Raspored polaganja ispita (April 2021)

Subota 24. april 2021I komisija

 

08:15-08:45Geografija, Ekonomska geografija, Turistička geografijaGoran Nestorović
Dragan Nikolić
08:45-09:30Filozofija, Sociologija, Sociologija sa pravima građanaBiljana Gvozdenović
Marica Tadić
09:3010:15Srpski jezik i književnost (pismeni), Osnovi retorike i besedništvaJelena Todorović
Ljiljana Nikolić
10:1511:00Engleski jezik (pismeni)Svetlana Vasić
Zoran Janković
10:1511:00Nemački jezik (pismeni)Olivera Čikarić
Ivana Bulatović
11:00-11:20Verska nastavaBranko Mitrić
Radinko Tešić
11:20-11:30IstorijaĐorđe Vukmirović
Milosava Savić
11:30-11:40Građansko vaspitanjeLjiljana Đunić
Goran Nestorović
11:40-12:25Matematika (pismeni)Verica Đurđević
Slavica Stanojević
12:25-13:45Računovodstvo (pismeni), Statistika (pismeni), Poslovne finansije,  Osnovi ekonomije, Poslovna ekonomija, Savremena poslovna korespondencija, Monetarna ekonomija, Marketing, Poslovna i službena korespondencija, Nacionalna ekonomija, Praktična nastava, Osnovi ekonomike trgovine, Ekonomika i organizacija turističkih preduzećaDušan Marić
Marija Ignjatović

 

Subota 24. april 2021II komisija

 

08:15-08:45Filozofija, SociologijaBiljana Gvozdenović
Marica Tadić
08:45-09:30Geografija, Opšta turistička geografija, Turistička geografijaGoran Nestorović
Dragan Nikolić
09:3010:15Srpski jezik i književnost (pismeni)Jelena Todorović
Ljiljana Nikolić
10:1511:00Ruski jezik (pismeni)Ivana Bulatović
Olivera Čikarić
11:00-11:20IstorijaĐorđe Vukmirović
Milosava Savić
11:20-11:30Verska nastavaBranko Mitrić
Radinko Tešić
11:30-11:40FizikaMiroljub Stanojević
 
11:40-12:00Likovna kultura, umetničko oblikovanjeDanijela Jelić Mladenović
Snežana Stanić
12:0012:10PsihologijaSnežana Stanić
Aleksandra Gajić

 

Nedelja 25. april 2021I komisija

 

08:15-08:45Srpski jezik i književnost (usmeni)Jelena Todorović
Ljiljana Nikolić
08:45-08:55Matematika (usmeni)Verica Đurđević
Slavica Stanojević
09:05-09:20Računarstvo i informatika, Poslovna informatikaVerica Đurđević
Zoran Filipović
09:20-09:35Engleski jezik (usmeni)Zoran Janković
Svetlana Vasić
09:35-09:45Nemački jezik (usmeni)Olivera Čikarić
Ivana Bulatović
09:45-10:10Fizičko vaspitanjePredrag Beserovac
Aleksandar Tomić
10:10-10:35Komercijalno poznavanje robe, Poznavanje robeSmilja Mišković
Bojan Jokić
10:35-10:45BiologijaGordana Vasiljević
Justina Janković
10:45-11:35Ustav i prava građana, Ustavno i privredno pravo, Poslovi pravnog prometa, Osnove radnog prava, PravoMilena Lazić
Ivana Veselinović
11:35-12:00 Računovodstvo (usmeni), Statistika (usmeni), Trgovinsko poslovanje, Agencijsko i hotelijersko poslovanje,  Profesionalna praksaDušan Marić
Marija Ignjatović

 

 

 

Nedelja 25. april 2021II komisija

 

08:15-08:45Matematika (usmeni)Verica Đurđević
Slavica Stanojević
08:45-08:55Srpski jezik i književnost (usmeni)Jelena Todorović
Ljiljana Nikolić
08:55-09:05Računarstvo i informatikaVerica Đurđević
Zoran Filipović
09:05-09:15PoslastičarstvoDejana Lazarević
Dragana Simić
09:15-09:55Kuvarstvo sa praktičnom nastavom, Profesionalna praksa, Nacionalne poslasticeDejana Lazarević
Ljiljana Jovanović
09:5510:25Osnove usluživanja, Svečani prijemi, UsluživanjeĐorđe Marković
Dragana Simić
10:25-10:35Ruski jezik (usmeni)Ivana Bulatović
Olivera Čikarić
10:35-10:45Fizičko vaspitanjePredrag Beserovac
Aleksandar Tomić
10:45-11:05Hemija, Poznavanje robeSmilja Mišković
Bojan Jokić
11:05-11:45Biologija, Nauka o ishrani, Zdravstvena kultura, IshranaGordana Vasiljević
Justina Janković
11:45-12:00Ustav i prava građanaMilena Lazić
Ivana Veselinović
12:00-13:00Marketing u turizmu i ugostiteljstvu, Marketing u trgovini, Ekonomika i organizacija preduzeća, HotelijerstvoDušan Marić
Marija Ignjatović