Subota 25. maj 2019
08:15-09:00 | Srpski jezik i književnost (pismeni) | Jelena Todorović |
Sanja Starčević | ||
09:00-09:45 | Engleski jezik (pismeni) | Zoran Janković |
Svetlana Vasić | ||
09:45-10:05 | Biologija, Higijena, Ekologija | Gordana Vasiljević |
Justina Janković | ||
10:05-11:00 | Savremena poslovna korespondencija, Ekonomika i organizacija trgovinskih preduzeća, Preduzetništvo, Monetarna ekonomija i bankarstvo, Statistika (pismeni), Osnove turizma i ugostiteljstva, Računovodstvo (pismeni) | Tijana Stanić |
Vesna Andrić | ||
11:00-11:10 | Umetničko oblikovanje, Istorija umetnosti | Danijela Jelić Mladenović |
Dobrivoje Jevtić | ||
11:10-11:55 | Matematika (pismeni) | Tanja Đurić |
Verica Đurđević | ||
11:55-12:20 | Računarstvo i informatika, Poslovna informatika | Zoran Filipović |
Verica Đurđević | ||
12:20-12:40 | Ustav i prava građana, Ustavno i privredno pravo | Svetlana Jovanović |
Ilić Vasić Marina | ||
12:40-12:55 | Fizika | Stanojević Miroljub |
Petrović Petar | ||
12:55-13:20 | Ekonomska geografija, Turistička geografija | Goran Nestorović |
Dragan Nikolić | ||
13:20-13:45 | Fizičko vaspitanje | Jelena Petrović |
Milan Nedeljković | ||
13:45-14:25 | Verska nastava | Radinko Tešić |
Branko Mitrić | ||
14:25-14:55 | Hemija, Poznavanje robe, Komercijalno poznavanje robe | Smilja Mišković |
Bojana Kovač | ||
14:55-15:40 | Nemački jezik (pismeni) | Olivera Čikarić |
Slavka Ninić |
Nedelja 26. maj 2019
08:15-08:40 | Srpski jezik i književnost (usmeni) | Jelena Todorović |
Sanja Starčević | ||
08:40-10:15 | Organizacija nabavke i prodaje, Agencijsko i hotelijersko poslovanje, Finansijsko poslovanje, Marketing u turizmu i ugostiteljstvu, Profesionalna praksa, Osnovi ekonomije, Poslovna ekonomija, Računovodstvo (usmeni), Statistika (usmeni) | Tijana Stanić |
Vesna Andrić | ||
10:15-10:45 | Matematika (usmeni) | Tanja Đurić |
Verica Đurđević | ||
10:45-11:00 | Engleski jezik (usmeni) | Zoran Janković |
Svetlana Vasić | ||
11:00-11:15 | Psihologija, Psihologija u turizmu i ugostiteljstvu | Aleksandra Gajić |
Snežana Stanić | ||
11:15-11:45 | Sociologija, Filozofija, Sociologija sa pravima građana | Biljana Gvozdenović |
Marica Tadić | ||
11:45-12:05 | Istorija | Tatjana Radić |
Đorđe Vukmirović | ||
12:05-12:50 | Nemački jezik (usmeni) | Olivera Čikarić |
Slavka Ninić |
Ponedeljak 27. maj 2019
15:30-15:45 | Osnove usluživanja | Đorđe Marković |
Dragana D. Simić | ||
15:45-15:55 | Osnove poslastičarstva | Dejana Lazarević |
Dragana D. Simić | ||
15:55-16:30 | Kuvarstvo, Nacionalne kuhinje, Kuvarstvo sa praktičnom nastavom | Dejana Lazarević |
Slobodan Spasojević |