Са нама се лакше и лепше учи

Ванредни ученици

Mатурски и завршни испит (јун 2022) ванредни ученици

Консултативна настава

Кувар

Јовановић Љиљана – ljiljana.jovanovic@esloznica.rs

Дејана Лазаревић – dejana.lazarevic@esloznica.rs

Тодоровић Будимир (екстерни члан)

Посластичар

Симић Драгана – dragana.simic@esloznica.rs

Дејана  Лазаревић – dejana.lazarevic@esloznica.rs

Џопалић Соња (екстерни члан)

Конобар

Марковић Ђорђе – djordje.markovic@esloznica.rs

Несторовић Бранко – branko.nestorovic@esloznica.rs

Раденко Јокић (екстерни члан)

Економски техничар

Српски језик и књижевност: 

Рогулић Зекић Лидија – lidija.rogulic-zekic@esloznica.rs  

Маја Спасојевић – maja.spasojevic@esloznica.rs

Биљана Туфегџић – biljana.tufegdzic@esloznica.rs

Практичан рад:

Милица Којић – milica.kojic@esloznica.rs

Драгићевић Ивана – ivana.dragicevic@esloznica.rs

Слађана Станковић  – sladjana.stankovic@esloznica.rs

Изборни предмет (Маркетинг):

Милица Којић – milica.kojic@esloznica.rs

Jосиповић Сања – sanja.josipovic@esloznica.rs

Драгићевић Ивана – ivana.dragicevic@esloznica.rs  

Кулинарски техничар

Српски језик и књижевност: 

Рогулић Зекић Лидија – lidija.rogulic-zekic@esloznica.rs  

Маја Спасојевић – maja.spasojevic@esloznica.rs

Биљана Туфегџић – biljana.tufegdzic@esloznica.rs

Практичан рад:

Јовановић Љиљана – ljiljana.jovanovic@esloznica.rs

Спасојевић Слободан – slobodan.spasojevic@esloznica.rs

Дејана Лазаревић – dejana.lazarevic@esloznica.rs

Изборни предмет (Наука о исхрани):

Смиља Мишковић – smilja.miskovic@esloznica.rs

Бојан Јокић – bojan.jokic@esloznica.rs

Александар Барош – aleksandar.baros@esloznica.rs

Термини полагања

Кувар

10.06. 08:00   Завршни рад

Посластичар

10.06. 08:00   Завршни рад

Конобар

10.06. 08:00   Завршни рад

Економски техничар

06.06. 09:00   Српски језик и књижевност – учионица бр. 13

07.06. 08:30   Економски техничар, практичан рад (теоријски део) учионица бр. 6

08.06. 10:30   Економски техничар, изборни предмет – учионица бр. 1

09.06. 10:30   Економски техничар, одбрана рада  (учионица бр.1)

Кулинарски техничар

06.06. 09:00   Српски језик и књижевност – учионица бр. 13

07.06. 12:30   Кулинарски техничар, изборни предмет – учионица бр. 1

08.06. 08:30   Кулинарски техничар, практичан рад (теоријски део) учионица бр. 6

10.06. 08:00   Кулинарски техничар, одбрана рада  (кабинет куварства)

Распоред полагања испита за ванредне ученике (јун 2022)

Субота 28. мај 2022

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Маја Спасојевић

Биљана Туфегџић

09:00-09:45

Енглески језик (писмени), Пословни енглески језик (писмени)

Светлана Васић

Данка Лукић

09:00-09:45

Француски језик (писмени)

Мирјана Васић

Данка Лукић

09:45-10:30

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

10:30-11:00

Пословна информатика, Пословна информатика у туризму и угоститељству

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

11:00-11:10

Физичко васпитање

Предраг Бесеровац

Александар Томић

11:10-11:35

Психологија, Психологија у туризму и угоститељству

Снежана Станић

Александра Гајић

11:35-12:10

Историја уметности, Уметничко обликовање

Данијела Јелић Младеновић

 

12:10-12:20

Физика

Мирољуб Станојевић

 

12:20-12:30

Биологија

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

12:30-12:40

Грађанско васпитање

Горан Несторовић

Љиљана Ђунић

12:40-13:10

Туристичка географија

Драган Николић

Горан Несторовић

13:10-13:40

Куварство са практичном наставом, Професионална пракса

Бобан Спасојевић

Драгана Мићић

13:40-14:40

Хотелијерство, Пословна кореспонденција и комуникација, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (писмени), Финансијско пословање, Монетарна економија и банкарство, Пословна и службена кореспонденција, Принципи економије, Предузетништво, Маркетинг у туризму, Пословно административна обука, Професионална пракса, Статистика (писмени)

Станија Јевтић

Стана Ристановић

 

 

Недеља 29. мај 2022

 

08:15-08:50

Енглески језик (усмени), Пословни енглески језик (усмени)

Светлана Васић

Данка Лукић

08:50-09:00

Француски језик (усмени)

Мирјана Васић

Данка Лукић

09:00-09:35

Српски језик и књижевност (усмени)

