Raspored polaganja maturskih i završnih ispita jun 2020

08.06. 08:30    Sednica ispitnog odbora

08.06. 09:00   Srpski jezik i književnost

IV1učionica br. 1, 2 i 3

08.06. 09:15   Srpski jezik i književnost

IV2učionica br. 4, 5 i 6

08.06. 09:30   Srpski jezik i književnost

IV3učionica br. 7, 8 i 9

08.06. 09:45   Srpski jezik i književnost

IV4učionica br. 11, 12 i 13

Vanredni učenici:     Trgovinski tehničar –  učionica br. 13

08.06. 12:00   Srpski jezik i književnost

IV5učionica br. 1, 2 i 3

08.06. 12:15   Srpski jezik i književnost

IV6učionica br. 4, 5 i 6

08.06. 12:30   Srpski jezik i književnost

IV7učionica br. 11, 12 i 13

08.06. 10:00   Servir – završni rad

09.06. 08:00   Ekonomski tehničar, praktičan rad (teorijski deo) učionica br. 1, 2 i 3

09.06. 08:30   Finansijski tehničar, praktičan rad ( teorijski deo) učionica br. 4, 5 i 6

09.06. 08:30   Trgovinski tehničar, praktičan rad (teorijski deo) učionica br. 6

09.06. 09:00   Pravni tehničar, praktičan rad učionica ( teorijski deo) učionica br. 11, 12 i 13

09.06. 08:15   Kulinarski tehničar, izborni predmet učionica br. 15 I grupa

09.06. 10:00   Kulinarski tehničar, izborni predmet učionica br. 15 II grupa

09.06. 12:00   Kulinarski tehničar, izborni predmet učionica br. 15 III grupa

09.06. 10:00   Provera stručno-teorijskih znanja (KOM, PA i TT)

Komercijalista – učionica br. 1, 2 i 3

Poslovni administrator – učionica br. 4, 5 i 6

Turistički tehničar – učionica br. 11, 12 i 13

10.06. 08:00   Završni rad (Konobar) I grupa

10.06. 08:00   Završni rad (Trgovac) I grupa

10.06. 08:00   Praktičan rad (Kulinarski tehničar) I grupa

10.06. 11:00   Završni rad (Konobar) II grupa

10.06. 11:00   Završni rad (Trgovac) II grupa

10.06. 10:00   Praktičan rad (Kulinarski tehničar) II grupa

10.06. 08:00   Poslovni administrator, praktičan rad (kabinet) I grupa

10.06. 11:00   Poslovni administrator, praktičan rad (kabinet) II grupa

10.06. 14:00   Poslovni administrator, praktičan rad (kabinet) III grupa

10.06. 13:00   Praktičan rad (Kulinarski tehničar) III grupa

11.06. 08:00   Komercijalista, praktičan rad (kabinet) I grupa

11.06. 11:00   Komercijalista, praktičan rad (kabinet) II grupa

11.06. 14:00   Komercijalista, praktičan rad (kabinet) III grupa

11.06. 08:00   Ekonomski tehničar, izborni predmet – učionica br. 1 I grupa

11.06. 08:15   Finansijski tehničar, izborni predmet – učionica br. 4 I grupa

11.06. 08:30   Pravni tehničar, izborni predmet – učionica br. 13 I grupa

11.06. 09:00  Trgovinski tehničar, izborni predmet – učionica br. 2

11.06. 10:00   Ekonomski tehničar, izborni predmet – učionica br. 1 II grupa

11.06. 10:15   Finansijski tehničar, izborni predmet – učionica br. 4 II grupa

11.06. 10:30   Pravni tehničar, izborni predmet – učionica br. 13 II grupa

11.06. 12:00   Ekonomski tehničar, izborni predmet – učionica br. 1 III grupa

11.06. 12:15   Finansijski tehničar, izborni predmet – učionica br. 4 III grupa

11.06. 12:30   Pravni tehničar, izborni predmet – učionica br. 13 III grupa

11.06. 08:00  Turistički tehničar, praktičan rad (kabinet) zadatak A I grupa

11.06. 11:00  Turistički tehničar, praktičan rad (kabinet) zadatak A II grupa

11.06. 14:00  Turistički tehničar, praktičan rad (kabinet) zadatak A III grupa

12.06. 08:00   Ekonomski tehničar, odbrana rada  (učionica br.1) I grupa

12.06. 08:15   Finansijski tehničar, odbrana rada (učionica br. 4) I grupa

12.06. 08:30   Pravni tehničar, odbrana rada (učionica br. 13) I grupa

12.06. 10:00   Ekonomski tehničar, odbrana rada  (učionica br.1) II grupa

12.06. 10:15   Finansijski tehničar, odbrana rada (učionica br. 4) II grupa

12.06. 10:30   Pravni tehničar, odbrana rada (učionica br. 13) II grupa

12.06. 12:00   Ekonomski tehničar, odbrana rada  (učionica br.1) III grupa

12.06. 12:15   Finansijski tehničar, odbrana rada (učionica br. 4) III grupa

12.06. 12:30   Pravni tehničar, odbrana rada (učionica br. 13) III grupa

12.06. 10:00   Trgovinski tehničar, odbrana rada (učionica br. 2)

12.06. 08:30    Turistički tehničar, praktičan rad (učionica br. 10, 11 i 12) zadatak B

12.06. 14:00    Sednica ispitnog odbora