Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (НОВЕМБАР 2018)

 

Наставни предмет

Наставник

Време

Здравствена култура, Исхрана, Наука о исхрани, Биологија, Хигијена, Екологија

Васиљевић Гордана

четвртак 10:00

 

 

Економика и организација предузећа, Монетарна економија и банкарство, Основи туризма и угоститељства, Основи економије, Пословна економија, Предузетништво, Рачуноводство, Савремена пословна кореспонденција, Пословна и службена кореспонденција, Биротехника, Статистика, Хотелијерство, Маркетинг, Маркетинг у туризму, Основи економике трговине, Основи трговине, Практична настава, Трговинско пословање, Агенцијско и хотелијерско пословање, Професионална пракса, Пословна комуникација, Техника продаје и услуге купцима

Павић Дарко

четвртак 15:00

Марић Душан

среда 15:00

Куварство, куварство са практичном наставом, професионална пракса

Спасојевић Слободан

петак 16:10

Лазаревић Дејана

петак 09:00

Српски језик и књижевност, Основи реторике и беседништва

Туфегџић Биљана

петак 14:15

Тодоровић Јелена

среда 12:30

Историја

Вукмировић Ђорђе

четвртак 11:45

Неговановић Милош

петак 17:00

Физичко васпитање

Деспотовић Драган

понедељак 10:00

Петровић Јелена

понедељак 11:45

Основи радног права, Основи правних поступака, Устав и права грађана, Државно уређење, Основи права, Уставно и привредно право

Јовановић Светлана

среда 17:00

Стојановић Ивана

петак 18:00

Верска настава

Тешић Радинко

петак 15:00

Митрић Бранко

четвртак 12:30

Психологија

Станић Снежана

петак 13:30

 

 

Математика

Ђурђевић Верица

уторак 10:00

Ђурић Тања

среда 11:45

Енглески језик

Јанковић Зоран

четвртак 18:00

Лакановић Весна

уторак 15:00

Руски језик

Булатовић Ивана

петак 10:00

 

 

Туристичка географија, Географија, Општа туристичка географија

Николић Драган

четвртак 09:00

Несторовић Горан

уторак 17:50

Рачунарство и информатика, Пословна информатика

Ђурђевић Верица

уторак 10:00

Ђурић Тања

среда 11:45

Музичка уметност

Јевтић Добривоје

четвртак 12:30

 

 

Физика

Станојевић Мирољуб

среда 10:00

 

 

Хемија, познавање робе

Ковач Бојана

уторак 10:00

Мишковић Смиља

петак 12:30

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Тадић Марица

понедељак 14:10

Гвозденовић Биљана

среда 18:00

Ликовна култура, Историја уметности

Јелић Мл. Данијела

уторак 15:00

 

 

Латински језик

Поповић Зо. Снежана

петак 11:30

 

 

Основе услуживања

Марковић Ђорђе

уторак 14:15

Симић Драгана

четвртак 08:30

Консултативна настава се одвија од 05. новембра до 16. новембра , а испити ће се обавити 17. и 18. новембра

Share

Распоред часова за ученике I полугодиште 2018/2019

Распоред часова за наставнике I полугодиште 2018/2019 + Распоред дежурних наставника

Распоред смена прво полугодиште 2018/19:

I и II разред прва смена

III и IV разред друга смена

Сви ученици одељења сервир су прва смена

* Распоред звоњења

 * Програм заштите ученика од насиља, злостављања и занемаривања.

* Уколико сте изложени било ком облику насиља у школи можете то пријавити на e-mail адресу:    stopnasilju.esloznica@gmail.com

* Пословник о раду ученичког парламента можете преузети овде.

* Распоред писмених задатака и контролних вежби за прво полугодиште школске 2018/19 можете погледати овде.