Маја Спасојевић

Биљана Туфегџић

09:35-10:00

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

10:00-10:30

Историја

Ђорђе Вукмировић

Милосава Савић

10:30-11:15

Право, Уставно и привредно право, Устав и права грађана

Илић Васић Марина

Ивана Веселиновић

11:1512:25

Социологија, Филозофија

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

12:25-13:00

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

13:00-13:30

Хемија, Познавање животних намирница, Познавање робе

Смиља Мишковић

Бојан Јокић

13:30-14:30

Рачуноводство (усмени), Јавне финансије, Статистика (усмени), Економија, Маркетинг, Економско пословање, Агенцијско-хотелијерско пословање, Економика туристичких и угоститељских предузећа

Станија Јевтић

Стана Ристановић

 

 

Консултативна настава за ванредне ученике (јун 2022)

Српски језик и књижевност

Маја Спасојевић

maja.spasojevic@esloznica.rs

Биљана Туфегџић

biljana.tufegdzic@esloznica.rs

Енглески језик, Пословни енглески језик

Светлана Васић

svetlana.vasic@esloznica.rs

Данка Лукић

danka.lukic@esloznica.rs

Математика

Верица Ђурђевић

verica.djurdjevic@esloznica.rs

Славица Станојевић

slavica.stanojevic@esloznica.rs

Пословна информатика, Пословна информатика у туризму и угоститељству

Зоран Филиповић

zoran.filipovic@esloznica.rs

Верица Ђурђевић

verica.djurdjevic@esloznica.rs

Социологија, Филозофија

Биљана Гвозденовић

biljana.gvozdenovic@esloznica.rs

Марица Тадић

marica.tadic@esloznica.rs

Физичко васпитање

Предраг Бесеровац

predrag.beserovac@esloznica.rs

Александар Томић

aleksandar.tomic@esloznica.rs

Хемија, Познавање животних намирница, Познавање робе

Смиља Мишковић

smilja.miskovic@esloznica.rs

Бојан Јокић

bojan.jokic@esloznica.rs

Историја уметности, Уметничко обликовање

Данијела Јелић Младеновић

danijela.jelic-mladenovic@esloznica.rs

  

Физика

Мирољуб Станојевић

miroljub.stanojevic @esloznica.rs

  

Биологија

Гордана Васиљевић

gordana.vasiljevic@esloznica.rs

Јустина Јанковић

 

Право, Уставно и привредно право, Устав и права грађана

Илић Васић Марина

marina.ilic-vasic@esloznica.rs

Ивана Веселиновић

ivana.veselinovic@esloznica.rs

Верска настава

Радинко Тешић

radinko.tesic@esloznica.rs

Бранко Митрић

branko.mitric@esloznica.rs

Хотелијерство, Пословна кореспонденција и комуникација, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство, Финансијско пословање, Монетарна економија и банкарство, Пословна и службена кореспонденција, Принципи економије, Предузетништво, Маркетинг у туризму, Пословно административна обука, Професионална пракса, Јавне финансије, Статистика, Економија, Маркетинг, Економско пословање, Агенцијско-хотелијерско пословање, Економика туристичких и угоститељских предузећа

Станија Јевтић

stanija.jevtic@esloznica.rs

Стана Ристановић

stana.ristanovic@esloznica.rs

Психологија, Психологија у туризму и угоститељству

Снежана Станић

snezana.stanic@esloznica.rs

Александра Гајић

aleksandra.gajic@esloznica.rs

Туристичка географија

Драган Николић

dragan.nikolic@esloznica.rs

Горан Несторовић

goran.nestorovic@esloznica.rs

Куварство са практичном наставом, Професионална пракса

Бобан Спасојевић

boban.spasojevic@esloznica.rs

Драгана Мићић

dragana.micic@esloznica.rs

Историја

Ђорђе Вукмировић

djordje.vukmirovic@esloznica.rs

Милосава Савић

milosava.savic@esloznica.rs

Француски језик

Мирјана Васић

mirjana.vasic@esloznica.rs

Данка Лукић

danka.lukic@esloznica.rs

Грађанско васпитање

Горан Несторовић

goran.nestorovic @esloznica.rs

Љиљана Ђунић

ljiljana.djunic@esloznica.rs

 Консултативна настава обавља се од 16.05.-27.05., а полагање испита обавиће се 28. и 29.05.2022.

Термини (јунски рок 2022)

пријава испита 09.05.-12.05.2022.

консултативна настава 16.05.-27.05.2022.

полагање испита 28.05. и 29.05.2022.

пријава матурских и завршних испита 30.05. и 31.05.2022.

консултативна настава за полагање матурских и завршних испита 01.06.-03.06.2022.

полагање матурских и завршних испита 06.06.-10.06.2022.

Распоред испита за ванредне ученике (април 2022)

Субота 16.04.2022.

 I комисија

Економски техничар, Трговински техничар, Кулинарски техничар и Трговац

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Јелена Тодоровић

Љиљана Николић

09:00:09:45

Енглески језик (писмени)

Светлана Васић

Зоран Јанковић

09:45-10:00

Психологија

Снежана Станић

Александра Гајић

10:00-10:30

Уставно и привредно право, Устав и права грађана

Илић Васић Марина

Светлана Јовановић

10:30-11:15

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

11:15-11:45

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

11:45-12:00

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

12:00-12:30

Социологија са правима грађана, Социологија, Филозофија

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

12:30-13:00

Биологија, Екологија и заштита животне средине

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

13:00-13:20

Економска географија, Географијa

Драган Николић

Горан Несторовић

13:20-13:30

Грађанско васпитање

Горан Несторовић

Љиљана Ђунић

13:30-14:30

Хотелијерство, Пословна кореспонденција и комуникација, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (писмени), Монетарна економија и банкарство, Савремена пословна кореспонденција, Принципи економије, Предузетништво, Маркетинг у туризму,   Практична настава, Статистика (писмени), Маркетинг, Економско пословање

