Raspored konsultativne nastave za vanredne učenike (APRIL 2019)

Raspored konsultativne nastave – APRIL 2019

Nastavni predmet

Predmetni profesor

Vreme konsultacija

Srpski jezik i književnost

Biljana Tufegdžić

ponedeljak 18:45

Maja Spasojević

petak 10:00

Engleski jezik

Vesna Lakanović

utorak 09:00

Svetlana Vasić

petak 15:00

Računarstvo i informatika, Poslovna informatika

Verica Đurđević

utorak 15:00

Zoran Filipović

petak 11:30

Francuski jezik

Nikola Lukić

petak 15:00

Mirjana Vasić

petak 12:30

Latinski jezik

Snežana Popović Zoljić

četvrtak 17:00

  

Hotelijerstvo, Marketing u turizmu, Statistika, Monetarna ekonomija i bankarstvo, Marketing, Savremena poslovna korespondencija, Osnovi ekonomije, Poslovna ekonomija, Računovodstvo, Poslovna korespondencija, Preduzetništvo, Poslovna i službena korespondencija, Birotehnika, Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća,

Ivana Dragićević

ponedeljak 11:00

Slađana Stanković

sreda 13:30

Kuvarstvo, Profesionalna praksa, Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

Dejana Lazarević

sreda 18:00

Slobodan Spasojević

utorak 19:00

Verska nastava

Radinko Tešić

utorak 11:40

Branko Mitrić

sreda 10:45

Istorija

Milosava Savić

ponedeljak 15:00

Đorđe Vukmirović

četvrtak 19:00

Likovna kultura, Umetničko oblikovanje

Danijela Jelić Mladenović

utorak 14:15

  

Turističke destinacije sveta, Ekonomska geografija, Turistička geografija

Goran Nestorović

utorak 13:15

Dragan Nikolić

petak 16:15

Fizika

Miroljub Stanojević

sreda 17:40

  

Hemija, Poznavanje robe, Komercijalno poznavanje robe, Poznavanje životnih namirnica

Smilja Mišković

petak 13:30

Bojana Kovač

četvrtak 18:00

Ustav i prava građana, Ustavno i privredno pravo, Osnovi prava, Osnovi radnog prava, Državno uređenje

Ilić Vasić Marina

utorak 16:30

Svetlana Jovanović

četvrtak 12:30

Psihologija

Aleksandra Gajić

četvrtak 12:00

Snežana Stanić

petak 18:40

Matematika

Slavica Stanojević

petak 12:00

Verica Đurđević

utorak 15:00

Sociologija, Filozofija, Sociologija sa pravima građana

Biljana Gvozdenović

ponedeljak 12:00

Marica Tadić

četvrtak 12:00

Fizičko vaspitanje

Aleksandar Tomić

ponedeljak 10:00

Predrag Beserovac

utorak 11:00

Biologija

Gordana Vasiljević

ponedeljak 15:00

  

Konsultativna nastava će se obaviti u periodu od 01.04.2019.- 12.04.2019. a ispiti će se realizovati 13. i 14. aprila 2019.