015/876-055

esloznica1955@gmail.com

Са нама се лакше и лепше учи

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (ЈАНУАР 2020)

 

Наставни предмет

Наставник

Време

Биологија, Здравствена култура,  

Гордана Васиљевић

Петак 12:30

   

Основи економије, Пословна економија, Трговинско пословање, Техника продаје и услуге купцима, Практична настава, Предузетништво, Рачуноводство, Савремена пословна кореспонденција, Економика и организација трговинских предузећа, Економика и организација предузећа, Основи пословања у трговини, Маркетинг у трговини, Пословна комуникација, Статистика, Монетарна економија и банкарство, Агенцијско и хотелијерско пословање, Основи туризма и угоститељства

Весна Андрић

Четвртак 14:05

Тијана Станић

Понедељак 11:30

Куварство са практичном наставом, Куварство, Професионална пракса

Љиљана Јовановић

Уторак 14:10

Дејана Лазаревић

Уторак 15:00

Српски језик и књижевност

Јелена Тодоровић

Уторак 12:30

Сања Старчевић

Понедељак 17:40

Историја

Милош Неговановић

Петак 10:45

Ђорђе Вукмировић

Уторак 09:00

Физичко васпитање

Александар Томић

Понедељак 15:00

Милан Недељковић

Среда 11:15

Уставно и привредно право, Устав и права грађана

Светлана Јовановић

Четвртак 17:00

Милена Лазић

Уторак 10:00

Верска настава

Радинко Тешић

Понедељак 14:15

Бранко Митрић

Уторак 10:40

Математика

Јасмина Благојевић

Уторак 09:00

Тања Ђурић

Среда 14:10

Енглески језик

Весна Лакановић

Уторак 10:40

Светлана Васић

Понедељак 09:35

Немачки језик

Оливера Чикарић

Петак 10:20

Ивана Булатовић

Среда 15:45

Туристичка географија, Географија, Економска географија, Туристичке дестинације света

Драган Николић

Уторак 14:15

Горан Несторовић

Уторак 12:25

Рачунарство и информатика, Пословна информатика

Зоран Филиповић

Понедељак 11:30

Верица Ђурђевић

Уторак 10:40

Физика

Мирољуб Станојевић

Среда 11:30

   

Хемија, Познавање робе

Смиља Мишковић

Уторак 11:40

Бојана Ковач

Петак 13:20

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Биљана Гвозденовић

Уторак 18:40

Марица Тадић

Четвртак 12:30

Грађанско васпитање

Љиљана Ђунић

Уторак 10:40

Горан Несторовић

Уторак 12:25

Психологија

Снежана Станић

Уторак 13:30

Гајић Александра

Петак 16:00

Ликовна култура, Уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

Петак 15:45

   

Руски језик

Ивана Булатовић

Среда 15:45

   

Барско пословање

Марковић Ђорђе

Четвртак 09:35

Симић Драгана

Уторак 12:30

Консултативна настава се одвија од 13. јануара до 24. јануара , а испити ће се обавити 25. и 26. јануара 2020.