Упис 2016/2017

ОБАВЕШТЕЊЕ

Упис ученика у први разред школске 2016/17 обавиће се у првом уписном кругу 5. и 6. јула 2016, у просторијама школе у времену од 08:00 до 15:00


Потребна документа за упис:

- Извод из матичне књиге рођених

- Попуњен образац пријаве за упис у средњу школу

- Сведочанство о завршеној основној школи

- Сведочанство последња три разреда основне школе

- Уверење о положеном завршном испиту

- Лекарско уверење за упис у средњу школу



СРЕДЊА ЕКОНОМСКА ШКОЛА У ЛОЗНИЦИ РАСПИСУЈЕ

 КОНКУРС

 ЗА УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2016/17 ГОДИНЕ


 

Редни
број

НАЗИВ ПОДРУЧЈА РАДА

-Образовни профил-

3. годишњи

образовни

профил

4. годишњи

образовни

профил

Свега

 

ЕКОНОМИЈА, ПРАВО И АДМИНИСТРАЦИЈА

 

150

150

1.

Економски техничар

30

30

2.

Финансијски техничар

30

30

3.

Правни техничар

30

30

4.

Комерцијалиста

30

30

5.

Пословни администратор

30

30

 

ТРГОВИНА, УГОСТИТЕЉСТВО И ТУРИЗАМ

30/10/

60

90/10/

1.

Туристички техничар

30

30

2.

Кулинарски техничар

30

30

3.

Трговац

15/5/

10/5/

4.

Конобар

15/5/

10/5/

 

 

2. годишњи

образовни профил

 

 

 

УЧЕНИЦИ СА СМЕТЊАМА У РАЗВОЈУ

10

 

10

1.

Сервир

10

10

 

УКУПНО УЧЕНИКА

40/15/

210

250/10/

 

УКУПНО ОДЕЉЕЊА

2

7

9

 

/5/ план уписа за ванредне ученике(старији од 17 година)


Програм заштите ученика од насиља, злостављања и занемаривања

 

Драги ученици, уколико сте изложени насиљу у школи, ван школе или код куће (било да га чине други ученици, запослени у школи, родитељи или нека друга одрасла особа) или сте сведок насиља - немојте ћутати! Пријавите га лично било коме од следећих особа које су вам доступне у том тренутку: одељењском старешини, дежурним наставницима, помоћницима директора, члановима Тима за заштиту ученика од насиља, занемаривања и злостављања, педагогу или психологу школе, а можете то учинити и на мејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. .


Loading ...


Loading ...


Loading ...

Похвале 22.01.2014.

На седници Наставничког већа Средње економске школе одржаној 22.01.2014. године донета је

ОДЛУКА

За одличан успех и примерно владање показано на полугодишту школске 2013/14. године похваљују се следећи ученици:


1. Томић Ана, уч.1/1 од.

3. Терзић Јелена,уч. 1/2 од.

5. Ољачић Милица, уч. 1/3 од.

7. Дрљачић Ангелина, уч. 1/4 од.

9. Ђурић Татјана, уч. 1/5 од.

11. Поповић Милан, уч. 1/5 од.

13. Станковић Зоран, уч. 1/10 од.

15. Василић Марко, уч. 2/1 од.

17. Видачек Кристина, уч. 2/2 од.

19. Павловић Душица, уч. 2/2 од.

21. Андрић Јелена, уч. 2/3 од.

23. Бошковић Марина, уч. 2/3 од.

25. Мијаиловић Горан, уч. 2/3 од.

27. Бегановић Сабрина, уч. 2/5 од.

29. Глигорић Јована, уч. 2/5 од.

31. Јасиковац Рада, уч. 2/5 од. 

33. Тешановић Милица, уч. 2/7 од.

35. Јовановић Сања, уч. 2/9 од.

37. Петровић Пеладија, уч. 2/10 од.

39. Илић Урош, уч. 3/1 од.

41. Деспић Снежана, уч. 3/2 од.

43. Суботић Маријана, уч. 3/3 од.

45. Чутурић Младен, уч. 3/3 од.

47. Мијаиловић Сања, уч. 3/4 од.

49. Берчек Марија, уч. 3/5 од.

51. Вуковић Јована, уч. 3/5 од.

