Распоред полагања испита за ванредне ученике (MAJ 2017)

*** Пријава матурских и завршних испита обавиће се 29. и 30. маја 2017.


Субота 27. мај 2017.

 

Време

Наставни предмет

8:10-8:30

Физичко васпитање

8:30-9:15

Српски језик и књижевност (писмени), основи реторике и беседништва

9:15-10:00

Математика (писмени)

10:00-10:20

Пословна информатика

10:20-10:30

Физика

10:30-11:15

Пословни страни језик (писмени)

10:30-11:15

Енглески језик (писмени)

11:15-11:30

Социологија

11:30-12:30

Пословна економија, предузетништво, рачуноводство (писмени), економика и организација предузећа, статистика (писмени), мон. екон. и банкарство, ком. поз. робе

12:30-12:45

Верска настава

12:45-13:00

Историја

13:00-13:15

Ликовна култура

13:15-13:40

Биологија, екологија

 


 

Недеља 28. мај 2017.

 

Време

Наставни предмет

10:00-10:30

Право, уставно и привредно право

10:00-10:30

Српски језик и књижевност (усмени)

10:30-11:10

Математика (усмени)

11:10-11:45

Енглески језик (усмени)

11:45-12:00

Пословни страни језик (усмени)

12:00-13:00

Пословне финансије, девизно и царинско пословање, осигурање, екон. турист. и угост. предузећа, основи економије, пословна економија, рачуноводство (усмени), статистика (усмени)

13:00-13:15

Географија, туристичка географија

Консултативна настава мај 2017

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике

(MAJ 2017)

Наставни предмет

Наставник

Време

Српски језик и књижевност, основи реторике и беседништва

Маја Марковић

понедељак 17:00

Лидија Рогулић Зекић

четвртак 12:00

Математика

Станојевић Славица

четвртак 18:40

Ђурђевић Верица

среда 17:00

Енглески језик

Лукић Данка

петак 16:30

Лакановић Весна

четвртак 18:00

Пословна информатика

Ђурђевић Верица

среда 17:00

Филиповић Зоран

петак 11:45

Пословни страни језик

Марковић Тања

четвртак 25.05. 09:00

 

 

Биологија, екологија

Васиљевић Гордана

уторак 13:30

 

 

Право, Уставно и привредно право

Јовановић Светлана

четвртак 09:00

Илић Васић Марина

среда 14:15

Пословна економија, предузетништво, рачуноводство, економика и организација предузећа, пословне финансије, девизно и царинско пословање, осигурање, екон. турист. и угост. предузећа, основи економије, пословна економија, статистика, мон. екон. и банкарство, ком. поз. робе

Миловановић Зорица

уторак 18:00

Репић Бранка

среда 11:00

Социологија

Тадић Марица

среда 13:30

Гвозденовић Биљана

среда 09:00

Физичко васпитање

Бесеровац Предраг

понедељак 11:00

Недељковић Милан

понедељак 10:00

Верска настава

Тешић Радинко

петак 14:15

Митрић Бранко

среда 15:00

Куварство, куварство са практичном наставом

Спасојевић Слободан

петак 10:00

Лазаревић Дејана

уторак 11:00

Географија, туристичка географија

Николић Драган

уторак 16:15

Несторовић Горан

четвртак 9:35

Историја

Југовић Милан

среда 17:00

Неговановић Милош

петак 17:00

Физика

Станојевић Мирољуб

петак 18:00

 

 

Ликовна култура

Јелић Младеновић Данијела

уторак 08:30

 

 

Консултативна настава се одвија од 15. до 26. маја , а испити ће се обавити 27. и 28. маја

Распоред испита априлски рок 2017

Субота 22. април 2017.

 

Време

Наставни предмет

Наставник

8:15-8:30

Биологија, здравствена култура, исхрана

Васиљевић Гордана

Јанковић Јустина

8:30-9:15

Српски језик и књижевност (писмени), основи реторике и беседништва

Биљана Весић

Катарина Лојаничић

9:15-10:00

Математика (писмени)

Лакић Зорица

Ђурић Тања

10:00-10:45

Енглески језик, пос. енглески језик (писмени)

Јанковић Зоран

Васић Светлана

10:45-11:05

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Ђурђевић Верица

Филиповић Зоран

11:05-11:15

Физика

Станојевић Мирољуб

Филиповић Зоран

11:15-12:00

Руски језик (писмени)

Булатовић Ивана

Чикарић Оливера

12:00-12:30

Право, Устав и права грађана, послови правног промета

Радић Александар

Стојановић Ивана

12:30-13:30

Предузетништво, рачуноводство (писмени), статистика (писмени), национална економија, основи економије, пословна економија, маркетинг, маркетинг у туризму, економика туризма, банкарско пословање, монет. економија и банкарство, јавне финансије

Вуловић Милена

Јевтић Станија

13:30-13:40

Хемија

Барош Борислав

Мишковић Смиља

13:40-14:00

Филозофија, Социологија са правима грађана

Гвозденовић Биљана

Тадић Марица

14:00-14:15

Физичко васпитање

Деспотовић Драган

Петровић Јелена

14:15-14:30

Историја

Југовић Милан

Неговановић Милош

14:30-15:00

Верска настава

Тешић Радинко

Митрић Бранко

 

Недеља 23. април 2017.