Вера Петровић

Весна Јакшић

 II комисија

Правно-пословни техничар, Туристичко-хотелијерски техничар, Кувар и Посластичар

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Јелена Тодоровић

Љиљана Николић

09:00-09:45

Енглески језик (писмени)

Светлана Васић

Зоран Јанковић

09:45-10:00

Послови правног промета

Илић Васић Марина

Светлана Јовановић

10:00-10:30

Психологија у туризму и угоститељству

Снежана Станић

Александра Гајић

10:30-11:15

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

11:15-11:30

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

11:30-12:00

Социологија са правима грађана, Филозофија

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

12:00-12:45

Руски језик (писмени)

Булатовић Ивана

Васић Мирјана

12:00-12:45

Латински језик (писмени)

Поповић Зољић Снежана

Булатовић Ивана

12:00-12:45

Француски језик (писмени)

Васић Мирјана

Булатовић Ивана

12:45-13:00

Географија, Туристичка географија, Туристичке дестинације света

Драган Николић

Горан Несторовић

13:00-13:15

Екологија и заштита животне средине

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

 Недеља 17.04.2022.

 I комисија

Економски техничар, Трговински техничар, Кулинарски техничар и Трговац

 

08:15-08:40

Српски језик и књижевност (усмени)

Јелена Тодоровић

Љиљана Николић

08:40:09:10

Енглески језик (усмени)

Светлана Васић

Зоран Јанковић

09:10-09:30

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

09:30-10:00

Ликовна култура, Уметничко обликовање

Данијела Јелић Младеновић

 

10:00-10:10

Физичко васпитање

Јелена Петровић

Милан Недељковић

10:10-10:30

Хемија, Познавање робе, Комерцијално познавање робе

Смиља Мишковић

Бојан Јокић

10:30-10:45

Физика

Мирољуб Станојевић

 

10:45-11:00

Куварство са практичном наставом

Дејана Лазаревић

Љиљана Јовановић

11:00-11:40

Рачуноводство (усмени), Статистика (усмени)

Вера Петровић

Весна Јакшић

11:40-12:00

Историја

Ђорђе Вукмировић

Милосава Савић

 II комисија

Правно-пословни техничар, Туристичко-хотелијерски техничар, Кувар и Посластичар

 

08:15-08:40

Енглески језик (усмени)

Светлана Васић

Зоран Јанковић

08:40:09:10

Српски језик и књижевност (усмени)

Јелена Тодоровић

Љиљана Николић

09:10-09:20

Француски језик (усмени)

Васић Мирјана

Булатовић Ивана

09:20-09:25

Руски језик (усмени)

Булатовић Ивана

Васић Мирјана

09:25-09:30

Латински језик (усмени)

Поповић Зољић Снежана

Булатовић Ивана

09:30-10:00

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

10:00-10:10

Ликовна култура, Музичка култура

Данијела Јелић Младеновић

 

10:10-10:30

Физичко васпитање

Јелена Петровић

Милан Недељковић

10:30-11:00

Хемија, Познавање животних намирница

Смиља Мишковић

Бојан Јокић

11:00-12:00

Националне посластице, Професионална пракса, Куварство, Националне кухиње

Дејана Лазаревић

Љиљана Јовановић

12:00-12:20

Историја, Историја(одабране теме)

Ђорђе Вукмировић

Милосава Савић

12:20-12:40

Основе услуживања

Ђорђе Марковић

Бранко Несторовић

12:40-13:45

Основи економије, Пословна кореспонденција, Принципи економије, Предузетништво, Маркетинг у туризму и угоститељству,  Основи туризма и угоститељства, Професионална пракса, Агенцијско-хотелијерско пословање

Вера Петровић

Весна Јакшић

 

 

Консултативна настава за ванредне ученике (април 2022)

Српски језик и књижевност

Јелена Тодоровић

jelena.todorovic@esloznica.rs

Љиљана Николић

ljiljana.nikolic@esloznica.rs

Енглески језик

Светлана Васић

svetlana.vasic@esloznica.rs

Зоран Јанковић

zoran.jankovic@esloznica.rs

Математика

Верица Ђурђевић

verica.djurdjevic@esloznica.rs

Славица Станојевић

slavica.stanojevic@esloznica.rs

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Зоран Филиповић

zoran.filipovic@esloznica.rs

Верица Ђурђевићverica.djurdjevic@esloznica.rs

Социологија са правима грађана, Социологија, Филозофија

Биљана Гвозденовић

biljana.gvozdenovic@esloznica.rs

Марица Тадић

marica.tadic@esloznica.rs

Физичко васпитање

Јелена Петровић

jelena.petrovic@esloznica.rs

Милан Недељковић

milan.nedeljkovic@esloznica.rs

Хемија, Познавање животних намирница, Познавање робе, Комерцијално познавање робе

Смиља Мишковић

smilja.miskovic@esloznica.rs

Бојан Јокић

bojan.jokic@esloznica.rs

Ликовна култура, Уметничко обликовање, Музичка култура

Данијела Јелић Младеновић

danijela.jelic-mladenovic@esloznica.rs

  

