Априлски рок

Консултативна настава обавиће се од 5.04.2017. до 21.04.2017. (нерадни дани 13,14,17 април)

Испити ће се обавити 22. и 23. априла 2017.

Матурски и завршни испит ванредни ученици

 

рб.

Матурски и завршни испит

Испитни одбор

Време

1.

Српски језик

Лојаничић Катарина

Туфегџић Биљана

Марковић Маја

Уторак 12:00

2.

Маркетинг

Стошић Ката

Ристановић Стана

Репић Бранка

Четвртак 08:00

3.

Послови правног промета

Стојановић Ивана

Илић Васић Марина

Радић Александар

Четвртак 10:00

4.

Наука о исхрани

Васиљевић Гордана

Јанковић Јустина

Барош Александар

Четвртак 12:00

5.

Познавање робе

Барош Борислав

Мишковић Смиља

Васиљевић Гордана

Четвртак 14:00

6.

Практични рад – Економски техничар

Спајић Снежана

Милошевић Гордана

Репић Бранка

Среда, петак 08:00

7.

Практични рад – Правни техничар

Стојановић Ивана

Радић Александар

Илић Васић Марина

Среда, петак 10:00

8.

Практични рад – Трговински техничар

Миловановић Зорица

Радичевић Сања

Божић Радмила

Среда, петак 12:00

9.

Практични рад – Кулинарски техничар

Спасојевић Слободан

Лазаревић Дејана

Перић Драгана

Среда, петак 10:00

10.

Завршни испит – Конобар

Марковић Ђорђе

Севић Милорад

Екстерни члан

Среда, петак 10:00

 

 Испити ће се одржати од 07.03.2017. до 10.03.2017.

Матурски и завршни испит - март 2017

рб.

Матурски и завршни испит

Испитни одбор

1.

Српски језик

Лојаничић Катарина

уторак 11:45

Туфегџић Биљана

петак 14:15

Марковић Маја

четвртак 15:00

2.

Маркетинг

Стошић Ката

понедељак 09:00

Ристановић Стана

петак 14:15

3.

Послови правног промета

Стојановић Ивана

четвртак 12:30

Илић Васић Марина

петак 10:00

4.

Наука о исхрани

Васиљевић Гордана

уторак 13:30

Барош Александар

четвртак 16:15

5.

Познавање робе

Барош Борислав

четвртак 13:30

Мишковић Смиља

среда 10:00

6.

Практични рад – Економски техничар

Спајић Снежана

уторак 17:00

Милошевић Гордана

уторак 09:00

Репић Бранка

четвртак 11:00

7.

Практични рад – Правни техничар

Стојановић Ивана

четвртак 12:30

Радић Александар

четвртак 14:15

Илић Васић Марина

петак 10:00

8.

Практични рад – Трговински техничар

Миловановић Зорица

петак 09:00

Радичевић Сања

среда 10:00

Божић Радмила

уторак 11:00

9.

Практични рад – Кулинарски техничар

Спасојевић Слободан

петак 10:00

Лазаревић Дејана

уторак 10:00

Перић Драгана

понедељак 14:15

10.

Завршни испит – Конобар

Марковић Ђорђе

четвртак 13:20

Севић Милорад

петак 10:00

Перић Драгана

понедељак 14:15


 

Консултације ће се обавити у периоду од 27.02.2017. до 03.03.2017., а полагање испита oд 06.03.2017.

Распоред полагања испита за ванредне ученике (ЈАНУАР-ФЕБРУАР 2017)

Субота 11. фебруар 2017

 

Време

Наставни предмет

Наставник

8:00-8:45

Српски језик и књижевност (писмени) - 3

Биљана Туфегџић

Јелена Тодоровић

8:45-9:30

Математика (писмени) - 4

Лакић Зорица

Ђурић Тања

9:30-10:15

Енглески језик (писмени) - 3

Јанковић Зоран

Васић Светлана

10:15-10:40

Пословна информатика - 3

Ђурђевић Верица

Филиповић Зоран

10:40-11:00

Физика - 2

Станојевић Мирољуб

 

11:00-11:45

Руски језик (писмени) - 1

Булатовић Ивана

Марковић Тања

11:00-11:45

Француски језик (писмени) - 1

Марковић Тања

Булатовић Ивана

11:45-12:30

Право - 2, Устав и права грађана - 1, уставно и привредно право - 2

Јовановић Светлана

Илић Васић Марина

12:30-13:30

Рачуноводство (писмени) - 5, пословна економија - 3, савремена пословна коресподенција - 1, статистика (писмени) - 3, економика и организација предузећа - 1

Божић Радмила

Будаковић-Петрић Драгица

13:30-13:50

Хемија - 2, Познавање робе – 1, Комерцијално познавање робе - 1

Барош Борислав

Мишковић Смиља

13:50-14:10

Туристичка географија - 1, економска географија - 1

Васић Моника

Николић Драган

14:10-14:30

Историја - 3

Југовић Милан

Неговановић Милош


Недеља 12. фебруар 2017

 

Време

Наставни предмет

Наставник

10:00-10:45

Српски језик и књижевност (усмени) - 3

Биљана Туфегџић

Јелена Тодоровић

10:45-11:30

Математика (усмени) - 4

Лакић Зорица

Ђурић Тања

11:30-12:15

Енглески језик (усмени) - 3

Јанковић Зоран

Васић Светлана

12:15-12:25

Руски језик (усмени) - 1

Булатовић Ивана

Марковић Тањa

12:25-12:35

Француски језик (усмени) - 1

Марковић Тања

Булатовић Ивана

12:35-13:30

Рачуноводство (усмени) - 5, национална економија - 1, основи економије - 3, монетарна економија и банкарство - 2, статистика (усмени) - 3

Божић Радмила

Будаковић-Петрић Драгица

13:30-13:50

Филозофија - 1, Социологија – 2, Социологија са правима грађана - 1

Гвозденовић Биљана

Тадић Марица

13:50-14:10

Физичко васпитање - 3

Бесеровац Предраг

Недељковић Милан

14:10-14:40

Верска настава - 7

Тешић Радинко

Митрић Бранко

14:40-14:50

Грађанско васпитање - 1

Ђунић Љиљана

Несторовић Горан

14:50-15:00

Музичка уметност - 1

Јевтић Добривоје

Јелић Младеновић Данијела

 

Распоред смена прво полугодиште 2017/18:

I и II разред прва смена

III и IV разред друга смена

ученици одељења сервир су прва смена

* Распоред звоњења

 * Програм заштите ученика од насиља, злостављања и занемаривања.

* Уколико сте изложени било ком облику насиља у школи можете то пријавити на e-mail адресу:    stopnasilju.esloznica@gmail.com

* Пословник о раду ученичког парламента можете преузети овде.

* Распоред писмених задатака и контролних вежби за прво полугодиште школске 2017/18 можете погледати овде.