* Распоред часова који важи од понедељка 25.02.2019.

- Распоред часова за ученике

- Распоред часова за наставнике

- Распоред дежурних наставника

Распоред звоњења

* Распоред блок наставе и професионалне праксе

* Распоред писмених и контролних задатака

* Радне суботе: 09.март (понедељак), 13. април (уторак), 20. април (среда), 11. мај (четвртак), 25. мај (петак)

 

Распоред полагања матурских и завршних испита (фебруар 2019)

28.02.2019. у 08:00   Седница испитног одбора

28.02. 08:15   Српски језик и књижевност (Правни техничар и Кулинарски техничар).

01.03. 10:00   Правни техничар, практичан рад учионица ( теоријски део)

01.03. 10:00   Кулинарски техничар, практичан рад учионица ( теоријски део)

04.03. 08:00   Правни техничар, изборни предмет

04.03. 08:00   Кулинарски техничар, изборни предмет

05.03. 10:00   Правни техничар, одбрана рада

05.03. 10:00   Кулинарски техничар, одбрана рада

05.03. 08:00   Завршни рад (Кувар)

05.03. 13:00   Седница испитног одбора

Распоред консултација за матурски и завршни испит ванредних ученика:

25.02.2019.-27.02.2019.

 Кувар

Практичан рад

  1. Лазаревић Дејана уторак 13:00, среда 17:00
  2. Јовановић Љиљана понедељак 13:15, среда 15:00

Правни техничар

Српски језик

  1. Туфегџић Биљана понедељак 19:00, среда 12:00
  2. Спасојевић Маја понедељак 15:00, уторак 17:00
  3. Тодоровић Јелена понедељак 19:00, уторак 13:30

Филозофија

  1. Гвозденовић Биљана понедељак 12:00, среда 11:00
  2. Тадић Марица уторак 12:00, среда 12:30

           

Практичан рад

  1. Илић Васић Марина уторак 16:15, среда 11:00
  2. Јовановић Светлана уторак 13:15
  3. Лазић Милена понедељак 09:00

Кулинарски техничар

Српски језик

  1. Туфегџић Биљана понедељак 19:00, среда 12:00
  2. Спасојевић Маја понедељак 15:00, уторак 17:00
  3. Тодоровић Јелена понедељак 19:00, уторак 13:30

Наука о исхрани

  1. Мишковић Смиља понедељак 10:00, уторак 17:00
  2. Ковач Бојана уторак 16:00

Практичан рад

  1. Лазаревић Дејана уторак 13:00, среда 17:00
  2. Јовановић Љиљана понедељак 13:15, среда 15:00

Распоред полагања испита за ванредне ученике (јануар 2019)

Субота 19. јануар 2019

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Тодоровић Јелена

Старчевић Сања

09:00-09:40

Здравствена култура, Исхрана, Биологија, Хигијена, Екологија и заштита животне средине

Васиљевић Гордана

Јанковић Јустина

09:40-10:00

Психологија, Психологија у туризму

Гајић Александра

Станић Снежана

10:00-10:45

Математика (писмени)

Благојевић Јасмина

Ђурђевић Верица

10:45-11:30

Рачунарство и информатика, Пословна информатика у туризму и угоститељству

Ђурђевић Верица

Филиповић Зоран

11:30-12:15

Енглески језик (писмени)

Јанковић Зоран

Васић Светлана

12:15-12:50

Туристичка географија, Економска географија, Географија

Несторовић Горан

Николић Драган

12:50-13:10

Социологија, Филозофија

Тадић Марица

Гвозденовић Биљана

13:10-13:45

Куварство, Куварство са практичном наставом, Професионална пракса

Јовановић Љиљана

Лазаревић Дејана

13:45-14:10

Физика

Станојевић Мирољуб

 

14:10-15:10

Основе туризма и угоститељства, Основи економије, Пословна економија, Савремена пословна коресподенција, Рачуноводство (писмени), Агенцијско и хотелијерско пословање, Финансијско пословање.

