Са нама се лакше и лепше учи

Распоред полагања испита за ванредне ученике (јануар 2020)

Субота 25. јануар 2020

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Јелена Тодоровић

Сања Старчевић

08:15-09:00

Руски језик (писмени)

Ивана Булатовић

Оливера Чикарић

08:15-09:00

Немачки језик (писмени)

Оливера Чикарић

Ивана Булатовић

09:00-09:45

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Тања Ђурић

09:45-10:30

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Филиповић Зоран

Ђурђевић Верица

10:30-11:00

Биологија, Здравствена култура

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

11:00-11:45

Енглески језик (писмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

11:45-12:00

Уставно и привредно право, Устав и права грађана

Светлана Јовановић

Милена Лазић

12:0012:45

Туристичка географија, Географија, Економска географија, Туристичке дестинације света

Николић Драган

Несторовић Горан

12:4513:25

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Гвозденовић Биљана

Тадић Марица

13:25-13:35

Психологија

Снежана Станић

Гајић Александра

13:35-14:15

Физика

Мирољуб Станојевић

 

14:15-15:15

Основи економије, Пословна економија, Трговинско пословање, Техника продаје и услуге купцима, Практична настава, Предузетништво, Рачуноводство (писмени), Савремена пословна кореспонденција, Статистика (писмени), Агенцијско и хотелијерско пословање, Основи туризма и угоститељства

Весна Андрић

Тијана Станић


Недеља 26. јануар 2020

 

08:15-08:40

Куварство са практичном наставом, Куварство, Професионална пракса

Љиљана Јовановић

Дејана Лазаревић

08:40-08:50

Српски језик и књижевност (усмени)

Јелена Тодоровић

Сања Старчевић

08:50-09:10

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Тања Ђурић

09:10-09:20

Руски језик (усмени)

Ивана Булатовић

Оливера Чикарић

09:20-09:50

Немачки језик (усмени)

Оливера Чикарић

Ивана Булатовић

09:50-10:30

Енглески језик (усмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

10:30-10:40

Физичко васпитање

Александар Томић

Јелена Петровић

10:40-11:00

Ликовна култура, Уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

Јевтић Добривоје

11:00-11:10

Грађанско васпитање

Горан Несторовић

Добривоје Јевтић

11:10-11:30

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

11:30-11:40

Барско пословање

Марковић Ђорђе

Симић Драгана

11:40-12:15

Историја

Милош Неговановић

Ђорђе Вукмировић

12:15-13:00

Хемија, Познавање робе

Мишковић Смиља

Ковач Бојана

13:00-14:00

Рачуноводство (усмени), Економика и организација трговинских предузећа, Економика и организација предузећа, Основи пословања у трговини, Маркетинг у трговини, Пословна комуникација, Статистика (усмени), Монетарна економија и банкарство

Весна Андрић

Тијана Станић