RASPORED POLAGANJA VANREDNIH ISPITA U OKTOBARSKOM ISPITNOM ROKU 3 - 4. 11. 2022.
KOMISIJA I Subota 03. 12. 2022.
08:00-08:45 Srpski jezik i književnost (pismeni)
08:45-09:30 Matematika (pismeni)
09:30-10:15 Engleski jezik (pismeni)
10:15-11:00 Poslovni Engleski jezik (pismeni)
11:00-11:20 Poslovna Informatika
11:20-11:50 Fizičko vaspitanje
11:50-12:05 Građansko Vaspitanje
12:05-12:10 Ekonomska geografija
12:10-12:25 Biologija, Ekologija i zaštita životne sredine
12:25-12:35 Istorija, Istorija (odabrane teme)
12:35-13:25 Uvod u pravo, Organizacija države, Uvod u javnu administraciju, Korespondencija i pravni poslovi, Ustavno i privredno pravo
13:25-13:35 Verska nastava
13:45-15:05 Računovodstvo (pismeni), Statistika (pismeni), Trgovinsko poslovanje, Marketing u trgovini, Principi ekonomije, Poslovna korespondencija i komunikacija, Ekonomsko poslovanje, Monetarna ekonomija i bankarstvo, Marketing.
KOMISIJA II Subota 03. 12. 2022.
08:00-08:45 Srpski jezik i književnost (pismeni)
08:45-09:30 Matematika (pismeni)
09:30-10:15 Engleski jezik (pismeni)
10:15-11:00 Ruski jezik, Francuski jezik (pismeni)
11:00-11:15 Fizičko vaspitanje
11:15-12:00 Zdravstvena kultura, Ishrana, Higijena, Ekologija i zaštita životne sredine
12:05-12:15 Građansko vaspitanje
12:15-12:45 Turistička geografija, Geografija, Turističke destinacije sveta, Opšta turistička Geografija
12:45-13:45 Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća, Osnove turizma i ugostiteljstva, Poslovna komunikacija, Agencijsko i hotelijersko poslovanje, Preduzetništvo, Praktična nastava, Psihologija potrošača
13:45-14:10 Verska nastava
14:10-14:35 Likovna kultura
KOMISIJA I Nedelja 04. 12. 2022.
08:15-08:50 Srpski jezik i književnost (usmeni), Kultura jezičkog izražavanja, Retorika i besedništvo.
08:50-09:10 Matematika (usmeni)
09:10-09:35 Engleski jezik (usmeni), Poslovni Engleski (usmeni)
09:35-09:55 Filozofija, Sociologija sa pravima građana
09:55-11:15 Računovodstvo (usmeni), Statistika (usmeni), Poslovna Korespondencija, Osnovi finansija, Preduzetništvo, Javne finansije, Osnovi ekonomije, Veštine komunikacije, Poslovna ekonomija.
KOMISIJA II Nedelja 04. 12. 2022.
08:15-08:30 Srpski jezik i književnost (usmeni)
08:30-08:35 Matematika (usmeni)
08:35-08:40 Engleski jezik (usmeni)
08:40-08:45 Ruski jezik(usmeni)
08:45-08:50 Francuski jezik (usmeni)
08:50-09:05 Poznavanje životnih namirnica, Komercijalno poznavanje robe
09:05-09:15 Sociologija sa pravima građana
09:15-10:35 Kuvarstvo, Profesionalna praksa
10:35-10:40 Osnove usluživanja