Са нама се лакше и лепше учи

Распоред полагања испита за ванредне ученике (јун 2022)

Субота 28. мај 2022

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Маја Спасојевић

Биљана Туфегџић

09:00-09:45

Енглески језик (писмени), Пословни енглески језик (писмени)

Светлана Васић

Данка Лукић

09:00-09:45

Француски језик (писмени)

Мирјана Васић

Данка Лукић

09:45-10:30

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

10:30-11:00

Пословна информатика, Пословна информатика у туризму и угоститељству

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

11:00-11:10

Физичко васпитање

Предраг Бесеровац

Александар Томић

11:10-11:35

Психологија, Психологија у туризму и угоститељству

Снежана Станић

Александра Гајић

11:35-12:10

Историја уметности, Уметничко обликовање

Данијела Јелић Младеновић

 

12:10-12:20

Физика

Мирољуб Станојевић

 

12:20-12:30

Биологија

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

12:30-12:40

Грађанско васпитање

Горан Несторовић

Љиљана Ђунић

12:40-13:10

Туристичка географија

Драган Николић

Горан Несторовић

13:10-13:40

Куварство са практичном наставом, Професионална пракса

Бобан Спасојевић

Драгана Мићић

13:40-14:40

Хотелијерство, Пословна кореспонденција и комуникација, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (писмени), Финансијско пословање, Монетарна економија и банкарство, Пословна и службена кореспонденција, Принципи економије, Предузетништво, Маркетинг у туризму, Пословно административна обука, Професионална пракса, Статистика (писмени)

Станија Јевтић

Стана Ристановић

 

 

Недеља 29. мај 2022

 

08:15-08:50

Енглески језик (усмени), Пословни енглески језик (усмени)

Светлана Васић

Данка Лукић

08:50-09:00

Француски језик (усмени)

Мирјана Васић

Данка Лукић

09:00-09:35

Српски језик и књижевност (усмени)

Маја Спасојевић

Биљана Туфегџић

09:35-10:00

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

10:00-10:30

Историја

Ђорђе Вукмировић

Милосава Савић

10:30-11:15

Право, Уставно и привредно право, Устав и права грађана

Илић Васић Марина

Ивана Веселиновић

11:1512:25

Социологија, Филозофија

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

12:25-13:00

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

13:00-13:30

Хемија, Познавање животних намирница, Познавање робе

Смиља Мишковић

Бојан Јокић

13:30-14:30

Рачуноводство (усмени), Јавне финансије, Статистика (усмени), Економија, Маркетинг, Економско пословање, Агенцијско-хотелијерско пословање, Економика туристичких и угоститељских предузећа

Станија Јевтић

Стана Ристановић