Са нама се лакше и лепше учи

Распоред полагања испита за ванредне ученике (август 2021)

Субота 21. август 2021

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени), Култура језичког изражавања

Љиљана Николић

Маја Спасојевић

09:00-09:45

Енглески језик, пословни енглески језик (писмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

09:45-10:30

Немачки језик (писмени)

Оливера Чикарић

Ивана Булатовић

09:45-10:30

Руски језик (писмени)

Ивана Булатовић

Оливера Чикарић

10:30-11:00

Устав и права грађана, Право, Уставно и привредно право

Илић Васић Марина

Ивана Веселиновић

11:00-11:10

Изабрани спорт

Александар Томић

Предраг Бесеровац

11:10-11:20

Физика

Мирољуб Станојевић

11:20-12:05

Математика (писмени)

Славица Станојевић

Верица Ђурђевић

12:05-12:15

Пословна информатика

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

12:15-12:25

Филозофија

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

12:25-12:45

Верска настава

Тешић Радинко

Митрић Бранко

12:45-13:05

Музичка уметност, Уметничко обликовање

Данијела Јелић Младеновић

13:05-14:00

Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (писмени), Пословно административна обука, Маркетинг у туризму, Статистика (писмени), Монетарна економија и банкарство, Маркетинг, Маркетинг у туризму и угоститељству

Стана Ристановић

Никола Тимотић

Недеља 22. август 2021

 

08:15-08:45

Српски језик и књижевност (усмени)

Љиљана Николић

Маја Спасојевић

08:45-09:15

Математика (усмени)

Славица Станојевић

Верица Ђурђевић

09:15-09:25

Немачки језик (усмени)

Оливера Чикарић

Ивана Булатовић

09:25-09:45

Руски језик (усмени)

Ивана Булатовић

Оливера Чикарић

09:45-10:20

Енглески језик, пословни енглески језик (усмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

10:20-11:00

Биологија, Екологија и заштита животне средине, Хигијена, Здравствена култура

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

11:00-11:30

Познавање животних намирница, Познавање робе, Наука о исхрани, Исхрана, Хемија

Смиља Мишковић

Бојан Јокић

11:30-12:10

Куварство са практичном наставом, Професионална пракса, Куварство

Дејана Лазаревић

Слободан Спасојевић

12:10-12:20

Грађанско васпитање

Љиљана Ђунић

Горан Несторовић

12:20-12:40

Туристичка географија

Горан Несторовић

Драган Николић

12:40-13:40

Рачуноводство (усмени), Статистика (усмени), Хотелијерство, Професионална пракса, Економика туристичких и угоститељских предузећа, Канцеларијско пословање, Економија, Вештине комуникације, Основе туризма и угоститељства

Стана Ристановић

Никола Тимотић