Raspored ispita za vanredne učenike (april 2022)

Subota 16.04.2022.

 I komisija

Ekonomski tehničar, Trgovinski tehničar, Kulinarski tehničar i Trgovac

 

08:15-09:00

Srpski jezik i književnost (pismeni)

Jelena Todorović

Ljiljana Nikolić

09:00:09:45

Engleski jezik (pismeni)

Svetlana Vasić

Zoran Janković

09:45-10:00

Psihologija

Snežana Stanić

Aleksandra Gajić

10:00-10:30

Ustavno i privredno pravo, Ustav i prava građana

Ilić Vasić Marina

Svetlana Jovanović

10:30-11:15

Matematika (pismeni)

Verica Đurđević

Slavica Stanojević

11:15-11:45

Poslovna informatika, Računarstvo i informatika

Zoran Filipović

Verica Đurđević

11:45-12:00

Verska nastava

Radinko Tešić

Branko Mitrić

12:00-12:30

Sociologija sa pravima građana, Sociologija, Filozofija

Biljana Gvozdenović

Marica Tadić

12:30-13:00

Biologija, Ekologija i zaštita životne sredine

Gordana Vasiljević

Justina Janković

13:00-13:20

Ekonomska geografija, Geografija

Dragan Nikolić

Goran Nestorović

13:20-13:30

Građansko vaspitanje

Goran Nestorović

Ljiljana Đunić

13:30-14:30

Hotelijerstvo, Poslovna korespondencija i komunikacija, Osnovi ekonomije, Poslovna ekonomija, Računovodstvo (pismeni), Monetarna ekonomija i bankarstvo, Savremena poslovna korespondencija, Principi ekonomije, Preduzetništvo, Marketing u turizmu,   Praktična nastava, Statistika (pismeni), Marketing, Ekonomsko poslovanje

Vera Petrović

Vesna Jakšić

 II komisija

Pravno-poslovni tehničar, Turističko-hotelijerski tehničar, Kuvar i Poslastičar

 

08:15-09:00

Srpski jezik i književnost (pismeni)

Jelena Todorović

Ljiljana Nikolić

09:00-09:45

Engleski jezik (pismeni)

Svetlana Vasić

Zoran Janković

09:45-10:00

Poslovi pravnog prometa

Ilić Vasić Marina

Svetlana Jovanović

10:00-10:30

Psihologija u turizmu i ugostiteljstvu

Snežana Stanić

Aleksandra Gajić

10:30-11:15

Matematika (pismeni)

Verica Đurđević

Slavica Stanojević

11:15-11:30

Verska nastava

Radinko Tešić

Branko Mitrić

11:30-12:00

Sociologija sa pravima građana, Filozofija

Biljana Gvozdenović

Marica Tadić

12:00-12:45

Ruski jezik (pismeni)

Bulatović Ivana

Vasić Mirjana

12:00-12:45

Latinski jezik (pismeni)

Popović Zoljić Snežana

Bulatović Ivana

12:00-12:45

Francuski jezik (pismeni)

Vasić Mirjana

Bulatović Ivana

12:45-13:00

Geografija, Turistička geografija, Turističke destinacije sveta

Dragan Nikolić

Goran Nestorović

13:00-13:15

Ekologija i zaštita životne sredine

Gordana Vasiljević

Justina Janković

 Nedelja 17.04.2022.

 I komisija

Ekonomski tehničar, Trgovinski tehničar, Kulinarski tehničar i Trgovac

 

08:15-08:40

Srpski jezik i književnost (usmeni)

Jelena Todorović

Ljiljana Nikolić

08:40:09:10

Engleski jezik (usmeni)

Svetlana Vasić

Zoran Janković

09:10-09:30

Matematika (usmeni)

Verica Đurđević

Slavica Stanojević

09:30-10:00

Likovna kultura, Umetničko oblikovanje

Danijela Jelić Mladenović

 

10:00-10:10

Fizičko vaspitanje

Jelena Petrović

Milan Nedeljković

10:10-10:30

Hemija, Poznavanje robe, Komercijalno poznavanje robe

Smilja Mišković

Bojan Jokić

10:30-10:45

Fizika

Miroljub Stanojević

 

10:45-11:00

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

Dejana Lazarević

Ljiljana Jovanović

11:00-11:40

Računovodstvo (usmeni), Statistika (usmeni)

Vera Petrović

Vesna Jakšić

11:40-12:00

Istorija

Đorđe Vukmirović

Milosava Savić

 II komisija

Pravno-poslovni tehničar, Turističko-hotelijerski tehničar, Kuvar i Poslastičar

 

08:15-08:40

Engleski jezik (usmeni)

Svetlana Vasić

Zoran Janković

08:40:09:10

Srpski jezik i književnost (usmeni)

Jelena Todorović

Ljiljana Nikolić

09:10-09:20

Francuski jezik (usmeni)

Vasić Mirjana

Bulatović Ivana

09:20-09:25

Ruski jezik (usmeni)

Bulatović Ivana

Vasić Mirjana

09:25-09:30

Latinski jezik (usmeni)

Popović Zoljić Snežana

Bulatović Ivana

09:30-10:00

Matematika (usmeni)

Verica Đurđević

Slavica Stanojević

10:00-10:10

Likovna kultura, Muzička kultura

Danijela Jelić Mladenović

 

10:10-10:30

Fizičko vaspitanje

Jelena Petrović

Milan Nedeljković

10:30-11:00

Hemija, Poznavanje životnih namirnica

Smilja Mišković

Bojan Jokić

11:00-12:00

Nacionalne poslastice, Profesionalna praksa, Kuvarstvo, Nacionalne kuhinje

Dejana Lazarević

Ljiljana Jovanović

12:00-12:20

Istorija, Istorija(odabrane teme)

Đorđe Vukmirović

Milosava Savić

12:20-12:40

Osnove usluživanja

Đorđe Marković

Branko Nestorović

12:40-13:45

Osnovi ekonomije, Poslovna korespondencija, Principi ekonomije, Preduzetništvo, Marketing u turizmu i ugostiteljstvu,  Osnovi turizma i ugostiteljstva, Profesionalna praksa, Agencijsko-hotelijersko poslovanje

Vera Petrović

Vesna Jakšić