 

Време

Наставни предмет

Наставник

09:45-10:00

Посластичарство, националне посластице, куварство, националне кухиње

Спасојевић Слободан

Лазаревић Дејана

10:00-10:15

Основе услуживања

Марковић Ђорђе

Лазаревић Дејана

10:00-10:30

Српски језик и књижевност (усмени)

Биљана Весић

Катарина Лојаничић

10:30-11:10

Математика (усмени)

Лакић Зорица

Ђурић Тања

11:10-11:30

Енглески језик, пос. енглески језик (усмени)

Јанковић Зоран

Васић Светлана

11:30-11:40

Руски језик (усмени)

Булатовић Ивана

Чикарић Оливера

12:30-12:45

Општа туристичка географија, туристичка географија

Николић Драган

Несторовић Горан

12:45-12:55

Историја уметности

Јелић Мл. Данијела

Јевтић Добривоје

12:55-13:55

Спољнотрг. и девизно пословање, рачуноводство (усмени), статистика (усмени), пословна и службена коресподенција, основи трговине, основи туризма и угоститељства, агенц. и хотел. пословање, практична настава, професионална пракса

Вуловић Милена

Јевтић Станија

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (АПРИЛ 2017)

 

Наставни предмет

Наставник

Време

Српски језик и књижевност, основи реторике и беседништва

Биљана Весић

петак 16:15

Катарина Лојаничић

уторак 12:00

Математика

Лакић Зорица

среда 8:15

Ђурић Тања

четвртак 17:00

Енглески језик, пос. енглески језик

Јанковић Зоран

четвртак 8:15

Васић Светлана

петак 11:00

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Ђурђевић Верица

среда 17:00

Филиповић Зоран

петак 12:00

Руски језик

Булатовић Ивана

четвртак 11:00

 

 

Биологија, здравствена култура, исхрана

Васиљевић Гордана

уторак 13:30

 

 

Право, Устав и права грађана, послови правног промета

Радић Александар

среда 11:00

Стојановић Ивана

четвртак 12:45

Предузетништво, национална економија, основи економије, пословна економија, маркетинг, маркетинг у туризму, економика туризма, банкарско пословање, монет. економија и банкарство, јавне финансије, спољнотрг. и девизно пословање, рачуноводство, статистика, пословна и службена коресподенција, основи трговине, основи туризма и угоститељства, агенц. и хотел. пословање, практична настава, професионална пракса

Вуловић Милена

петак 15:00

Јевтић Станија

уторак 12:45

Хемија

Барош Борислав

четвртак 13:30

Мишковић Смиља

среда 10:00

Филозофија, Социологија са правима грађана

Гвозденовић Биљана

четвртак 12:00

Тадић Марица

среда 13:30

Физичко васпитање

Деспотовић Драган

среда 12:00

Петровић Јелена

среда 12:00

Верска настава

Тешић Радинко

четвртак 10:00

Митрић Бранко

среда 15:00

Посластичарство, националне посластице, куварство, националне кухиње,

Спасојевић Слободан

петак 10:00

Лазаревић Дејана

уторак 11:00

Основе услуживања

Марковић Ђорђе

четвртак 13:30

Лазаревић Дејана

уторак 11:00

Општа туристичка географија, туристичка географија

Николић Драган

уторак 16:15

Несторовић Горан

четвртак 9:30

Историја

Југовић Милан

среда 17:00

Неговановић Милош

четвртак 12:30

Физика

Станојевић Мирољуб

петак 18:00

 

 

Историја уметности

Јелић Мл. Данијела

петак 13:30

 

 

Консултативна настава се одвија од 05. до 21. априла (нерадни дани 13,14,17 април), а испити ће се обавити 22. и 23. априла

Распоред смена прво полугодиште 2017/18:

I и II разред прва смена

III и IV разред друга смена

ученици одељења сервир су прва смена

* Распоред звоњења

 * Програм заштите ученика од насиља, злостављања и занемаривања.

* Уколико сте изложени било ком облику насиља у школи можете то пријавити на e-mail адресу:    stopnasilju.esloznica@gmail.com

* Пословник о раду ученичког парламента можете преузети овде.

* Распоред писмених задатака и контролних вежби за прво полугодиште школске 2017/18 можете погледати овде.