Априлски рок

Пријава испита обавиће се у четвртак и петак (2. и 3. април) и врши се електронски на е-маил школе Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., тако што се доставља име и презиме кандидата, као и испити који се пријављују. Сликана уплатница се доставља путем Viber-a на број: 064/682-07-25 или на е-маил: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Распоред полагања матурских и завршних испита

24.02.2020. у 08:00   Седница испитног одбора

24.02. 08:15   Српски језик и књижевност (Економски техничар, Трговински техничар и Кулинарски техничар).

25.02. 10:00   Економски техничар, практичан рад учионица ( теоријски део)

25.02. 10:00   Трговински техничар, практичан рад учионица ( теоријски део)

25.02. 10:00   Кулинарски техничар, практичан рад учионица ( теоријски део)

26.02. 08:00   Економски техничар, изборни предмет

26.02. 08:00   Трговински техничар, изборни предмет

26.02. 08:00   Кулинарски техничар, изборни предмет

27.02. 10:00   Економски техничар, одбрана рада

27.02. 10:00   Трговински техничар, одбрана рада

27.02. 10:00   Кулинарски техничар, одбрана рада

27.02. 08:00   Завршни рад (Кувар)

27.02. 13:00   Седница испитног одбора

Распоред полагања испита за ванредне ученике (јануар 2020)

Субота 25. јануар 2020

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Јелена Тодоровић

Сања Старчевић

08:15-09:00

Руски језик (писмени)

Ивана Булатовић

Оливера Чикарић

08:15-09:00

Немачки језик (писмени)

Оливера Чикарић

Ивана Булатовић

09:00-09:45

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Тања Ђурић

09:45-10:30

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Филиповић Зоран

Ђурђевић Верица

10:30-11:00

Биологија, Здравствена култура

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

11:00-11:45

Енглески језик (писмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

11:45-12:00

Уставно и привредно право, Устав и права грађана

Светлана Јовановић

Милена Лазић

12:00-12:45

Туристичка географија, Географија, Економска географија, Туристичке дестинације света

Николић Драган

Несторовић Горан

12:45-13:25

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Гвозденовић Биљана

Тадић Марица

13:25-13:35

Психологија

Снежана Станић

Гајић Александра

13:35-14:15

Физика

Мирољуб Станојевић

 

14:15-15:15

Основи економије, Пословна економија, Трговинско пословање, Техника продаје и услуге купцима, Практична настава, Предузетништво, Рачуноводство (писмени), Савремена пословна кореспонденција, Статистика (писмени), Агенцијско и хотелијерско пословање, Основи туризма и угоститељства

Весна Андрић

Тијана Станић


Недеља 26. јануар 2020

 

08:15-08:40

Куварство са практичном наставом, Куварство, Професионална пракса

Љиљана Јовановић

Дејана Лазаревић

08:40-08:50

Српски језик и књижевност (усмени)

Јелена Тодоровић

Сања Старчевић

08:50-09:10

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Тања Ђурић

09:10-09:20

Руски језик (усмени)

Ивана Булатовић

Оливера Чикарић

09:20-09:50

Немачки језик (усмени)

Оливера Чикарић

Ивана Булатовић

09:50-10:30

Енглески језик (усмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

10:30-10:40

Физичко васпитање

Александар Томић

Јелена Петровић

10:40-11:00

Ликовна култура, Уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

Јевтић Добривоје

11:00-11:10

Грађанско васпитање

Горан Несторовић

Добривоје Јевтић

11:10-11:30

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

11:30-11:40

Барско пословање

Марковић Ђорђе

Симић Драгана

11:40-12:15

Историја

Милош Неговановић

Ђорђе Вукмировић

12:15-13:00

Хемија, Познавање робе

Мишковић Смиља

Ковач Бојана

13:00-14:00

Рачуноводство (усмени), Економика и организација трговинских предузећа, Економика и организација предузећа, Основи пословања у трговини, Маркетинг у трговини, Пословна комуникација, Статистика (усмени), Монетарна економија и банкарство

Весна Андрић

Тијана Станић

 

 

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (ЈАНУАР 2020)

 

Наставни предмет

Наставник

Време

Биологија, Здравствена култура,  

Гордана Васиљевић

Петак 12:30

   

Основи економије, Пословна економија, Трговинско пословање, Техника продаје и услуге купцима, Практична настава, Предузетништво, Рачуноводство, Савремена пословна кореспонденција, Економика и организација трговинских предузећа, Економика и организација предузећа, Основи пословања у трговини, Маркетинг у трговини, Пословна комуникација, Статистика, Монетарна економија и банкарство, Агенцијско и хотелијерско пословање, Основи туризма и угоститељства

Весна Андрић

Четвртак 14:05

Тијана Станић

Понедељак 11:30

Куварство са практичном наставом, Куварство, Професионална пракса

Љиљана Јовановић

Уторак 14:10

Дејана Лазаревић

Уторак 15:00

Српски језик и књижевност

Јелена Тодоровић

Уторак 12:30

Сања Старчевић

Понедељак 17:40

Историја

Милош Неговановић

Петак 10:45

Ђорђе Вукмировић

Уторак 09:00

Физичко васпитање

Александар Томић

Понедељак 15:00

Милан Недељковић

Среда 11:15

Уставно и привредно право, Устав и права грађана

Светлана Јовановић

Четвртак 17:00

Милена Лазић

Уторак 10:00

Верска настава

Радинко Тешић

Понедељак 14:15

Бранко Митрић

Уторак 10:40

Математика

Јасмина Благојевић

Уторак 09:00

Тања Ђурић

Среда 14:10

Енглески језик

Весна Лакановић

Уторак 10:40

Светлана Васић

Понедељак 09:35

Немачки језик

Оливера Чикарић

Петак 10:20

Ивана Булатовић

Среда 15:45

Туристичка географија, Географија, Економска географија, Туристичке дестинације света

Драган Николић

Уторак 14:15

Горан Несторовић

Уторак 12:25

Рачунарство и информатика, Пословна информатика

Зоран Филиповић

Понедељак 11:30

Верица Ђурђевић

Уторак 10:40

Физика

Мирољуб Станојевић

Среда 11:30

   

Хемија, Познавање робе

Смиља Мишковић

Уторак 11:40

Бојана Ковач

Петак 13:20

Социологија, Филозофија, Социологија са правима грађана

Биљана Гвозденовић

Уторак 18:40

Марица Тадић

Четвртак 12:30

Грађанско васпитање

Љиљана Ђунић

Уторак 10:40

Горан Несторовић

Уторак 12:25

Психологија

Снежана Станић

Уторак 13:30

Гајић Александра

Петак 16:00

Ликовна култура, Уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

Петак 15:45

   

Руски језик

Ивана Булатовић

Среда 15:45

   

Барско пословање

Марковић Ђорђе

Четвртак 09:35

Симић Драгана

Уторак 12:30

Консултативна настава се одвија од 13. јануара до 24. јануара , а испити ће се обавити 25. и 26. јануара 2020.