Raspored polaganja ispita (april 2019)

Subota 13. april 2019

 

08:15-09:00

Srpski jezik i književnost (pismeni)

Biljana Tufegdžić

Maja Spasojević

09:00-09:45

Engleski jezik (pismeni)

Vesna Lakanović

Svetlana Vasić

09:00-09:45

Latinski jezik (pismeni)

Snežana Popović Zoljić

Mirjana Vasić

09:45-10:30

Francuski jezik (pismeni)

Nikola Lukić

Mirjana Vasić

09:45-10:30

Marketing, Računovodstvo (pismeni)

Ivana Dragićević

Slađana Stanković

10:30-11:15

Marketing u turizmu, Statistika (pismeni)

Ivana Dragićević

Slađana Stanković

10:30-11:15

Matematika (pismeni)

Zoran Filipović

Verica Đurđević

11:15-11:45

Računarstvo i informatika, Poslovna informatika

Slavica Stanojević

Verica Đurđević

11:45-12:10

Sociologija, Filozofija, Sociologija sa pravima građana

Biljana Gvozdenović

Marica Tadić

12:10-12:25

Biologija

Gordana Vasiljević

Justina Janković

12:25-13:00

Turističke destinacije sveta, Ekonomska geografija, Turistička geografija

Goran Nestorović

Dragan Nikolić

13:00-13:25

Psihologija

Aleksandra Gajić

Snežana Stanić

13:25-13:45

Kuvarstvo, Kuvarstvo sa praktičnom nastavom, Profesionalna praksa

Dejana Lazarević

Slobodan Spasojević

13:45-14:00

Fizika

Stanojević Miroljub

Petrović Petar


Nedelja 14. april 2019

 

08:15-08:30

Srpski jezik i književnost (usmeni)

Biljana Tufegdžić

Maja Spasojević

08:30-10:15

Hotelijerstvo, Statistika (usmeni), Monetarna ekonomija i bankarstvo, Savremena poslovna korespondencija, Osnovi ekonomije, Poslovna ekonomija, Računovodstvo (usmeni), Poslovna korespondencija, Poslovna i službena korespondencija, Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća, Preduzetništvo, Birotehnika

Ivana Dragićević

Slađana Stanković

10:15-10:30

Matematika (usmeni)

Slavica Stanojević

Verica Đurđević

10:30-10:45

Francuski jezik (usmeni)

Nikola Lukić

Mirjana Vasić

10:30-10:45

Latinski jezik (usmeni)

Snežana Popović Zoljić

Mirjana Vasić

10:45-11:10

Engleski jezik (usmeni)

Vesna Lakanović

Svetlana Vasić

11:10-11:40

Hemija, Poznavanje robe, Komercijalno poznavanje robe, Poznavanje životnih namirnica

Smilja Mišković

Bojana Kovač

11:40-12:00

Likovna kultura, umetničko oblikovanje

Jelić Ml. Danijela

Jevtić Dobrivoje

12:00-12:15

Fizičko vaspitanje

Aleksandar Tomić

Predrag Beserovac

12:15-12:45

Ustav i prava građana, Ustavno i privredno pravo, Osnovi prava, Osnovi radnog prava, Državno uređenje

Milena Lazić

Ilić Vasić Marina

12:45-13:00

Verska nastava

Tešić Radinko

Mitrić Branko

13:00-13:15

Istorija

Milosava Savić

Đorđe Vukmirović