Распоред консултативне наставе АПРИЛ 2018

 

Наставни предмет

Наставник

Време

Географија, Туристичка географија

Николић Драган

Четвртак 16:15

Васић Моника

Среда 13:30

Маркетинг у туризму, Основи економије, Пословна економија, Агенцијско и хотелијерско пословање, Професионална пракса, Економика туристичких и угоститељских предузећа, Монетарна економија и банкарство, Економика и организација туристичких предузећа, Пословна и службена коресподенција

Вуловић Милена

Среда 12:00

Вукмировић Ристо

Уторак 16:00

Физика

Станојевић Мирољуб

Среда 15:10

 

 

Физичко васпитање

Деспотовић Драган

Понедељак 10:00

Петровић Јелена

Четвртак 10:00

Биологија, Хигијена

Васиљевић Гордана

Четвртак 17:00

 

 

Музичка уметност

Јевтић Добривоје

Уторак 15:45

 

 

Психологија у туризму, Психологија у туризму и угоститељству

Гајић Александра

Уторак 15:45

Козомара Ана

Петак 13:30

Српски језик и књижевност

Маја Спасојевић

Уторак 11:00

Јована Репић

Четвртак 12:30

Филозофија

Гвозденовић Биљана

Уторак 9:00

Тадић Марица

Петак 8:30

Математика

Ђурђевић Верица

Среда 12:30

Станојевић Славица

Петак 15:00

Рачунарство и информатика

Филиповић Зоран

Петак 10:00

Ђурђевић Верица

Среда 12:30

Хемија

Јанчић Мирјана

Четвртак 18:00

Мишковић Смиља

Четвртак 14:30

Верска настава

Тешић Радинко

Уторак 12:00

Митрић Бранко

Среда 16:30

Социологија

Тадић Марица

Петак 8:30

Гвозденовић Биљана

Среда 13:30

Устав и права грађана, Уставно и привредно право, Основи правних поступака, Право

Јовановић Светлана

Четвртак 9:00

Илић Васић Марина

Уторак 11:00

Енглески језик

Стојановић Гордана

Уторак 13:00

Васић Светлана

Среда 13:00

Руски језик

Драгојевић Јелена

Четвртак 14:30

 

 

Историја

Неговановић Милош

Уторак 13:00

Југовић Милан

Четвртак 15:00

Уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

Петак 17:00

 

 

Куварство, куварство са практичном наставом, Професионална пракса

Спасојевић Слободан

Уторак 10:00

Лазаревић Дејана

Уторак 17:00

 

Консултативна настава се одвија од 10. априла до 20. априла , а испити ће се обавити 21. и 22. априла

 

Share

Распоред полагања матурских и завршних испита у јунском року 2018

Резултати окружног такмичења из страног језика одржаног 18. марта 2018. у нашој школи можете погледати овде

Распоред часова за ученике који важи од 12.02.2018.

Распоред часова за наставнике који важи од 12.02.2018. + Распоред дежурних наставника

Распоред смена друго полугодиште 2017/18:

I и II разред друга смена

III и IV разред прва смена

ученици одељења сервир су прва смена

* Распоред звоњења

 * Програм заштите ученика од насиља, злостављања и занемаривања.

* Уколико сте изложени било ком облику насиља у школи можете то пријавити на e-mail адресу:    stopnasilju.esloznica@gmail.com

* Пословник о раду ученичког парламента можете преузети овде.

* Распоред писмених задатака и контролних вежби за друго полугодиште школске 2017/18 можете погледати овде.