Физика

Мирољуб Станојевић

miroljub.stanojevic @esloznica.rs

  

Биологија, Екологија и заштита животне средине

Гордана Васиљевић

gordana.vasiljevic@esloznica.rs

Јустина Јанковић

 

Послови правног промета, Уставно и привредно право, Устав и права грађана

Илић Васић Марина

marina.ilic-vasic@esloznica.rs

Светлана Јовановић

svetlana.jovanovic@esloznica.rs

Верска настава

Радинко Тешић

radinko.tesic@esloznica.rs

Бранко Митрић

branko.mitric@esloznica.rs

Хотелијерство, Пословна кореспонденција и комуникација, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство, Практична настава, Монетарна економија и банкарство, Савремена пословна кореспонденција, Принципи економије, Предузетништво, Маркетинг у туризму и угоститељству, Маркетинг у туризму,  Основи туризма и угоститељства, Професионална пракса, Практична настава, Статистика, Економика и организација предузећа, Маркетинг, Економско пословање, Агенцијско-хотелијерско пословање

Вера Петровић

vera.petrovic@esloznica.rs

Весна Јакшић

vesna.jaksic@esloznica.rs

Основе услуживања

Ђорђе Марковић

djordje.markovic@esloznica.rs

Бранко Несторовић

branko.nestorovic@esloznica.rs

Психологија, Психологија у туризму и угоститељству

Снежана Станић

snezana.stanic@esloznica.rs

Александра Гајић

aleksandra.gajic@esloznica.rs

Економска географија, Географија, Туристичка географија

Драган Николић

dragan.nikolic@esloznica.rs

Горан Несторовић

goran.nestorovic@esloznica.rs

Националне посластице, Куварство са практичном наставом, Професионална пракса, Куварство, Националне кухиње

Дејана Лазаревић

dejana.lazarevic@esloznica.rs

Љиљана Јовановић

ljiljana.jovanovic@esloznica.rs

Историја, Историја(одабране теме)

Ђорђе Вукмировић

djordje.vukmirovic@esloznica.rs

Милосава Савић

milosava.savic@esloznica.rs

Латински језик

Поповић Зољић Снежана

snezana.popovic-zoljic@esloznica.rs

Булатовић Ивана

ivana.bulatovic@esloznica.rs

Руски језик

Булатовић Ивана

ivana.bulatovic@esloznica.rs

Поповић Зољић Снежана

snezana.popovic-zoljic@esloznica.rs

Грађанско васпитање

Горан Несторовић

goran.nestorovic @esloznica.rs

Љиљана Ђунић

ljiljana.djunic@esloznica.rs

Француски језик

Васић Мирјана

mirjana.vasic@esloznica.rs

Булатовић Ивана

ivana.bulatovic@esloznica.rs

Термини (Април 2022)

пријава испита 28.03.-01.04.2022.

консултативна настава 04.04.-15.04.2022.

полагање испита 16.04. и 17.04.2022.

Распоред полагања матурских и завршних испита (Јануар 2022)

22.02.2022. 09:45 Седница испитног одбора

22.02.2022. 10:00 Српски језик и књижевност (економски и кулинарски техничар)

23.02.2022. 16:00 Маркетинг

23.02.2022. 14:00 Наука о исхрани

24.02.2022. 14:00 Практичан рад (економски техничар)

24.02.2022. 08:00 Практичан рад (кулинарски техничар)

24.02.2022. 10:00 Завршни рад (конобар)

24.02.2022. 10:00 Завршни рад (трговац)

25.02.2022. 12:30 Одбрана практичног рада (економски техничар)

25.02.2022. 13:00 Седница испитног одбора

Консултативна настава матурски и завршни испит (Јануар 2022)

Економски техничар

Српски језик

Биљана Туфегџић

biljana.tufegdzic@esloznica.rs

Маја Спасојевић

maja.spasojevic@esloznica.rs

Маркетинг

Марија Игњатовић

marija.ignjatovic@esloznica.rs

Душан Марић

dusan.maric@esloznica.rs

Практичан рад

Ивана Драгићевић

ivana.dragicevic@esloznica.rs

Милица Којић

milica.kojic@esloznica.rs

 

Кулинарски техничар

Српски језик

Биљана Туфегџић

biljana.tufegdzic@esloznica.rs

Маја Спасојевић

maja.spasojevic@esloznica.rs

Наука о исхрани

Смиља Мишковић

smilja.miskovic@esloznica.rs

Бојан Јокић

bojan.jokic@esloznica.rs

Практичан рад

Дејана Лазаревић

dejana.lazarevic@esloznica.rs

Љиљана Јовановић

ljiljana.jovanovic@esloznica.rs

 

Трговац

Завршни рад

Љиљана Ђунић

ljiljana.djunic@esloznica.rs

Јелена М. Петровић

jelena.m.petrovic@esloznica.rs

 

Матурски и завршни испит (Јануар 2022)

Пријава матурских и завршних испита 07.02.2022.-11.02.2022.

Консултативна настава 14.02.2022.-21.02.2022.

Полагање матурских и завршних испита 22.02.2022.-25.02.2022.

Распоред испита за ванредне ученике (јануар 2022)

Субота 05.02.2022.

