Raspored konsultativne nastave za vanredne učenike (MAJ 2019)

 

Nastavni predmet

Predmetni profesor

Vreme konsultacija

Srpski jezik i književnost

Jelena Todorović

petak 17:00

Sanja Starčević

sreda 12:30

Engleski jezik

Zoran Janković

utorak 14:15

Svetlana Vasić

petak 15:00

Računarstvo i informatika, Poslovna informatika

Verica Đurđević

utorak 15:00

Zoran Filipović

petak 11:30

Nemački jezik

Olivera Čikarić

četvrtak 10:00

Slavka Ninić

utorak 14:30

Organizacija nabavke i prodaje, Agencijsko i hotelijersko poslovanje, Finansijsko poslovanje, Marketing u turizmu i ugostiteljstvu, Profesionalna praksa, Osnovi ekonomije, Poslovna ekonomija, Računovodstvo, Savremena poslovna korespondencija, Komercijalno poslovanje, Ekonomika i organizacija trgovinskih preduzeća, Preduzetništvo, Monetarna ekonomija i bankarstvo, Statistika, Osnove turizma i ugostiteljstva

Tijana Stanić

utorak 18:40

Vesna Andrić

sreda 11:40

Kuvarstvo, Nacionalne kuhinje, Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

Dejana Lazarević

sreda 18:00

Slobodan Spasojević

utorak 19:00

Verska nastava

Radinko Tešić

utorak 11:40

Branko Mitrić

sreda 10:45

Istorija

Tatjana Radić

ponedeljak 12:30

Đorđe Vukmirović

četvrtak 19:00

Umetničko oblikovanje, Istorija umetnosti

Danijela Jelić Mladenović

utorak 14:15

  

Ekonomska geografija, Turistička geografija

Goran Nestorović

utorak 13:15

Dragan Nikolić

petak 16:15

Fizika

Miroljub Stanojević

sreda 17:40

  

Hemija, Poznavanje robe

Smilja Mišković

petak 13:30

Bojana Kovač

četvrtak 18:00

Ustav i prava građana, Ustavno i privredno pravo

Svetlana Jovanović

četvrtak 12:30

Ilić Vasić Marina

utorak 16:30

Psihologija, Psihologija u turizmu i ugostiteljstvu

Aleksandra Gajić

četvrtak 12:00

Snežana Stanić

petak 18:40

Matematika

Tanja Đurić

sreda 12:30

Verica Đurđević

utorak 15:00

Sociologija, Filozofija, Sociologija sa pravima građana

Biljana Gvozdenović

ponedeljak 12:00

Marica Tadić

četvrtak 12:00

Fizičko vaspitanje

Jelena Petrović

sreda 13:30

Milan Nedeljković

utorak 12:00

Biologija, Higijena, Ekologija

Gordana Vasiljević

ponedeljak 15:00

  

Osnove usluživanja

Đorđe Marković

sreda 17:00

Dragana D. Simić

četvrtak 12:00

Osnove poslastičarstva

Dragana D. Simić

četvrtak 12:00

Dejana Lazarević

sreda 18:00

Konsultativna nastava će se obaviti u periodu od 13.05.2019.- 24.05.2019. a ispiti će se realizovati 25. i 26. maja 2019.