Subota 24. april 2021 – I komisija
08:15-08:45 | Geografija, Ekonomska geografija, Turistička geografija | Goran Nestorović |
Dragan Nikolić | ||
08:45-09:30 | Filozofija, Sociologija, Sociologija sa pravima građana | Biljana Gvozdenović |
Marica Tadić | ||
09:30–10:15 | Srpski jezik i književnost (pismeni), Osnovi retorike i besedništva | Jelena Todorović |
Ljiljana Nikolić | ||
10:15–11:00 | Engleski jezik (pismeni) | Svetlana Vasić |
Zoran Janković | ||
10:15–11:00 | Nemački jezik (pismeni) | Olivera Čikarić |
Ivana Bulatović | ||
11:00-11:20 | Verska nastava | Branko Mitrić |
Radinko Tešić | ||
11:20-11:30 | Istorija | Đorđe Vukmirović |
Milosava Savić | ||
11:30-11:40 | Građansko vaspitanje | Ljiljana Đunić |
Goran Nestorović | ||
11:40-12:25 | Matematika (pismeni) | Verica Đurđević |
Slavica Stanojević | ||
12:25-13:45 | Računovodstvo (pismeni), Statistika (pismeni), Poslovne finansije, Osnovi ekonomije, Poslovna ekonomija, Savremena poslovna korespondencija, Monetarna ekonomija, Marketing, Poslovna i službena korespondencija, Nacionalna ekonomija, Praktična nastava, Osnovi ekonomike trgovine, Ekonomika i organizacija turističkih preduzeća | Dušan Marić |
Marija Ignjatović |
Subota 24. april 2021 – II komisija
08:15-08:45 | Filozofija, Sociologija | Biljana Gvozdenović |
Marica Tadić | ||
08:45-09:30 | Geografija, Opšta turistička geografija, Turistička geografija | Goran Nestorović |
Dragan Nikolić | ||
09:30–10:15 | Srpski jezik i književnost (pismeni) | Jelena Todorović |
Ljiljana Nikolić | ||
10:15–11:00 | Ruski jezik (pismeni) | Ivana Bulatović |
Olivera Čikarić | ||
11:00-11:20 | Istorija | Đorđe Vukmirović |
Milosava Savić | ||
11:20-11:30 | Verska nastava | Branko Mitrić |
Radinko Tešić | ||
11:30-11:40 | Fizika | Miroljub Stanojević |
11:40-12:00 | Likovna kultura, umetničko oblikovanje | Danijela Jelić Mladenović |
Snežana Stanić | ||
12:00–12:10 | Psihologija | Snežana Stanić |
Aleksandra Gajić |
Nedelja 25. april 2021 – I komisija
08:15-08:45 | Srpski jezik i književnost (usmeni) | Jelena Todorović |
Ljiljana Nikolić | ||
08:45-08:55 | Matematika (usmeni) | Verica Đurđević |
Slavica Stanojević | ||
09:05-09:20 | Računarstvo i informatika, Poslovna informatika | Verica Đurđević |
Zoran Filipović | ||
09:20-09:35 | Engleski jezik (usmeni) | Zoran Janković |
Svetlana Vasić | ||
09:35-09:45 | Nemački jezik (usmeni) | Olivera Čikarić |
Ivana Bulatović | ||
09:45-10:10 | Fizičko vaspitanje | Predrag Beserovac |
Aleksandar Tomić | ||
10:10-10:35 | Komercijalno poznavanje robe, Poznavanje robe | Smilja Mišković |
Bojan Jokić | ||
10:35-10:45 | Biologija | Gordana Vasiljević |
Justina Janković | ||
10:45-11:35 | Ustav i prava građana, Ustavno i privredno pravo, Poslovi pravnog prometa, Osnove radnog prava, Pravo | Milena Lazić |
Ivana Veselinović | ||
11:35-12:00 | Računovodstvo (usmeni), Statistika (usmeni), Trgovinsko poslovanje, Agencijsko i hotelijersko poslovanje, Profesionalna praksa | Dušan Marić |
Marija Ignjatović |
Nedelja 25. april 2021 – II komisija
08:15-08:45 | Matematika (usmeni) | Verica Đurđević |
Slavica Stanojević | ||
08:45-08:55 | Srpski jezik i književnost (usmeni) | Jelena Todorović |
Ljiljana Nikolić | ||
08:55-09:05 | Računarstvo i informatika | Verica Đurđević |
Zoran Filipović | ||
09:05-09:15 | Poslastičarstvo | Dejana Lazarević |
Dragana Simić | ||
09:15-09:55 | Kuvarstvo sa praktičnom nastavom, Profesionalna praksa, Nacionalne poslastice | Dejana Lazarević |
Ljiljana Jovanović | ||
09:55–10:25 | Osnove usluživanja, Svečani prijemi, Usluživanje | Đorđe Marković |
Dragana Simić | ||
10:25-10:35 | Ruski jezik (usmeni) | Ivana Bulatović |
Olivera Čikarić | ||
10:35-10:45 | Fizičko vaspitanje | Predrag Beserovac |
Aleksandar Tomić | ||
10:45-11:05 | Hemija, Poznavanje robe | Smilja Mišković |
Bojan Jokić | ||
11:05-11:45 | Biologija, Nauka o ishrani, Zdravstvena kultura, Ishrana | Gordana Vasiljević |
Justina Janković | ||
11:45-12:00 | Ustav i prava građana | Milena Lazić |
Ivana Veselinović | ||
12:00-13:00 | Marketing u turizmu i ugostiteljstvu, Marketing u trgovini, Ekonomika i organizacija preduzeća, Hotelijerstvo | Dušan Marić |
Marija Ignjatović |