53. Симић Милана, уч. 3/6 од.

55. Јосиповић Марија, уч. 3/8 од. 

57. Пимић Душица, уч. 3/8 од.

59. Радуловић Радоје, уч. 3/9 од.

61. Антонић Станко, уч. 3/9 од. 

63. Петровић Јанко, уч. 3/12 од. 

65. Ивановић Душан, уч. 4/1 од.

67. Марковић Тијана, уч. 4/1 од. 

69. Николић Сања, уч. 4/1 од.

71. Симић Неда, уч. 4/1 од.

73. Пајић Слађана, уч. 4/2 од.

75.Секулић Сања, уч. 4/2 од. 

77. Тадић Виолета, уч. 4/3 од.

79. Весић Драгана, уч. 4/4 од. 

81. Лазић Милијана, уч. 4/4 од. 

83. Цвејић Вања, уч. 4/4 од.  

85. Бојић Марина, уч. 4/5 од.

87. Марковић Катарина, уч. 4/5 од.

89.Тривковић Марко, уч. 4/6 од.

91. Искић Марко, уч. 4/7 од.

93. Јакшић Славица, уч. 4/8 од.

95. Протић Милан, уч. 4/8 од.

2. Цвијић Лидија, уч. 1/1 од.

4. Матић Петар, уч. 1/3 од.

6. Рашевић Никола, уч. 1/3 од.

8. Ђурђевић Дамјан, уч. 1/4 од.

10. Перић Мина, уч. 1/5од.

12. Теовановић Милица, уч. 1/5 од.

14. Аврамовић Тијана, уч. 2/1 од.

16. Павлица Мирјана, уч. 2/1 од.

18. Живановић Љиљана, уч. 2/2 од.

20. Тошић Александра, уч. 2/2 од.

22. Бабић Бојана, уч. 2/3 од.

24. Ђукић Марина, уч. 2/3 од.

26. Филиповић Андријана, уч. 2/5 од.

28. Волчић Тања, уч. 2/5 од.

30. Ђорђић Кристина, уч. 2/5 од.

32. Мишић Катарина, уч. 2/5 од.

34. Јовановић Александар, уч. 2/8 од.

36. Дишић Милорад, уч. 2/10 од.

38. Радић Жељко, уч. 2/10 од.

40. Ковачевић Слађана, уч. 3/1 од.

42. Милутиновић Милица, уч. 3/2 од.

44. Павловић Бранислава, уч. 3/3 од.

46. Бојанић Немања, уч. 3/4 од.

48. Мијатовић Борислав, уч. 3/4 од.

50. Вуковић Јелена, уч. 3/5 од.

52. Игњатовић Ана, уч. 3/5 од. 

54. Глигорић Амдреа, уч. 3/8 од.

56. Милошевић Јелена, уч. 3/8 од.

58. Ристановић Сандра, уч. 3/8 од.

60. Максимовић Славиша, уч. 3/9 од

62. Босављевић Милена, уч. 3/12 од.

64. Тадић Славица, уч. 3/12 од.

66. Јањић Анђела, уч. 4/1 од.

68. Милетић Данијела, уч. 4/1 од.

70. Пуртић Јелена, уч. 4/1 од. 

72. Стевановић Ана, уч. 4/1 од.  

74. Павловић Лидија, уч. 4/2 од.

76. Катанић Александар, уч. 4/2 од.

78. Антонић Андријана, уч. 4/4 од.

80. Крсмановић Никола, уч. 4/4 од.

82. Оџић Милица, уч. 4/4 од.   

84. Станковић Никола, уч. 4/4 од. 

86. Марковић Јелена, уч. 4/5 од.

88. Секулић Ивана, уч. 4/5 од.

90. Боромиса Наташа, уч. 4/6 од.

92. Јанковић Александар, уч. 4/7 од. 

94. Јокичић Никола, уч. 4/8 од.

96. Тарбук Александра, уч. 4/8 од


На седници Наставничког веће Средње економске школе одржаној 22.01.2014.године донета је

ОДЛУКА

Похваљује се ученици: који у току првог полугодишта нису имали ниједан изостанак са наставе а то су:


1.Благојевић Драгана, уч.1/1 од.

3. Живановић Маја, уч.1/1 од.

