08.06. 08:30 Sednica ispitnog odbora
08.06. 09:00 Srpski jezik i književnost
IV1 – učionica br. 1, 2 i 3
08.06. 09:15 Srpski jezik i književnost
IV2 – učionica br. 4, 5 i 6
08.06. 09:30 Srpski jezik i književnost
IV3 – učionica br. 7, 8 i 9
08.06. 09:45 Srpski jezik i književnost
IV4 – učionica br. 11, 12 i 13
Vanredni učenici: Trgovinski tehničar – učionica br. 13
08.06. 12:00 Srpski jezik i književnost
IV5 – učionica br. 1, 2 i 3
08.06. 12:15 Srpski jezik i književnost
IV6 – učionica br. 4, 5 i 6
08.06. 12:30 Srpski jezik i književnost
IV7 – učionica br. 11, 12 i 13
08.06. 10:00 Servir – završni rad
09.06. 08:00 Ekonomski tehničar, praktičan rad (teorijski deo) učionica br. 1, 2 i 3
09.06. 08:30 Finansijski tehničar, praktičan rad ( teorijski deo) učionica br. 4, 5 i 6
09.06. 08:30 Trgovinski tehničar, praktičan rad (teorijski deo) učionica br. 6
09.06. 09:00 Pravni tehničar, praktičan rad učionica ( teorijski deo) učionica br. 11, 12 i 13
09.06. 08:15 Kulinarski tehničar, izborni predmet učionica br. 15 I grupa
09.06. 10:00 Kulinarski tehničar, izborni predmet učionica br. 15 II grupa
09.06. 12:00 Kulinarski tehničar, izborni predmet učionica br. 15 III grupa
09.06. 10:00 Provera stručno-teorijskih znanja (KOM, PA i TT)
Komercijalista – učionica br. 1, 2 i 3
Poslovni administrator – učionica br. 4, 5 i 6
Turistički tehničar – učionica br. 11, 12 i 13
10.06. 08:00 Završni rad (Konobar) I grupa
10.06. 08:00 Završni rad (Trgovac) I grupa
10.06. 08:00 Praktičan rad (Kulinarski tehničar) I grupa
10.06. 11:00 Završni rad (Konobar) II grupa
10.06. 11:00 Završni rad (Trgovac) II grupa
10.06. 10:00 Praktičan rad (Kulinarski tehničar) II grupa
10.06. 08:00 Poslovni administrator, praktičan rad (kabinet) I grupa
10.06. 11:00 Poslovni administrator, praktičan rad (kabinet) II grupa
10.06. 14:00 Poslovni administrator, praktičan rad (kabinet) III grupa
10.06. 13:00 Praktičan rad (Kulinarski tehničar) III grupa
11.06. 08:00 Komercijalista, praktičan rad (kabinet) I grupa
11.06. 11:00 Komercijalista, praktičan rad (kabinet) II grupa
11.06. 14:00 Komercijalista, praktičan rad (kabinet) III grupa
11.06. 08:00 Ekonomski tehničar, izborni predmet – učionica br. 1 I grupa
11.06. 08:15 Finansijski tehničar, izborni predmet – učionica br. 4 I grupa
11.06. 08:30 Pravni tehničar, izborni predmet – učionica br. 13 I grupa
11.06. 09:00 Trgovinski tehničar, izborni predmet – učionica br. 2
11.06. 10:00 Ekonomski tehničar, izborni predmet – učionica br. 1 II grupa
11.06. 10:15 Finansijski tehničar, izborni predmet – učionica br. 4 II grupa
11.06. 10:30 Pravni tehničar, izborni predmet – učionica br. 13 II grupa
11.06. 12:00 Ekonomski tehničar, izborni predmet – učionica br. 1 III grupa
11.06. 12:15 Finansijski tehničar, izborni predmet – učionica br. 4 III grupa
11.06. 12:30 Pravni tehničar, izborni predmet – učionica br. 13 III grupa
11.06. 08:00 Turistički tehničar, praktičan rad (kabinet) zadatak A I grupa
11.06. 11:00 Turistički tehničar, praktičan rad (kabinet) zadatak A II grupa
11.06. 14:00 Turistički tehničar, praktičan rad (kabinet) zadatak A III grupa
12.06. 08:00 Ekonomski tehničar, odbrana rada (učionica br.1) I grupa
12.06. 08:15 Finansijski tehničar, odbrana rada (učionica br. 4) I grupa
12.06. 08:30 Pravni tehničar, odbrana rada (učionica br. 13) I grupa
12.06. 10:00 Ekonomski tehničar, odbrana rada (učionica br.1) II grupa
12.06. 10:15 Finansijski tehničar, odbrana rada (učionica br. 4) II grupa
12.06. 10:30 Pravni tehničar, odbrana rada (učionica br. 13) II grupa
12.06. 12:00 Ekonomski tehničar, odbrana rada (učionica br.1) III grupa
12.06. 12:15 Finansijski tehničar, odbrana rada (učionica br. 4) III grupa
12.06. 12:30 Pravni tehničar, odbrana rada (učionica br. 13) III grupa
12.06. 10:00 Trgovinski tehničar, odbrana rada (učionica br. 2)
12.06. 08:30 Turistički tehničar, praktičan rad (učionica br. 10, 11 i 12) zadatak B
12.06. 14:00 Sednica ispitnog odbora