени), Монетарна економија и банкарство, Јавне финансије, Банкарско пословање, Савремена пословна кореспонденција, Принципи економије

Ивана Чевичелов Димитрић

Драгица Петрић Будаковић

   

Недеља 06.02.2022.

 

08:15-08:45

Српски језик и књижевност (усмени)

Биљана Туфегџић

Маја Спасојевић

08:45-09:00

Пословни енглески језик, Енглески језик (усмени)

Светлана Васић

Весна Лакановић

09:00-09:30

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

09:30-09:45

Социологија са правима грађана, Логика са етиком

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

09:45-10:30

Хемија, Познавање животних намирница, Познавање робе, Комерцијално познавање робе

Смиља Мишковић

Бојан Јокић

10:30-11:20

Радно право, Правни поступци, Послови правног промета, Кореспонденција и правни послови, Увод у право, Матична евиденција, Увод у привредно право, Устав и права грађана

Марина Илић Васић

Ивана Веселиновић

11:20-11:30

Основе услуживања

Ђорђе Марковић

Александар Барош

11:30-11:50

Психологија потрошача, Психологија у туризму и угоститељству, Психологија у туризму

Снежана Станић

Драгана Симић

11:50-12:40

Куварство са практичном наставом, Професионална пракса, Куварство, Националне кухиње, Чоколатерство, Професионална пракса

Дејана Лазаревић

Љиљана Јовановић

12:40-14:00

Рачуноводство (усмени), Статистика (усмени), Предузетништво, Набавка и физичка дистрибуција, Маркетинг,  Национална економија, Техника продаје и услуге купцима, Основи пословања у трговини, Професионална пракса, Практична настава

Ивана Чевичелов Димитрић

Драгица Петрић Будаковић