Распоред полагања испита за ванредне ученике (Новембар 2016)

Субота 26. новембар 2016

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност-8 (писмени)

09:00-09:45

Математика-5 (писмени)

09:45-10:30

Руски језик-1 (писмени)

09:45-10:30

Енглески језик-3 (писмени)

10:30-10:50

Биологија-2, Екологија-1

10:50-11:20

Куварство-1, Куварство са практичном наставом-1, професионална пракса-1

11:20-12:20

Пословна и службена коресподенција-1, Савремена пословна коресподенција-1, Основи економије-3, Пословна економија-2, Рачуноводство-2

12:20-12:45

Хемија-2, Познавање робе-1

12:45-13:00

Рачунарство и информатика-1, Пословна информатика-1

13:00-13:20

Физика-3

13:20-13:30

Физичко васпитање-1

13:30-14:00

Историја-3

 


Недеља 27. новембар 2016

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност-8 (усмени), Основи реторике и беседништва-1

09:00-09:45

Математика-5 (усмени)

09:45-10:00

Руски језик-1 (усмени)

09:45-10:30

Енглески језик-3 (усмени)

10:30-11:15

Устав и права грађана-2, Право-1, Уставно и привредно право-1, Основи радног права-1, Основи правних поступака-1, Послови правног промета-1

11:15-12:00

Статистика-2, Основе туризма и угоститељства-1, Национална економија-1, Маркетинг-2, Монетарна економија и банкарство-1, Економија и организација предузећа 1

12:00-12:30

Географија-3, Туристичка географија-1, Економска географија-1

12:30-12:45

Филозофија-2

12:45-12:55

Ликовна култура-1

12:55-13:05

Верска настава-1

13:05-13:30

Грађанско васпитање-3

 

Субота 26. новембар 2016

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност-8 (писмени)

Рогулић Зекић Лидија

Марковић Маја

09:00-09:45

Математика-5 (писмени)

Станојевић Славица

Ђурђевић Верица

09:45-10:30

Руски језик-1 (писмени)

Булатовић Ивана

Чикарић Оливера

09:45-10:30

Енглески језик-3 (писмени)

Лакановић Весна

Лукић Данка

10:30-10:50

Биологија-2, Екологија-1

Васиљевић Гордана

 

10:50-11:20

Куварство-1, Куварство са практичном наставом-1, професионална пракса-1

Јовановић Љиљана

Лазаревић Дејана

11:20-12:20

Пословна и службена коресподенција-1, Савремена пословна коресподенција-1, Основи економије-3, Пословна економија-2, Рачуноводство-2

Лазаревић Вера

Јакшић Весна

12:20-12:45

Хемија-2, Познавање робе-1

Мишковић Смиља

Барош Борислав

12:45-13:00

Рачунарство и информатика-1, Пословна информатика-1

Филиповић Зоран

Ђурђевић Верица

13:00-13:20

Физика-3

Станојевић Мирољуб

 

13:20-13:30

Физичко васпитање-1

Петровић Јелена

Бесеровац Предраг

13:30-14:00

Историја-3

Југовић Милан

Вукмировић Ђорђе

 


Недеља 27. новембар 2016

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност-8 (усмени), Основи реторике и беседништва-1

Рогулић Зекић Лидија

Марковић Маја

09:00-09:45

Математика-5 (усмени)

Станојевић Славица

Ђурђевић Верица

09:45-10:00

Руски језик-1 (усмени)

Булатовић Ивана

Чикарић Оливера

09:45-10:30

Енглески језик-3 (усмени)

Лакановић Весна

Лукић Данка

10:30-11:15

Устав и права грађана-2, Право-1, Уставно и привредно право-1, Основи радног права-1, Основи правних поступака-1, Послови правног промета-1

Радић Александар

Стојановић Ивана

11:15-12:00

Статистика-2, Основе туризма и угоститељства-1, Национална економија-1, Маркетинг-2, Монетарна економија и банкарство-1, Економија и организација предузећа 1

Лазаревић Вера

Јакшић Весна

12:00-12:30

Географија-3, Туристичка географија-1, Економска географија-1

Васић Моника

Николић Драган

12:30-12:45

Филозофија-2

Гвозденовић Биљана

Тадић Марица

12:45-12:55

Ликовна култура-1

Јелић Младеновић Данијела

Јевтић Добривоје

12:55-13:05

Верска настава-1

Тешић Радинко

Митрић Бранко

13:05-13:30

Грађанско васпитање-3

Ђунић Љиљана

Божић Радмила

Share

Упис у први разред школске 2018/2019

Календар послова за јул и август 2018

Распоред полагања матурских и завршних испита у јунском року 2018

Резултати окружног такмичења из страног језика одржаног 18. марта 2018. у нашој школи можете погледати овде

Распоред часова за ученике који важи од 12.02.2018.

Распоред часова за наставнике који важи од 12.02.2018. + Распоред дежурних наставника

Распоред смена друго полугодиште 2017/18:

I и II разред друга смена

III и IV разред прва смена

ученици одељења сервир су прва смена

* Распоред звоњења

 * Програм заштите ученика од насиља, злостављања и занемаривања.

* Уколико сте изложени било ком облику насиља у школи можете то пријавити на e-mail адресу:    stopnasilju.esloznica@gmail.com

* Пословник о раду ученичког парламента можете преузети овде.

* Распоред писмених задатака и контролних вежби за друго полугодиште школске 2017/18 можете погледати овде.