5. Филиповић Јелена, уч.1/1 од.

7. Терзић Јелена, уч.1/2 од. 

9. Дрљаљчић Ангелина, уч.1/4 од.

11. Шакић Добрија, уч.1/5 од. 

13. Јовановић Јелена, уч.1/8 од. 

15. Мирковић Срђан, уч.2/2 од.

17. Максимовић Милош, уч.2/7 од.

19. Радовић Мирослав, уч.2/9 од.  

21. Суботић Маријана, уч.3/3 од.

23. Кикановић Драгица, уч.3/6 од. 

25. Радуловић Радоје, уч.3/9 од.  

27. Пајић Слађана, уч.4/2 од.   

29. Илић Кристина, уч.4/5 од.

31. Ђурђевић Зора, уч.4/6 од. 

2. Благојевић Марица, уч.1/1 од.

4. Зекановић Николина, уч.1/1 од.

6. Танасић Маријана, уч.1/2 од.

8. Ђурић Сара, уч.1/3 од.

10. Пајић Марија, уч.1/4 од.

12. Бучић Марија, уч.1/8 од.

14. Јосиповић Марија, уч.2/2 од.

16. Ђокић Сања, уч.2/4 од.

18. Милошевић Биљана, уч.2/9 од. 

20. Трифуновић Слађана, уч.3/1 од    

22. Савицки Каталина, уч.3/3 од.

24. Степанић Слађана, уч.3/8 од.    

26. Богосављевић Милена, уч.3/12 од.        

28. Секулић Сања, уч.4/2 од.         

30. Марковић Јелена, уч.4/5 од.        

32. Јовашевић Јелена, уч.4/6 од.

За постигнут успех на полугодишту похваљују се одељења: 4/4, 4/5, 3/1, 1/2, 1/1, 3/5, 3/11, 2/3 и 1/4


Лозница, 22.01.2014. године                                                                                     Директор школе

                                                                                                                                        Звонимир Костић


Упис 2015/2016

СРЕДЊА ЕКОНОМСКА ШКОЛА У ЛОЗНИЦИ РАСПИСУЈЕ

 КОНКУРС

 ЗА УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2015/16 ГОДИНЕ

 

Р.

бр.

НАЗИВ ПОДРУЧЈА РАДА

-Образовни профил-

3. годишњи

образовни

профил

4.годишњи

образовни

профил

Свега

 

ТРГОВИНА, УГОСТИТЕЉСТВО И ТУРИЗАМ

30/10/

60

90/15/

1.

Трговински техничар

30

30

2.

Туристички техничар

30

30

3.

Посластичар

10/5/

10/5/

4.

Кувар

10/5/

10/5/

5.

Конобар

10/5/

10/5/

 

ЕКОНОМИЈА, ПРАВО И АДМИНИСТРАЦИЈА

 

144

144

1.

Економски техничар

30

30

2.

Финансијски техничар

30

30

3.

Правни техничар

30

30

4.

Комерцијалиста-оглед

24

24

5.

Пословни администратор

30

30

 

 

2. годишњи

образовни профил

 

 

 

УЧЕНИЦИ СА СМЕТЊАМА У РАЗВОЈУ

10

 

10

1.

Сервир

10

10

 

УКУПНО УЧЕНИКА

40/10/

204

244/10/

 

УКУПНО ОДЕЉЕЊА

2

7

9

/5/ план уписа за ванредне ученике(старији од 17 година)

Календар послова за јул и август 2018

Распоред полагања матурских и завршних испита у јунском року 2018

Распоред часова за ученике који важи од 12.02.2018.

Распоред часова за наставнике који важи од 12.02.2018. + Распоред дежурних наставника

Распоред смена друго полугодиште 2017/18:

I и II разред друга смена

III и IV разред прва смена

ученици одељења сервир су прва смена

* Распоред звоњења

 * Програм заштите ученика од насиља, злостављања и занемаривања.

* Уколико сте изложени било ком облику насиља у школи можете то пријавити на e-mail адресу:    stopnasilju.esloznica@gmail.com

* Пословник о раду ученичког парламента можете преузети овде.

* Распоред писмених задатака и контролних вежби за друго полугодиште школске 2017/18 можете погледати овде.