Са нама се лакше и лепше учи

Распоред полагања испита за ванредне ученике (Новембар 2021)

Субота 27. новембар 2021

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Љиљана Николић

Маја Спасојевић

09:00-09:45

Енглески језик (писмени), Пословни енглески језик (писмени)

Светлана Васић

Весна Лакановић

09:45-10:30

Руски језик (писмени)

Ивана Булатовић

Весна Лакановић

10:30-11:15

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

11:15-11:35

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

11:3512:05

Филозофија, Социологија са правима грађана, Социологија, Логика са етиком

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

12:05-12:15

Физичко васпитање

Милан Недељковић

Јелена Петровић

12:15-12:45

Хемија, Познавање робе, Наука о исхрани, Исхрана

Смиља Мишковић

Бојан Јокић

12:45-13:00

Музичка уметност, Ликовна култура

Данијела Јелић Младеновић

Добривоје Јевтић

13:00-13:15

Физика

Мирољуб Станојевић

13:15-13:55

Биологија, Екологија, Хигијена, Здравствена култура, Екологија и заштита животне средине

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

13:55-14:30

Радно право, Право, Уставно и привредно право, Правни поступци, Послови правног промета, Организација државе

Илић Васић Марина

Ивана Веселиновић

14:30-14:40

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

14:40-15:40

Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (писмени), Статистика (писмени), Монетарна економија и банкарство, Хотелијерство

Милица Којић

Ивана Чевичелов Димитрић

 

Недеља 28. новембар 2021

 

08:15-08:50

Енглески језик (усмени), Пословни енглески језик (усмени)

Светлана Васић

Весна Лакановић

08:50-09:05

Руски језик (усмени)

Ивана Булатовић

Весна Лакановић

09:05-09:35

Српски језик и књижевност (усмени)

Љиљана Николић

Маја Спасојевић

09:35-10:00

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

10:00-10:10

Грађанско васпитање

Љиљана Ђунић

Горан Несторовић

10:10-10:30

Туристичка географија, Географија,

Драган Николић

Горан Несторовић

10:30-11:30

Куварство са практичном наставом, Професионална пракса, Куварство

Дејана Лазаревић

Љиљана Јовановић

11:30-11:40

Посластичарство

Дејана Лазаревић

Драгана Симић

11:40-12:00

Историја

Ђорђе Вукмировић

Милосава Савић

12:00-13:30

Рачуноводство (усмени), Статистика (усмени), Основе туризма и угоститељства, Јавне финансије, Банкарско пословање, Практична настава, Савремена пословна кореспонденција, Принципи економије, Трговинско пословање

Милица Којић

Ивана Чевичелов Димитрић