Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (новембарски рок)

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (НОВЕМБАР 2016)

Историја-3

Југовић Милан

Уторак 13:30

Вукмировић Ђорђе

Среда 15:00

Устав и права грађана-2, Право-1, Уставно и привредно право-1, Основи радног права-1, Основи правних поступака-1, Послови правног промета-1

Радић Александар

Понедељак 14:15

Стојановић Ивана

Петак 08:00

Статистика-2, Пословна и службена коресподенција-1, Савремена пословна коресподенција-1, Основе туризма и угоститељства-1, Основи економије-3, Пословна економија-2, Национална економија-1, Рачуноводство-2, Маркетинг-2, Монетарна економија и банкарство-1, Економија и организација предузећа

Лазаревић Вера

Среда 12:30

Јакшић Весна

Петак 11:45

Српски језик и књижевност-8, Основи реторике и беседништва-1

Рогулић Зекић Лидија

Петак 12:30

Марковић Маја

Среда 13:30

Математика-5

Станојевић Славица

Четвртак 16:15

Ђурђевић Верица

Среда 9:00

Географија-3, Туристичка географија-1, Економска географија-1

Васић Моника

Уторак 11:00

Николић Драган

Петак 14:15

Ликовна култура-1

Јелић Младеновић Данијела

Четвртак 17:00

Рачунарство и информатика-1, Пословна информатика-1

Филиповић Зоран

Петак 11:00

Ђурђевић Верица

Среда 9:00

Куварство-1, Куварство са практичном наставом-1, професионална пракса-1

Јовановић Љиљана

Уторак 11:00

Лазаревић Дејана

Петак 09:00

Руски језик-1

Булатовић Ивана

Петак 13:30

Енглески језик-3

Лакановић Весна

Петак 12:30

Јанковић Зоран

Четвртак 15:00

Филозофија-2

Гвозденовић Биљана

Четвртак 15:00

Тадић Марица

Петак 13:30

Хемија-2, Познавање робе-1

Мишковић Смиља

Уторак 12:30

Барош Борислав

Уторак 10:00

Биологија-2, Екологија-1

Васиљевић Гордана

Петак 11:00

Физика-3

Станојевић Мирољуб

Понедељак 10:00

Физичко васпитање-1

Петровић Јелена

Понедељак 08:30

Бесеровац Предраг

Уторак 09:00

Верска настава-1

Тешић Радинко

Уторак 14:30

Митрић Бранко

Четвртак 12:30

Грађанско васпитање-3

Ђунић Љиљана

Уторак 08:30

Божић Радмила

Среда 14:15

Консултативна настава ће се одвијати од 15. - 25. новембра, а полагање испита ће се обавити 26. и 27. новембра по распореду који ће накнадно бити објављен.

Share

Распоред часова за ученике I полугодиште 2018/2019

Распоред часова за наставнике I полугодиште 2018/2019 + Распоред дежурних наставника

Распоред смена прво полугодиште 2018/19:

I и II разред прва смена

III и IV разред друга смена

Сви ученици одељења сервир су прва смена

* Распоред звоњења

 * Програм заштите ученика од насиља, злостављања и занемаривања.

* Уколико сте изложени било ком облику насиља у школи можете то пријавити на e-mail адресу:    stopnasilju.esloznica@gmail.com

* Пословник о раду ученичког парламента можете преузети овде.

* Распоред писмених задатака и контролних вежби за друго полугодиште школске 2017/18 можете погледати овде.