015/876-055

esloznica1955@gmail.com

Са нама се лакше и лепше учи

Распоред полагања испита (мај 2019)

Субота 25. мај 2019

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Јелена Тодоровић

Сања Старчевић

09:00-09:45

Енглески језик (писмени)

Зоран Јанковић

Светлана Васић

09:45-10:05

Биологија, Хигијена, Екологија

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

10:05-11:00

Савремена пословна кореспонденција,  Економика и организација трговинских предузећа, Предузетништво, Монетарна економија и банкарство, Статистика (писмени), Основе туризма и угоститељства, Рачуноводство (писмени)

Тијана Станић

Весна Андрић

11:00-11:10

Уметничко обликовање, Историја уметности

Данијела Јелић Младеновић

Добривоје Јевтић

11:10-11:55

Математика (писмени)

Тања Ђурић

Верица Ђурђевић

11:55-12:20

Рачунарство и информатика, Пословна информатика

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

12:20-12:40

Устав и права грађана, Уставно и привредно право

Светлана Јовановић

Илић Васић Марина

12:40-12:55

Физика

Станојевић Мирољуб

Петровић Петар

12:55-13:20

Економска географија, Туристичка географија

Горан Несторовић

Драган Николић

13:20-13:45

Физичко васпитање

Јелена Петровић

Милан Недељковић

13:45-14:25

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

14:25-14:55

Хемија, Познавање робе, Комерцијално познавање робе

Смиља Мишковић

Бојана Ковач

14:55-15:40

Немачки језик (писмени)

Оливера Чикарић

Славка Нинић


Недеља 26. мај 2019

 

08:15-08:40

Српски језик и књижевност (усмени)

Јелена Тодоровић

Сања Старчевић

08:40-10:15

Организација набавке и продаје, Агенцијско и хотелијерско пословање, Финансијско пословање, Маркетинг у туризму и угоститељству, Професионална пракса, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (усмени),  Статистика (усмени)

Тијана Станић

Весна Андрић

10:15-10:45

Математика (усмени)

Тања Ђурић

Верица Ђурђевић

10:45-11:00

Енглески језик (усмени)

Зоран Јанковић

Светлана Васић

11:00-11:15

Психологија, Психологија у туризму и угоститељству

Александра Гајић

Снежана Станић

11:15-11:45

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

11:45-12:05

Историја

Татјана Радић

Ђорђе Вукмировић

12:05-12:50

Немачки језик (усмени)

Оливера Чикарић

Славка Нинић

 

Понедељак 27. мај 2019

 

15:30-15:45

Основе услуживања

Ђорђе Марковић

Драгана Д. Симић

15:45-15:55

Основе посластичарства

Дејана Лазаревић

Драгана Д. Симић

15:55-16:30

Куварство, Националне кухиње, Куварство са практичном наставом

Дејана Лазаревић

Слободан Спасојевић