Распоред полагања испита за ванредне ученике (ЈАНУАР-ФЕБРУАР 2017)

Субота 11. фебруар 2017

 

Време

Наставни предмет

Наставник

8:00-8:45

Српски језик и књижевност (писмени) - 3

Биљана Туфегџић

Јелена Тодоровић

8:45-9:30

Математика (писмени) - 4

Лакић Зорица

Ђурић Тања

9:30-10:15

Енглески језик (писмени) - 3

Јанковић Зоран

Васић Светлана

10:15-10:40

Пословна информатика - 3

Ђурђевић Верица

Филиповић Зоран

10:40-11:00

Физика - 2

Станојевић Мирољуб

 

11:00-11:45

Руски језик (писмени) - 1

Булатовић Ивана

Марковић Тања

11:00-11:45

Француски језик (писмени) - 1

Марковић Тања

Булатовић Ивана

11:45-12:30

Право - 2, Устав и права грађана - 1, уставно и привредно право - 2

Јовановић Светлана

Илић Васић Марина

12:30-13:30

Рачуноводство (писмени) - 5, пословна економија - 3, савремена пословна коресподенција - 1, статистика (писмени) - 3, економика и организација предузећа - 1

Божић Радмила

Будаковић-Петрић Драгица

13:30-13:50

Хемија - 2, Познавање робе – 1, Комерцијално познавање робе - 1

Барош Борислав

Мишковић Смиља

13:50-14:10

Туристичка географија - 1, економска географија - 1

Васић Моника

Николић Драган

14:10-14:30

Историја - 3

Југовић Милан

Неговановић Милош


Недеља 12. фебруар 2017

 

Време

Наставни предмет

Наставник

10:00-10:45

Српски језик и књижевност (усмени) - 3

Биљана Туфегџић

Јелена Тодоровић

10:45-11:30

Математика (усмени) - 4

Лакић Зорица

Ђурић Тања

11:30-12:15

Енглески језик (усмени) - 3

Јанковић Зоран

Васић Светлана

12:15-12:25

Руски језик (усмени) - 1

Булатовић Ивана

Марковић Тањa

12:25-12:35

Француски језик (усмени) - 1

Марковић Тања

Булатовић Ивана

12:35-13:30

Рачуноводство (усмени) - 5, национална економија - 1, основи економије - 3, монетарна економија и банкарство - 2, статистика (усмени) - 3

Божић Радмила

Будаковић-Петрић Драгица

13:30-13:50

Филозофија - 1, Социологија – 2, Социологија са правима грађана - 1

Гвозденовић Биљана

Тадић Марица

13:50-14:10

Физичко васпитање - 3

Бесеровац Предраг

Недељковић Милан

14:10-14:40

Верска настава - 7

Тешић Радинко

Митрић Бранко

14:40-14:50

Грађанско васпитање - 1

Ђунић Љиљана

Несторовић Горан

14:50-15:00

Музичка уметност - 1

Јевтић Добривоје

Јелић Младеновић Данијела

 

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (ЈАНУАР-ФЕБРУАР 2017)

Наставни предмет

Наставник

Време

Српски језик и књижевност

Биљана Туфегџић

четвртак 12:30

Јелена Тодоровић

среда 18:00

Математика

Лакић Зорица

понедељак 11:00

Ђурић Тања

четвртак 14:30

Енглески језик

Јанковић Зоран

четвртак 15:00

Васић Светлана

уторак 17:00

Пословна информатика

Ђурђевић Верица

среда 9:00

Филиповић Зоран

петак 11:00

Руски језик

Булатовић Ивана

среда 17:00

 

 

Француски језик

Марковић Тања

среда 13:20

 

 

Право, Устав и права грађана, уставно и привредно право

Јовановић Светлана

уторак 15:00

Илић Васић Марина

понедељак 12:00

Рачуноводство, национална економија, пословна економија, савремена пословна коресподенција, основи економије, комерцијално познавање робе, монетарна економија и банкарство, статистика, економика и организација предузећа

