Raspored konsultativne nastave – APRIL 2019
Nastavni predmet | Predmetni profesor | Vreme konsultacija |
Srpski jezik i književnost | Biljana Tufegdžić | ponedeljak 18:45 |
Maja Spasojević | petak 10:00 | |
Engleski jezik | Vesna Lakanović | utorak 09:00 |
Svetlana Vasić | petak 15:00 | |
Računarstvo i informatika, Poslovna informatika | Verica Đurđević | utorak 15:00 |
Zoran Filipović | petak 11:30 | |
Francuski jezik | Nikola Lukić | petak 15:00 |
Mirjana Vasić | petak 12:30 | |
Latinski jezik | Snežana Popović Zoljić | četvrtak 17:00 |
Hotelijerstvo, Marketing u turizmu, Statistika, Monetarna ekonomija i bankarstvo, Marketing, Savremena poslovna korespondencija, Osnovi ekonomije, Poslovna ekonomija, Računovodstvo, Poslovna korespondencija, Preduzetništvo, Poslovna i službena korespondencija, Birotehnika, Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća, | Ivana Dragićević | ponedeljak 11:00 |
Slađana Stanković | sreda 13:30 | |
Kuvarstvo, Profesionalna praksa, Kuvarstvo sa praktičnom nastavom | Dejana Lazarević | sreda 18:00 |
Slobodan Spasojević | utorak 19:00 | |
Verska nastava | Radinko Tešić | utorak 11:40 |
Branko Mitrić | sreda 10:45 | |
Istorija | Milosava Savić | ponedeljak 15:00 |
Đorđe Vukmirović | četvrtak 19:00 | |
Likovna kultura, Umetničko oblikovanje | Danijela Jelić Mladenović | utorak 14:15 |
Turističke destinacije sveta, Ekonomska geografija, Turistička geografija | Goran Nestorović | utorak 13:15 |
Dragan Nikolić | petak 16:15 | |
Fizika | Miroljub Stanojević | sreda 17:40 |
Hemija, Poznavanje robe, Komercijalno poznavanje robe, Poznavanje životnih namirnica | Smilja Mišković | petak 13:30 |
Bojana Kovač | četvrtak 18:00 | |
Ustav i prava građana, Ustavno i privredno pravo, Osnovi prava, Osnovi radnog prava, Državno uređenje | Ilić Vasić Marina | utorak 16:30 |
Svetlana Jovanović | četvrtak 12:30 | |
Psihologija | Aleksandra Gajić | četvrtak 12:00 |
Snežana Stanić | petak 18:40 | |
Matematika | Slavica Stanojević | petak 12:00 |
Verica Đurđević | utorak 15:00 | |
Sociologija, Filozofija, Sociologija sa pravima građana | Biljana Gvozdenović | ponedeljak 12:00 |
Marica Tadić | četvrtak 12:00 | |
Fizičko vaspitanje | Aleksandar Tomić | ponedeljak 10:00 |
Predrag Beserovac | utorak 11:00 | |
Biologija | Gordana Vasiljević | ponedeljak 15:00 |
Konsultativna nastava će se obaviti u periodu od 01.04.2019.- 12.04.2019. a ispiti će se realizovati 13. i 14. aprila 2019.