Са нама се лакше и лепше учи

Распоред полагања испита (Април 2021)

Субота 24. април 2021I комисија

 

08:15-08:45Географија, Економска географија, Туристичка географијаГоран Несторовић
Драган Николић
08:45-09:30Филозофија, Социологија, Социологија са правима грађанаБиљана Гвозденовић
Марица Тадић
09:3010:15Српски језик и књижевност (писмени), Основи реторике и беседништваЈелена Тодоровић
Љиљана Николић
10:1511:00Енглески језик (писмени)Светлана Васић
Зоран Јанковић
10:1511:00Немачки језик (писмени)Оливера Чикарић
Ивана Булатовић
11:00-11:20Верска наставаБранко Митрић
Радинко Тешић
11:20-11:30ИсторијаЂорђе Вукмировић
Милосава Савић
11:30-11:40Грађанско васпитањеЉиљана Ђунић
Горан Несторовић
11:40-12:25Математика (писмени)Верица Ђурђевић
Славица Станојевић
12:25-13:45Рачуноводство (писмени), Статистика (писмени), Пословне финансије,  Основи економије, Пословна економија, Савремена пословна кореспонденција, Монетарна економија, Маркетинг, Пословна и службена кореспонденција, Национална економија, Практична настава, Основи економике трговине, Економика и организација туристичких предузећаДушан Марић
Марија Игњатовић

 

Субота 24. април 2021II комисија

 

08:15-08:45Филозофија, СоциологијаБиљана Гвозденовић
Марица Тадић
08:45-09:30Географија, Општа туристичка географија, Туристичка географијаГоран Несторовић
Драган Николић
09:3010:15Српски језик и књижевност (писмени)Јелена Тодоровић
Љиљана Николић
10:1511:00Руски језик (писмени)Ивана Булатовић
Оливера Чикарић
11:00-11:20ИсторијаЂорђе Вукмировић
Милосава Савић
11:20-11:30Верска наставаБранко Митрић
Радинко Тешић
11:30-11:40ФизикаМирољуб Станојевић
 
11:40-12:00Ликовна култура, уметничко обликовањеДанијела Јелић Младеновић
Снежана Станић
12:0012:10ПсихологијаСнежана Станић
Александра Гајић

 

Недеља 25. април 2021I комисија

 

08:15-08:45Српски језик и књижевност (усмени)Јелена Тодоровић
Љиљана Николић
08:45-08:55Математика (усмени)Верица Ђурђевић
Славица Станојевић
09:05-09:20Рачунарство и информатика, Пословна информатикаВерица Ђурђевић
Зоран Филиповић
09:20-09:35Енглески језик (усмени)Зоран Јанковић
Светлана Васић
09:35-09:45Немачки језик (усмени)Оливера Чикарић
Ивана Булатовић
09:45-10:10Физичко васпитањеПредраг Бесеровац
Александар Томић
10:10-10:35Комерцијално познавање робе, Познавање робеСмиља Мишковић
Бојан Јокић
10:35-10:45БиологијаГордана Васиљевић
Јустина Јанковић
10:45-11:35Устав и права грађана, Уставно и привредно право, Послови правног промета, Основе радног права, ПравоМилена Лазић
Ивана Веселиновић
11:35-12:00 Рачуноводство (усмени), Статистика (усмени), Трговинско пословање, Агенцијско и хотелијерско пословање,  Професионална праксаДушан Марић
Марија Игњатовић

 

 

 

Недеља 25. април 2021II комисија

 

08:15-08:45Математика (усмени)Верица Ђурђевић
Славица Станојевић
08:45-08:55Српски језик и књижевност (усмени)Јелена Тодоровић
Љиљана Николић
08:55-09:05Рачунарство и информатикаВерица Ђурђевић
Зоран Филиповић
09:05-09:15ПосластичарствоДејана Лазаревић
Драгана Симић
09:15-09:55Куварство са практичном наставом, Професионална пракса, Националне посластицеДејана Лазаревић
Љиљана Јовановић
09:5510:25Основе услуживања, Свечани пријеми, УслуживањеЂорђе Марковић
Драгана Симић
10:25-10:35Руски језик (усмени)Ивана Булатовић
Оливера Чикарић
10:35-10:45Физичко васпитањеПредраг Бесеровац
Александар Томић
10:45-11:05Хемија, Познавање робеСмиља Мишковић
Бојан Јокић
11:05-11:45Биологија, Наука о исхрани, Здравствена култура, ИсхранаГордана Васиљевић
Јустина Јанковић
11:45-12:00Устав и права грађанаМилена Лазић
Ивана Веселиновић
12:00-13:00Маркетинг у туризму и угоститељству, Маркетинг у трговини, Економика и организација предузећа, ХотелијерствоДушан Марић
Марија Игњатовић