015/876-055

esloznica1955@gmail.com

Са нама се лакше и лепше учи

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (МАЈ 2019)

 

Наставни предмет

Предметни професор

Време консултација

Српски језик и књижевност

Јелена Тодоровић

петак 17:00

Сања Старчевић

среда 12:30

Енглески језик

Зоран Јанковић

уторак 14:15

Светлана Васић

петак 15:00

Рачунарство и информатика, Пословна информатика

Верица Ђурђевић

уторак 15:00

Зоран Филиповић

петак 11:30

Немачки језик

Оливера Чикарић

четвртак 10:00

Славка Нинић

уторак 14:30

Организација набавке и продаје, Агенцијско и хотелијерско пословање, Финансијско пословање, Маркетинг у туризму и угоститељству, Професионална пракса, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство, Савремена пословна кореспонденција, Комерцијално пословање, Економика и организација трговинских предузећа, Предузетништво, Монетарна економија и банкарство, Статистика, Основе туризма и угоститељства

Тијана Станић

уторак 18:40

Весна Андрић

среда 11:40

Куварство, Националне кухиње, Куварство са практичном наставом

Дејана Лазаревић

среда 18:00

Слободан Спасојевић

уторак 19:00

Верска настава

Радинко Тешић

уторак 11:40

Бранко Митрић

среда 10:45

Историја

Татјана Радић

понедељак 12:30

Ђорђе Вукмировић

четвртак 19:00

Уметничко обликовање, Историја уметности

Данијела Јелић Младеновић

уторак 14:15

   

Економска географија, Туристичка географија

Горан Несторовић

уторак 13:15

Драган Николић

петак 16:15

Физика

Мирољуб Станојевић

среда 17:40

   

Хемија, Познавање робе

Смиља Мишковић

петак 13:30

Бојана Ковач

четвртак 18:00

Устав и права грађана, Уставно и привредно право

Светлана Јовановић

четвртак 12:30

Илић Васић Марина

уторак 16:30

Психологија, Психологија у туризму и угоститељству

Александра Гајић

четвртак 12:00

Снежана Станић

петак 18:40

Математика

Тања Ђурић

среда 12:30

Верица Ђурђевић

уторак 15:00

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Биљана Гвозденовић

понедељак 12:00

Марица Тадић

четвртак 12:00

Физичко васпитање

Јелена Петровић

среда 13:30

Милан Недељковић

уторак 12:00

Биологија, Хигијена, Екологија

Гордана Васиљевић

понедељак 15:00

   

Основе услуживања

Ђорђе Марковић

среда 17:00

Драгана Д. Симић

четвртак 12:00

Основе посластичарства

Драгана Д. Симић

четвртак 12:00

Дејана Лазаревић

среда 18:00

Консултативна настава ће се обавити у периоду од 13.05.2019.- 24.05.2019. а испити ће се реализовати 25. и 26. маја 2019.