015/876-055

esloznica1955@gmail.com

Са нама се лакше и лепше учи

Распоред испита за ванредне ученике (април 2022)

Субота 16.04.2022.

 I комисија

Економски техничар, Трговински техничар, Кулинарски техничар и Трговац

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Јелена Тодоровић

Љиљана Николић

09:00:09:45

Енглески језик (писмени)

Светлана Васић

Зоран Јанковић

09:45-10:00

Психологија

Снежана Станић

Александра Гајић

10:00-10:30

Уставно и привредно право, Устав и права грађана

Илић Васић Марина

Светлана Јовановић

10:30-11:15

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

11:15-11:45

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

11:45-12:00

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

12:00-12:30

Социологија са правима грађана, Социологија, Филозофија

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

12:30-13:00

Биологија, Екологија и заштита животне средине

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

13:00-13:20

Економска географија, Географијa

Драган Николић

Горан Несторовић

13:20-13:30

Грађанско васпитање

Горан Несторовић

Љиљана Ђунић

13:30-14:30

Хотелијерство, Пословна кореспонденција и комуникација, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (писмени), Монетарна економија и банкарство, Савремена пословна кореспонденција, Принципи економије, Предузетништво, Маркетинг у туризму,   Практична настава, Статистика (писмени), Маркетинг, Економско пословање

Вера Петровић

Весна Јакшић

 II комисија

Правно-пословни техничар, Туристичко-хотелијерски техничар, Кувар и Посластичар

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Јелена Тодоровић

Љиљана Николић

09:00-09:45

Енглески језик (писмени)

Светлана Васић

Зоран Јанковић

09:45-10:00

Послови правног промета

Илић Васић Марина

Светлана Јовановић

10:00-10:30

Психологија у туризму и угоститељству

Снежана Станић

Александра Гајић

10:30-11:15

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

11:15-11:30

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

11:30-12:00

Социологија са правима грађана, Филозофија

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

12:00-12:45

Руски језик (писмени)

Булатовић Ивана

Васић Мирјана

12:00-12:45

Латински језик (писмени)

Поповић Зољић Снежана

Булатовић Ивана

12:00-12:45

Француски језик (писмени)

Васић Мирјана

Булатовић Ивана

12:45-13:00

Географија, Туристичка географија, Туристичке дестинације света

Драган Николић

Горан Несторовић

13:00-13:15

Екологија и заштита животне средине

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

 Недеља 17.04.2022.

 I комисија

Економски техничар, Трговински техничар, Кулинарски техничар и Трговац

 

08:15-08:40

Српски језик и књижевност (усмени)

Јелена Тодоровић

Љиљана Николић

08:40:09:10

Енглески језик (усмени)

Светлана Васић

Зоран Јанковић

09:10-09:30

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

09:30-10:00

Ликовна култура, Уметничко обликовање

Данијела Јелић Младеновић

 

10:00-10:10

Физичко васпитање

Јелена Петровић

Милан Недељковић

10:10-10:30

Хемија, Познавање робе, Комерцијално познавање робе

Смиља Мишковић

Бојан Јокић

10:30-10:45

Физика

Мирољуб Станојевић

 

10:45-11:00

Куварство са практичном наставом

Дејана Лазаревић

Љиљана Јовановић

11:00-11:40

Рачуноводство (усмени), Статистика (усмени)

Вера Петровић

Весна Јакшић

11:40-12:00

Историја

Ђорђе Вукмировић

Милосава Савић

 II комисија

Правно-пословни техничар, Туристичко-хотелијерски техничар, Кувар и Посластичар

 

08:15-08:40

Енглески језик (усмени)

Светлана Васић

Зоран Јанковић

08:40:09:10

Српски језик и књижевност (усмени)

Јелена Тодоровић

Љиљана Николић

09:10-09:20

Француски језик (усмени)

Васић Мирјана

Булатовић Ивана

09:20-09:25

Руски језик (усмени)

Булатовић Ивана

Васић Мирјана

09:25-09:30

Латински језик (усмени)

Поповић Зољић Снежана

Булатовић Ивана

09:30-10:00

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

10:00-10:10

Ликовна култура, Музичка култура

Данијела Јелић Младеновић

 

10:10-10:30

Физичко васпитање

Јелена Петровић

Милан Недељковић

10:30-11:00

Хемија, Познавање животних намирница

Смиља Мишковић

Бојан Јокић

11:00-12:00

Националне посластице, Професионална пракса, Куварство, Националне кухиње

Дејана Лазаревић

Љиљана Јовановић

12:00-12:20

Историја, Историја(одабране теме)

Ђорђе Вукмировић

Милосава Савић

12:20-12:40

Основе услуживања

Ђорђе Марковић

Бранко Несторовић

12:40-13:45

Основи економије, Пословна кореспонденција, Принципи економије, Предузетништво, Маркетинг у туризму и угоститељству,  Основи туризма и угоститељства, Професионална пракса, Агенцијско-хотелијерско пословање

Вера Петровић

Весна Јакшић