Subota 25. januar 2020
08:15-09:00 | Srpski jezik i književnost (pismeni) | Jelena Todorović |
Sanja Starčević | ||
08:15-09:00 | Ruski jezik (pismeni) | Ivana Bulatović |
Olivera Čikarić | ||
08:15-09:00 | Nemački jezik (pismeni) | Olivera Čikarić |
Ivana Bulatović | ||
09:00-09:45 | Matematika (pismeni) | Verica Đurđević |
Tanja Đurić | ||
09:45-10:30 | Poslovna informatika, Računarstvo i informatika | Filipović Zoran |
Đurđević Verica | ||
10:30-11:00 | Biologija, Zdravstvena kultura | Gordana Vasiljević |
Justina Janković | ||
11:00-11:45 | Engleski jezik (pismeni) | Vesna Lakanović |
Svetlana Vasić | ||
11:45-12:00 | Ustavno i privredno pravo, Ustav i prava građana | Svetlana Jovanović |
Milena Lazić | ||
12:00–12:45 | Turistička geografija, Geografija, Ekonomska geografija, Turističke destinacije sveta | Nikolić Dragan |
Nestorović Goran | ||
12:45–13:25 | Sociologija, Filozofija, Sociologija sa pravima građana | Gvozdenović Biljana |
Tadić Marica | ||
13:25-13:35 | Psihologija | Snežana Stanić |
Gajić Aleksandra | ||
13:35-14:15 | Fizika | Miroljub Stanojević |
14:15-15:15 | Osnovi ekonomije, Poslovna ekonomija, Trgovinsko poslovanje, Tehnika prodaje i usluge kupcima, Praktična nastava, Preduzetništvo, Računovodstvo (pismeni), Savremena poslovna korespondencija, Statistika (pismeni), Agencijsko i hotelijersko poslovanje, Osnovi turizma i ugostiteljstva | Vesna Andrić |
Tijana Stanić |
Nedelja 26. januar 2020
08:15-08:40 | Kuvarstvo sa praktičnom nastavom, Kuvarstvo, Profesionalna praksa | Ljiljana Jovanović |
Dejana Lazarević | ||
08:40-08:50 | Srpski jezik i književnost (usmeni) | Jelena Todorović |
Sanja Starčević | ||
08:50-09:10 | Matematika (usmeni) | Verica Đurđević |
Tanja Đurić | ||
09:10-09:20 | Ruski jezik (usmeni) | Ivana Bulatović |
Olivera Čikarić | ||
09:20-09:50 | Nemački jezik (usmeni) | Olivera Čikarić |
Ivana Bulatović | ||
09:50-10:30 | Engleski jezik (usmeni) | Vesna Lakanović |
Svetlana Vasić | ||
10:30-10:40 | Fizičko vaspitanje | Aleksandar Tomić |
Jelena Petrović | ||
10:40-11:00 | Likovna kultura, Umetničko oblikovanje | Jelić Ml. Danijela |
Jevtić Dobrivoje | ||
11:00-11:10 | Građansko vaspitanje | Goran Nestorović |
Dobrivoje Jevtić | ||
11:10-11:30 | Verska nastava | Radinko Tešić |
Branko Mitrić | ||
11:30-11:40 | Barsko poslovanje | Marković Đorđe |
Simić Dragana | ||
11:40-12:15 | Istorija | Miloš Negovanović |
Đorđe Vukmirović | ||
12:15-13:00 | Hemija, Poznavanje robe | Mišković Smilja |
Kovač Bojana | ||
13:00-14:00 | Računovodstvo (usmeni), Ekonomika i organizacija trgovinskih preduzeća, Ekonomika i organizacija preduzeća, Osnovi poslovanja u trgovini, Marketing u trgovini, Poslovna komunikacija, Statistika (usmeni), Monetarna ekonomija i bankarstvo | Vesna Andrić |
Tijana Stanić |