Са нама се лакше и лепше учи

Распоред полагања испита (април 2019)

Субота 13. април 2019

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Биљана Туфегџић

Маја Спасојевић

09:00-09:45

Енглески језик (писмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

09:00-09:45

Латински језик (писмени)

Снежана Поповић Зољић

Мирјана Васић

09:45-10:30

Француски језик (писмени)

Никола Лукић

Мирјана Васић

09:45-10:30

Маркетинг, Рачуноводство (писмени)

Ивана Драгићевић

Слађана Станковић

10:30-11:15

Маркетинг у туризму, Статистика (писмени)

Ивана Драгићевић

Слађана Станковић

10:30-11:15

Математика (писмени)

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

11:15-11:45

Рачунарство и информатика, Пословна информатика

Славица Станојевић

Верица Ђурђевић

11:45-12:10

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

12:10-12:25

Биологија

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

12:25-13:00

Туристичке дестинације света, Економска географија, Туристичка географија

Горан Несторовић

Драган Николић

13:00-13:25

Психологија

Александра Гајић

Снежана Станић

13:25-13:45

Куварство, Куварство са практичном наставом, Професионална пракса

Дејана Лазаревић

Слободан Спасојевић

13:45-14:00

Физика

Станојевић Мирољуб

Петровић Петар


Недеља 14. април 2019

 

08:15-08:30

Српски језик и књижевност (усмени)

Биљана Туфегџић

Маја Спасојевић

08:30-10:15

Хотелијерство, Статистика (усмени), Монетарна економија и банкарство, Савремена пословна кореспонденција, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (усмени), Пословна кореспонденција, Пословна и службена кореспонденција, Економика туристичких и угоститељских предузећа, Предузетништво, Биротехника

Ивана Драгићевић

Слађана Станковић

10:15-10:30

Математика (усмени)

Славица Станојевић

Верица Ђурђевић

10:30-10:45

Француски језик (усмени)

Никола Лукић

Мирјана Васић

10:30-10:45

Латински језик (усмени)

Снежана Поповић Зољић

Мирјана Васић

10:45-11:10

Енглески језик (усмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

11:10-11:40

Хемија, Познавање робе, Комерцијално познавање робе, Познавање животних намирница

Смиља Мишковић

Бојана Ковач

11:40-12:00

Ликовна култура, уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

Јевтић Добривоје

12:00-12:15

Физичко васпитање

Александар Томић

Предраг Бесеровац

12:15-12:45

Устав и права грађана, Уставно и привредно право, Основи права, Основи радног права, Државно уређење

Милена Лазић

Илић Васић Марина

12:45-13:00

Верска настава

Тешић Радинко

Митрић Бранко

13:00-13:15

Историја

Милосава Савић

Ђорђе Вукмировић