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Биљана Туфегџић

Маја Спасојевић

09:00-09:45

Пословни енглески језик, Енглески језик (писмени)

Светлана Васић

Весна Лакановић

09:45-10:30

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

10:30-11:00

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

11:00-11:20

Физичко васпитање

Предраг Бесеровац

Александар Томић

11:20-11:50

Ликовна култура, Уметничко обликовање, Музичка уметност

Данијела Јелић Младеновић

11:50-12:15

Физика

Мирољуб Станојевић

12:15-13:00

Биологија, Хигијена, Екологија и заштита животне средине, Здравствена култура

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

13:10-13:45

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

13:45-14:15

Економска географија, Географија, Географија културе

Драган Николић

Горан Несторовић

14:15-14:30

Историја

Ђорђе Вукмировић

Милосава Савић

14:30-15:30

Пословна кореспонденција и комуникација, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (писмени), Статистика (писмени), Монетарна економија и банкарство, Јавне финансије, Банкарско пословање, Савремена пословна кореспонденција, Принципи економије

Ивана Чевичелов Димитрић

Драгица Петрић Будаковић

   

Недеља 06.02.2022.

 

08:15-08:45

Српски језик и књижевност (усмени)

Биљана Туфегџић

Маја Спасојевић

08:45-09:00

Пословни енглески језик, Енглески језик (усмени)

Светлана Васић

Весна Лакановић

09:00-09:30

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

09:30-09:45

Социологија са правима грађана, Логика са етиком

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

09:45-10:30

Хемија, Познавање животних намирница, Познавање робе, Комерцијално познавање робе

Смиља Мишковић

Бојан Јокић

10:30-11:20

Радно право, Правни поступци, Послови правног промета, Кореспонденција и правни послови, Увод у право, Матична евиденција, Увод у привредно право, Устав и права грађана

Марина Илић Васић

Ивана Веселиновић

11:20-11:30

Основе услуживања

Ђорђе Марковић

Александар Барош

11:30-11:50

Психологија потрошача, Психологија у туризму и угоститељству, Психологија у туризму

Снежана Станић

Драгана Симић

11:50-12:40

Куварство са практичном наставом, Професионална пракса, Куварство, Националне кухиње, Чоколатерство, Професионална пракса

Дејана Лазаревић

Љиљана Јовановић

12:40-14:00

Рачуноводство (усмени), Статистика (усмени), Предузетништво, Набавка и физичка дистрибуција, Маркетинг,  Национална економија, Техника продаје и услуге купцима, Основи пословања у трговини, Професионална пракса, Практична настава

Ивана Чевичелов Димитрић

Драгица Петрић Будаковић

 

Консултативна настава за ванредне ученике (јануар 2022)

Српски језик и књижевност

Биљана Туфегџић

biljana.tufegzic@esloznica.rs

Маја Спасојевић

maja.spasojevic@esloznica.rs

Енглески језик, Пословни енглески језик

Светлана Васић

svetlana.vasic@esloznica.rs

Весна Лакановић

vesna.lakanovic@esloznica.rs

Математика

Верица Ђурђевић

verica.djurdjevic@esloznica.rs

Славица Станојевић

slavica.stanojevic@esloznica.rs

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Зоран Филиповић

zoran.filipovic@esloznica.rs

Верица Ђурђевић

verica.djurdjevic@esloznica.rs

Социологија са правима грађана, Логика са етиком

Биљана Гвозденовић

biljana.gvozdenovic@esloznica.rs

Марица Тадић

marica.tadic@esloznica.rs

Физичко васпитање

Предраг Бесеровац

predrag.beserovac@esloznica.rs

Александар Томић

aleksandar.tomic@esloznica.rs

Хемија, Познавање животних намирница, Познавање робе, Комерцијално познавање робе

Смиља Мишковић

smilja.miskovic@esloznica.rs

Бојан Јокић

bojan.jokic@esloznica.rs

Ликовна култура, Уметничко обликовање, Музичка уметност

Данијела Јелић Младеновић

danijela.jelic-mladenovic@esloznica.rs

 

 

Физика

Мирољуб Станојевић

miroljub.stanojevic@esloznica.rs

 

 

Биологија, Хигијена, Екологија и заштита животне средине, Здравствена култура

Гордана Васиљевић

gordana.vasiljevic@esloznica.rs

Јустина Јанковић

 

Радно право, Правни поступци, Послови правног промета, Кореспонденција и правни послови, Увод у право, Матична евиденција, Увод у привредно право, Устав и права грађана

Марина Илић Васић

marina.ilic-vasic@esloznica.rs

Ивана Веселиновић

ivana.veselinovic@esloznica.rs

Верска настава

Радинко Тешић

radinko.tesic@esloznica.rs

Бранко Митрић

branko.mitric@esloznica.rs

Пословна кореспонденција и комуникација, Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство, Статистика, Монетарна економија и банкарство, Јавне финансије, Банкарско пословање, Савремена пословна кореспонденција, Принципи економије, Предузетништво, Набавка и физичка дистрибуција, Маркетинг,  Национална економија, Техника продаје и услуге купцима, Основи пословања у трговини, Професионална пракса, Практична настава

Јованка Грујић Степанић

jovanka.grujic-stepanic@esloznica.rs

Драгица Петрић Будаковић

dragica.petric-budakovic@esloznica.rs

 

 

Основе услуживања

Ђорђе Марковић

djordje.markovic@esloznica.rs

Александар Барош

aleksandar.baros@esloznica.rs

Психологија потрошача, Психологија у туризму и угоститељству, Психологија у туризму