Божић Радмила

понедељак 15:00

Будаковић-Петрић Драгица

четвртак 8:30

Хемија, Познавање робе

Барош Борислав

уторак 10:00

Мишковић Смиља

понедељак 18:00

Филозофија, Социологија

Гвозденовић Биљана

четвртак 15:00

Тадић Марица

петак 13:30

Физичко васпитање

Бесеровац Предраг

уторак 9:00

Недељковић Милан

понедељак 10:00

Верска настава

Тешић Радинко

уторак 18:00

Митрић Бранко

четвртак 12:30

Грађанско васпитање

Ђунић Љиљана

уторак 8:30

Несторовић Горан

уторак 18:00

Музичка уметност

Јевтић Добривоје

петак 10:50

 

 

Туристичка географија, економска географија

Васић Моника

уторак 11:00

Николић Драган

петак 14:30

Историја

Југовић Милан

уторак 13:30

Неговановић Милош

четвртак 11:40

Физика

Станојевић Мирољуб

понедељак 10:00

 

 

Консултативна настава се одвија од 13. до 26. јануара, а испити ће се обавити 11. и 12. фебруара

Распоред полагања испита за ванредне ученике (Новембар 2016)

Субота 26. новембар 2016

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност-8 (писмени)

09:00-09:45

Математика-5 (писмени)

09:45-10:30

Руски језик-1 (писмени)

09:45-10:30

Енглески језик-3 (писмени)

10:30-10:50

Биологија-2, Екологија-1

10:50-11:20

Куварство-1, Куварство са практичном наставом-1, професионална пракса-1

11:20-12:20

Пословна и службена коресподенција-1, Савремена пословна коресподенција-1, Основи економије-3, Пословна економија-2, Рачуноводство-2

12:20-12:45

Хемија-2, Познавање робе-1

12:45-13:00

Рачунарство и информатика-1, Пословна информатика-1

13:00-13:20

Физика-3

13:20-13:30

Физичко васпитање-1

13:30-14:00

Историја-3

 


Недеља 27. новембар 2016

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност-8 (усмени), Основи реторике и беседништва-1

09:00-09:45

Математика-5 (усмени)

09:45-10:00

Руски језик-1 (усмени)

09:45-10:30

Енглески језик-3 (усмени)

10:30-11:15

Устав и права грађана-2, Право-1, Уставно и привредно право-1, Основи радног права-1, Основи правних поступака-1, Послови правног промета-1

11:15-12:00

Статистика-2, Основе туризма и угоститељства-1, Национална економија-1, Маркетинг-2, Монетарна економија и банкарство-1, Економија и организација предузећа 1

12:00-12:30

Географија-3, Туристичка географија-1, Економска географија-1

12:30-12:45

Филозофија-2

12:45-12:55

Ликовна култура-1

12:55-13:05

Верска настава-1

13:05-13:30

Грађанско васпитање-3

 

Субота 26. новембар 2016

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност-8 (писмени)

Рогулић Зекић Лидија

Марковић Маја

09:00-09:45

Математика-5 (писмени)

Станојевић Славица

Ђурђевић Верица

09:45-10:30

Руски језик-1 (писмени)

Булатовић Ивана

Чикарић Оливера

09:45-10:30

Енглески језик-3 (писмени)

Лакановић Весна

Лукић Данка

10:30-10:50

Биологија-2, Екологија-1

Васиљевић Гордана

 

10:50-11:20

Куварство-1, Куварство са практичном наставом-1, професионална пракса-1

Јовановић Љиљана

Лазаревић Дејана

11:20-12:20

Пословна и службена коресподенција-1, Савремена пословна коресподенција-1, Основи економије-3, Пословна економија-2, Рачуноводство-2

Лазаревић Вера

Јакшић Весна

12:20-12:45

Хемија-2, Познавање робе-1

Мишковић Смиља

Барош Борислав

12:45-13:00

Рачунарство и информатика-1, Пословна информатика-1

Филиповић Зоран

Ђурђевић Верица

13:00-13:20

Физика-3

Станојевић Мирољуб

 

13:20-13:30

Физичко васпитање-1

Петровић Јелена

Бесеровац Предраг

13:30-14:00

Историја-3

Југовић Милан

Вукмировић Ђорђе

 


Недеља 27. новембар 2016

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност-8 (усмени), Основи реторике и беседништва-1

Рогулић Зекић Лидија

Марковић Маја

09:00-09:45

Математика-5 (усмени)

Станојевић Славица

Ђурђевић Верица

09:45-10:00

Руски језик-1 (усмени)

Булатовић Ивана

Чикарић Оливера

09:45-10:30

Енглески језик-3 (усмени)