Стошић Ката

Миловановић Зорица


Недеља 20. јануар 2019

 

08:15-08:45

Српски језик и књижевност (усмени)

Тодоровић Јелена

Старчевић Сања

08:45-09:15

Математика (усмени)

Благојевић Јасмина

Ђурђевић Верица

09:15-09:45

Енглески језик (усмени)

Јанковић Зоран

Васић Светлана

09:45-10:15

Хемија, Познавање робе, Познавање животних намирница

Ковач Бојана

Мишковић Смиља

10:15-10:45

Ликовна култура, уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

Јевтић Добривоје

10:45-10:55

Музичка култура

Јевтић Добривоје

Јелић Мл. Данијела

10:55-11:05

Физичко васпитање

Петровић Јелена

Недељковић Милан

11:05-11:15

Устав и права грађана

Јовановић Светлана

Илић Васић Марина

11:15-11:45

Верска настава

Тешић Радинко

Митрић Бранко

11:45-12:15

Историја

Неговановић Милош

Марковић Татјана

12:15-13:15

Рачуноводство (усмени), Маркетинг у туризму и угоститељству, Пословна и службена коресподенција, Економика туристичких и угоститељских предузећа, Економика и организација предузећа

Стошић Ката

Миловановић Зорица

Распоред консултативне наставе – ЈАНУАР 2019

Наставни предмет

Предметни професор

Време консултација

Српски језик и књижевност

Јелена Тодоровић

Петак 10:00

 Сања Старчевић  Петак 14:30

Енглески језик

Светлана Васић

Четвртак 11:00

Зоран Јанковић

Четвртак 18:00

Рачунарство и информатика, Пословна информатика у туризму и угоститељству

Верица Ђурђевић

Среда 10:00

Зоран Филиповић

Четвртак 12:30

Здравствена култура, Исхрана, Биологија, Хигијена, Екологија и заштита животне средине

Гордана Васиљевић

Четвртак 10:00

   

Основе туризма и угоститељства, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство, Савремена пословна коресподенција, Агенцијско и хотелијерско пословање, Финансијско пословање, Маркетинг у туризму и угоститељству, Пословна и службена коресподенција, Економика туристичких и угоститељских предузећа, Економика и организација предузећа

Ката Стошић

Петак 12:30

Зорица Миловановић

Четвртак 12:30

Куварство, Професионална пракса, Куварство са практичном наставом

Дејана Лазаревић

Петак 09:30

Љиљана Јовановић

Среда 11:40

Верска настава

Радинко Тешић

Петак 15:00

Бранко Митрић

Четвртак 11:45

Историја

Милош Неговановић

Петак 17:00

Татјана Марковић

Четвртак 10:00

Ликовна култура, Уметничко обликовање

Данијела Јелић Младеновић

Уторак 16:00

   

Географија, Економска географија, Туристичка географија

Горан Несторовић

Уторак 17:50

Драган Николић

Четвртак 09:00

Физика

Мирољуб Станојевић

Петак 09:00

   

Хемија, Познавање робе, Познавање животних намирница

Смиља Мишковић

Петак 12:30

Бојана Ковач

Четвртак 10:45

Устав и права грађана

Светлана Јовановић

Четвртак 18:35

Илић Васић Марина

Уторак 15:00

Психологија, Психологија у туризму

Александра Гајић

Петак 15:00

Снежана Станић

Четвртак 08:45

Математика

Тања Ђурић

Петак 09:00

Верица Ђурђевић

Среда 10:00

Социологија, Филозофија

Биљана Гвозденовић

Четвртак 15:00

Марица Тадић

Петак 15:00

Физичко васпитање

Милан Недељковић

Петак 15:00

Јелена Петровић

Понедељак 11:45

Музичка култура

Добривоје Јевтић

Четвртак 12:30

   

Консултативна настава ће се обавити у периоду од 09.01.2019.- 18.01.2019. а испити ће се реализовати 19. и 20. јануара 2019.