Снежана Станић

snezana.stanic@esloznica.rs

Александра Гајић

psiholog@esloznica.rs

Економска географија, Географија, Географија културе

Драган Николић

dragan.nikolic@esloznica.rs

Горан Несторовић

goran.nestorovic@esloznica.rs

Куварство са практичном наставом, Професионална пракса, Куварство, Националне кухиње, Чоколатерство, Професионална пракса

Дејана Лазаревић

dejana.lazarevic@esloznica.rs

Љиљана Јовановић

ljiljana.jovanovic@esloznica.rs

Историја

Ђорђе Вукмировић

djordje.vukmirovic@esloznica.rs

Милосава Савић

milosava.savic@esloznica.rs

Термини (Jануар 2022)

пријава испита 17.01.-21.01.2022.

консултативна настава 24.01.-04.02.2022.

полагање испита 05.02. и 06.02.2022.

Распоред полагања испита за ванредне ученике (Новембар 2021)

Субота 27. новембар 2021

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Љиљана Николић

Маја Спасојевић

09:00-09:45

Енглески језик (писмени), Пословни енглески језик (писмени)

Светлана Васић

Весна Лакановић

09:45-10:30

Руски језик (писмени)

Ивана Булатовић

Весна Лакановић

10:30-11:15

Математика (писмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

11:15-11:35

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

11:3512:05

Филозофија, Социологија са правима грађана, Социологија, Логика са етиком

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

12:05-12:15

Физичко васпитање

Милан Недељковић

Јелена Петровић

12:15-12:45

Хемија, Познавање робе, Наука о исхрани, Исхрана

Смиља Мишковић

Бојан Јокић

12:45-13:00

Музичка уметност, Ликовна култура

Данијела Јелић Младеновић

Добривоје Јевтић

13:00-13:15

Физика

Мирољуб Станојевић

13:15-13:55

Биологија, Екологија, Хигијена, Здравствена култура, Екологија и заштита животне средине

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

13:55-14:30

Радно право, Право, Уставно и привредно право, Правни поступци, Послови правног промета, Организација државе

Илић Васић Марина

Ивана Веселиновић

14:30-14:40

Верска настава

Радинко Тешић

Бранко Митрић

14:40-15:40

Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (писмени), Статистика (писмени), Монетарна економија и банкарство, Хотелијерство

Милица Којић

Ивана Чевичелов Димитрић

 

Недеља 28. новембар 2021

 

08:15-08:50

Енглески језик (усмени), Пословни енглески језик (усмени)

Светлана Васић

Весна Лакановић

08:50-09:05

Руски језик (усмени)

Ивана Булатовић

Весна Лакановић

09:05-09:35

Српски језик и књижевност (усмени)

Љиљана Николић

Маја Спасојевић

09:35-10:00

Математика (усмени)

Верица Ђурђевић

Славица Станојевић

10:00-10:10

Грађанско васпитање

Љиљана Ђунић

Горан Несторовић

10:10-10:30

Туристичка географија, Географија,

Драган Николић

Горан Несторовић

10:30-11:30

Куварство са практичном наставом, Професионална пракса, Куварство

Дејана Лазаревић

Љиљана Јовановић

11:30-11:40

Посластичарство

Дејана Лазаревић

Драгана Симић

11:40-12:00

Историја

Ђорђе Вукмировић

Милосава Савић

12:00-13:30

Рачуноводство (усмени), Статистика (усмени), Основе туризма и угоститељства, Јавне финансије, Банкарско пословање, Практична настава, Савремена пословна кореспонденција, Принципи економије, Трговинско пословање

Милица Којић

Ивана Чевичелов Димитрић

 

Распоред консултативне наставе (Новембар 2021)

 

Филозофија, Социологија са правима грађана, Социологија, Логика са етиком

Биљана Гвозденовић


biljana.gvozdenovic@esloznica.rs

Марица Тадић

marica.tadic@esloznica.rs

Физичко васпитање

Милан Недељковић

milan.nedeljkovic@esloznica.rs

Јелена Петровић

jelena.petrovic@esloznica.rs

Енглески језик, Пословни енглески језик

Светлана Васић

svetlana.vasic@esloznica.rs

Весна Лакановић

vesna.lakanovic@esloznica.rs

Руски језик

Ивана Булатовић

ivana.bulatovic@esloznica.rs

  

Српски језик и књижевност

Љиљана Николић

ljiljana.nikolic@esloznica.rs

Маја Спасојевић

maja.spasojevic@esloznica.rs

Математика

Верица Ђурђевић

verica.djurdjevic@esloznica.rs

Славица Станојевић

slavica.stanojevic@esloznica.rs

Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство, Статистика, Монетарна економија и банкарство, Хотелијерство,  Основе туризма и угоститељства, Јавне финансије, Банкарско пословање, Практична настава, Савремена пословна кореспонденција, Принципи економије, Трговинско пословање

Милица Којић

milica.kojic@esloznica.rs

Ивана Чевичелов Димитрић

ivana.dimitric@esloznica.rs

Грађанско васпитање

Љиљана Ђунић

ljiljana.djunic@esloznica.rs

Горан Несторовић

goran.nestorovic@esloznica.rs

Туристичка географија, Географија,

Драган Николић

dragan.nikolic@esloznica.rs

Горан Несторовић

goran.nestorovic@esloznica.rs

Хемија, Познавање робе, Наука о исхрани, Исхрана

Мишковић Смиља


smilja.miskovic@esloznica.rs

Бојан Јокић

bojan.jokic@esloznica.rs

Музичка уметност, Ликовна култура

Данијела Јелић Младеновић


danijela.jelic-mladenovic@esloznica.rs

Добривоје Јевтић

 