Лакановић Весна

Лукић Данка

10:30-11:15

Устав и права грађана-2, Право-1, Уставно и привредно право-1, Основи радног права-1, Основи правних поступака-1, Послови правног промета-1

Радић Александар

Стојановић Ивана

11:15-12:00

Статистика-2, Основе туризма и угоститељства-1, Национална економија-1, Маркетинг-2, Монетарна економија и банкарство-1, Економија и организација предузећа 1

Лазаревић Вера

Јакшић Весна

12:00-12:30

Географија-3, Туристичка географија-1, Економска географија-1

Васић Моника

Николић Драган

12:30-12:45

Филозофија-2

Гвозденовић Биљана

Тадић Марица

12:45-12:55

Ликовна култура-1

Јелић Младеновић Данијела

Јевтић Добривоје

12:55-13:05

Верска настава-1

Тешић Радинко

Митрић Бранко

13:05-13:30

Грађанско васпитање-3

Ђунић Љиљана

Божић Радмила

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (новембарски рок)

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (НОВЕМБАР 2016)

Историја-3

Југовић Милан

Уторак 13:30

Вукмировић Ђорђе

Среда 15:00

Устав и права грађана-2, Право-1, Уставно и привредно право-1, Основи радног права-1, Основи правних поступака-1, Послови правног промета-1

Радић Александар

Понедељак 14:15

Стојановић Ивана

Петак 08:00

Статистика-2, Пословна и службена коресподенција-1, Савремена пословна коресподенција-1, Основе туризма и угоститељства-1, Основи економије-3, Пословна економија-2, Национална економија-1, Рачуноводство-2, Маркетинг-2, Монетарна економија и банкарство-1, Економија и организација предузећа

Лазаревић Вера

Среда 12:30

Јакшић Весна

Петак 11:45

Српски језик и књижевност-8, Основи реторике и беседништва-1

Рогулић Зекић Лидија

Петак 12:30

Марковић Маја

Среда 13:30

Математика-5

Станојевић Славица

Четвртак 16:15

Ђурђевић Верица

Среда 9:00

Географија-3, Туристичка географија-1, Економска географија-1

Васић Моника

Уторак 11:00

Николић Драган

Петак 14:15

Ликовна култура-1

Јелић Младеновић Данијела

Четвртак 17:00

Рачунарство и информатика-1, Пословна информатика-1

Филиповић Зоран

Петак 11:00

Ђурђевић Верица

Среда 9:00

Куварство-1, Куварство са практичном наставом-1, професионална пракса-1

Јовановић Љиљана

Уторак 11:00

Лазаревић Дејана

Петак 09:00

Руски језик-1

Булатовић Ивана

Петак 13:30

Енглески језик-3

Лакановић Весна

Петак 12:30

Јанковић Зоран

Четвртак 15:00

Филозофија-2

Гвозденовић Биљана

Четвртак 15:00

Тадић Марица

Петак 13:30

Хемија-2, Познавање робе-1

Мишковић Смиља

Уторак 12:30

Барош Борислав

Уторак 10:00

Биологија-2, Екологија-1

Васиљевић Гордана

Петак 11:00

Физика-3

Станојевић Мирољуб

Понедељак 10:00

Физичко васпитање-1

Петровић Јелена

Понедељак 08:30

Бесеровац Предраг

Уторак 09:00

Верска настава-1

Тешић Радинко

Уторак 14:30

Митрић Бранко

Четвртак 12:30

Грађанско васпитање-3

Ђунић Љиљана

Уторак 08:30

Божић Радмила

Среда 14:15

Консултативна настава ће се одвијати од 15. - 25. новембра, а полагање испита ће се обавити 26. и 27. новембра по распореду који ће накнадно бити објављен.

Распоред часова за ученике I полугодиште 2018/2019

Распоред часова за наставнике I полугодиште 2018/2019 + Распоред дежурних наставника

Распоред смена прво полугодиште 2018/19:

I и II разред прва смена

III и IV разред друга смена

Сви ученици одељења сервир су прва смена

* Распоред звоњења

 * Програм заштите ученика од насиља, злостављања и занемаривања.

* Уколико сте изложени било ком облику насиља у школи можете то пријавити на e-mail адресу:    stopnasilju.esloznica@gmail.com

* Пословник о раду ученичког парламента можете преузети овде.

* Распоред писмених задатака и контролних вежби за друго полугодиште школске 2017/18 можете погледати овде.