* Распоред часова који важи од понедељка 25.02.2019.

- Распоред часова за ученике

- Распоред часова за наставнике

- Распоред дежурних наставника

Распоред звоњења

* Распоред блок наставе и професионалне праксе

* Распоред писмених и контролних задатака

* Радне суботе: 09.март (понедељак), 13. април (уторак), 20. април (среда), 11. мај (четвртак), 25. мај (петак)

 

Распоред консултативне наставе – ЈАНУАР 2019

Наставни предмет

Предметни професор

Време консултација

Српски језик и књижевност

Јелена Тодоровић

Петак 10:00

 Сања Старчевић  Петак 14:30

Енглески језик

Светлана Васић

Четвртак 11:00

Зоран Јанковић

Четвртак 18:00

Рачунарство и информатика, Пословна информатика у туризму и угоститељству

Верица Ђурђевић

Среда 10:00

Зоран Филиповић

Четвртак 12:30

Здравствена култура, Исхрана, Биологија, Хигијена, Екологија и заштита животне средине

Гордана Васиљевић

Четвртак 10:00

   

Основе туризма и угоститељства, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство, Савремена пословна коресподенција, Агенцијско и хотелијерско пословање, Финансијско пословање, Маркетинг у туризму и угоститељству, Пословна и службена коресподенција, Економика туристичких и угоститељских предузећа, Економика и организација предузећа

Ката Стошић

Петак 12:30

Зорица Миловановић

Четвртак 12:30

Куварство, Професионална пракса, Куварство са практичном наставом

Дејана Лазаревић

Петак 09:30

Љиљана Јовановић

Среда 11:40

Верска настава

Радинко Тешић

Петак 15:00

Бранко Митрић

Четвртак 11:45

Историја

Милош Неговановић

Петак 17:00

Татјана Марковић

Четвртак 10:00

Ликовна култура, Уметничко обликовање

Данијела Јелић Младеновић

Уторак 16:00

   

Географија, Економска географија, Туристичка географија

Горан Несторовић

Уторак 17:50

Драган Николић

Четвртак 09:00

Физика

Мирољуб Станојевић

Петак 09:00

   

Хемија, Познавање робе, Познавање животних намирница

Смиља Мишковић

Петак 12:30

Бојана Ковач

Четвртак 10:45

Устав и права грађана

Светлана Јовановић

Четвртак 18:35

Илић Васић Марина

Уторак 15:00

Психологија, Психологија у туризму

Александра Гајић

Петак 15:00

Снежана Станић

Четвртак 08:45

Математика

Тања Ђурић

Петак 09:00

Верица Ђурђевић

Среда 10:00

Социологија, Филозофија

Биљана Гвозденовић

Четвртак 15:00

Марица Тадић

Петак 15:00

Физичко васпитање

Милан Недељковић

Петак 15:00

Јелена Петровић

Понедељак 11:45

Музичка култура

Добривоје Јевтић

Четвртак 12:30

   

Консултативна настава ће се обавити у периоду од 09.01.2019.- 18.01.2019. а испити ће се реализовати 19. и 20. јануара 2019.