Пословна информатика, Рачунарство и информатика

Зоран Филиповић

zoran.filipovic@esloznica.rs

Верица Ђурђевић

verica.djurdjevic@esloznica.rs

Физика

Мирољуб Станојевић

miroljub.stanojevic@esloznica.rs

  

Биологија, Екологија, Хигијена, Здравствена култура, Екологија и заштита животне средине

Гордана Васиљевић

gordana.vasiljevic@esloznica.rs

  

Куварство са практичном наставом, Професионална пракса, Куварство

Дејана Лазаревић

dejana.lazarevic@esloznica.rs

Љиљана Јовановић

ljiljana.jovanovic@esloznica.rs

Радно право, Право, Уставно и привредно право, Правни поступци, Послови правног промета, Организација државе

Илић Васић Марина

marina.ilic-vasic@esloznica.rs

Ивана Веселиновић

ivana.stojanovic@esloznica.rs

Верска настава

Радинко Тешић

radinko.tesic@esloznica.rs

Бранко Митрић

branko.mitric@esloznica.rs

Историја

Ђорђе Вукмировић

djordje.vukmirovic@esloznica.rs

Милосава Савић

milosava.savic@esloznica.rs

Посластичарство

Драгана Симић

dragana.d.simic@esloznica.rs

Дејана Лазаревић

dejana.lazarevic@esloznica.rs

 

Термини (Новембар 2021)

пријава испита 08.11.-12.11.2021.

консултативна настава 15.11.-26.11.2021.

полагање испита 27.11. и 28.11.2021.

Распоред полагања матурских испита (август 2021)

25.08.2021. 09:00 Седница испитног одбора

25.08.2021. 09:15 Српски језик и књижевност (сви образовни профили) (учионица бр. 1)

дежурни:  Митрић Бранко

26.08.2021. 09:00 Осигурање (учионица бр. 1)

26.08.2021. 09:00 Маркетинг (учионица бр. 2)

26.08.2021. 09:00 Наука о исхрани (учионица бр. 3)

26.08.2021. 10:00 Тест за проверу стручно-теоријских знања (учионица бр. 2)

27.08.2021. 09:00 Практичан рад ( Економски техничар, Финансијски техничар, Трговински техничар) (учионица бр. 1)

дежурни: Вукмировић Ђорђе

30.08.2021. 08:00 Практичан рад ( Кулинарски техничар)

30.08.2021. 08:00 Одбрана практичног рада ( Економски техничар, Финансијски техничар, Трговински техничар)

30.08.2021. 12:00 Седница испитног одбора

Консултативна настава за полагање матурског испита (август 2021)

Финансијски техничар

24.08.2021. 10:00

Српски језик и књижевност: Николић Љиљана, Спасојевић Маја, Рогулић Лидија

24.08.2021. 10:30

Осигурање: Радић Светлана, Игњатовић Марија, Јосиповић Сања

24.08.2021. 11:30

Практичан рад: Ивановић Станка, Тимотић Никола, Јосиповић Сања

Пословни администратор

24.08.2021. 10:00

Тест за проверу стручно-теоријских знања: Станић Снежана, Веселиновић Ивана, Марић Душан, Јакшић Весна, Петрић Будаковић Драгица

Кулинарски техничар

24.08.2021. 10:00

Српски језик и књижевност: Николић Љиљана, Спасојевић Маја, Рогулић Лидија

24.08.2021. 10:30

Наука о исхрани: Јокић Дејан, Мишковић Смиља

24.08.2021. 11:30

Практичан рад: Лазаревић Дејана, Љиљана Јовановић

Трговински техничар

24.08.2021. 10:00

Српски језик и књижевност: Николић Љиљана, Спасојевић Маја, Рогулић Лидија

24.08.2021. 10:30

Маркетинг: Јосиповић Сања, Игњатовић Марија, Спајић Снежана

24.08.2021. 11:30

Практичан рад: Ђунић Љиљана, Павић Дарко, Игњатовић Марија

Економски техничар

24.08.2021. 10:00

Српски језик и књижевност: Николић Љиљана, Спасојевић Маја, Рогулић Лидија

24.08.2021. 10:30

Маркетинг: Јосиповић Сања, Игњатовић Марија, Спајић Снежана

24.08.2021. 11:30

Практичан рад: Тимотић Никола, Драгићевић Ивана, Спајић Снежана

Распоред полагања испита за ванредне ученике (август 2021)

Субота 21. август 2021

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени), Култура језичког изражавања

Љиљана Николић

Маја Спасојевић

09:00-09:45

Енглески језик, пословни енглески језик (писмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

09:45-10:30

Немачки језик (писмени)

Оливера Чикарић

Ивана Булатовић

09:45-10:30

Руски језик (писмени)

Ивана Булатовић

Оливера Чикарић

10:30-11:00

Устав и права грађана, Право, Уставно и привредно право

Илић Васић Марина

Ивана Веселиновић

11:00-11:10

Изабрани спорт

Александар Томић

Предраг Бесеровац

11:10-11:20

Физика

Мирољуб Станојевић

11:20-12:05

Математика (писмени)

Славица Станојевић

Верица Ђурђевић

12:05-12:15

Пословна информатика

Зоран Филиповић

Верица Ђурђевић

12:15-12:25

Филозофија

Биљана Гвозденовић

Марица Тадић

12:25-12:45

Верска настава

Тешић Радинко

Митрић Бранко

12:45-13:05

Музичка уметност, Уметничко обликовање

Данијела Јелић Младеновић

13:05-14:00

Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство (писмени), Пословно административна обука, Маркетинг у туризму, Статистика (писмени), Монетарна економија и банкарство, Маркетинг, Маркетинг у туризму и угоститељству

Стана Ристановић

Никола Тимотић

Недеља 22. август 2021

 

08:15-08:45

Српски језик и књижевност (усмени)

Љиљана Николић

Маја Спасојевић

08:45-09:15

Математика (усмени)

Славица Станојевић

Верица Ђурђевић

09:15-09:25

Немачки језик (усмени)

Оливера Чикарић

Ивана Булатовић

09:25-09:45

Руски језик (усмени)

Ивана Булатовић

Оливера Чикарић

09:45-10:20

Енглески језик, пословни енглески језик (усмени)

Весна Лакановић

Светлана Васић

10:20-11:00

Биологија, Екологија и заштита животне средине, Хигијена, Здравствена култура

Гордана Васиљевић

Јустина Јанковић

11:00-11:30

Познавање животних намирница, Познавање робе, Наука о исхрани, Исхрана, Хемија

Смиља Мишковић

Бојан Јокић

11:30-12:10

Куварство са практичном наставом, Професионална пракса, Куварство

Дејана Лазаревић

Слободан Спасојевић

12:10-12:20

Грађанско васпитање

Љиљана Ђунић

Горан Несторовић

12:20-12:40

Туристичка географија

Горан Несторовић

Драган Николић

12:40-13:40

Рачуноводство (усмени), Статистика (усмени), Хотелијерство, Професионална пракса, Економика туристичких и угоститељских предузећа, Канцеларијско пословање, Економија, Вештине комуникације, Основе туризма и угоститељства

Стана Ристановић

Никола Тимотић

 

Распоред консултативне наставе (АВГУСТ 2021)

Верска настава Радинко Тешић

radinko.tesic@esloznica.rs
Бранко Митрић branko.mitric@esloznica.rs
Филозофија Биљана Гвозденовић
biljana.gvozdenovic@esloznica.rs
Марица Тадић marica.tadic@esloznica.rs
Изабрани спорт Предраг Бесеровац predrag.beserovac@esloznica.rs
Александар Томић aleksandar.tomic@esloznica.rs
Немачки језик Оливера Чикарић olivera.cikaric@esloznica.rs
Енглески језик, Пословни енглески језик Светлана Васић svetlana.vasic@esloznica.rs
Весна Лакановић vesna.lakanovic@esloznica.rs
Руски језик Ивана Булатовић ivana.bulatovic@esloznica.rs
Српски језик и књижевност, Култура језичког изражавања Љиљана Николић ljiljana.nikolic@esloznica.rs
Маја Спасојевић maja.spasojevic@esloznica.rs
Математика Верица Ђурђевић verica.djurdjevic@esloznica.rs
Славица Станојевић slavica.stanojevic@esloznica.rs
Основи економије, Пословна економија, Рачуноводство, Пословно административна обука, Маркетинг у туризму, Статистика, Монетарна економија и банкарство, Маркетинг, Маркетинг у туризму и угоститељству, Хотелијерство, Професионална пракса, Економика туристичких и угоститељских предузећа, Канцеларијско пословање, Економија, Вештине комуникације, Основе туризма и угоститељства Стана Ристановић stana.ristanovic@esloznica.rs
Никола Тимотић nikola.timotic@esloznica.rs
Грађанско васпитање Љиљана Ђунић ljiljana.djunic@esloznica.rs
Горан Несторовић goran.nestorovic@esloznica.rs
Туристичка географија Драган Николић dragan.nikolic@esloznica.rs
Горан Несторовић goran.nestorovic@esloznica.rs
Познавање животних намирница, Познавање робе, Наука о исхрани, Исхрана Мишковић Смиља
smilja.miskovic@esloznica.rs
Бојан Јокић bojan.jokic@esloznica.rs
Музичка уметност, Уметничко обликовање Данијела Јелић Младеновић
danijela.jelic-mladenovic@esloznica.rs
Пословна информатика Зоран Филиповић zoran.filipovic@esloznica.rs
Верица Ђурђевић verica.djurdjevic@esloznica.rs
Физика Мирољуб Станојевић miroljub.stanojevic@esloznica.rs
Биологија, Екологија и заштита животне средине, Хигијена, Здравствена култура Гордана Васиљевић gordana.vasiljevic@esloznica.rs
Куварство са практичном наставом, Професионална пракса, Куварство Дејана Лазаревић dejana.lazarevic@esloznica.rs
Слободан Спасојевић slobodan.spasojevic@esloznica.rs
Устав и права грађана, Право, Уставно и привредно право Илић Васић Марина marina.ilic-vasic@esloznica.rs
Ивана Веселиновић ivana.stojanovic@esloznica.rs